Pasižvalgyti ir apsipirkti be PVM Lenkijoje (kolektyvams)

Pasižvalgyti ir apsipirkti be PVM Lenkijoje
Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Keliaujame  Suvalkų krašto keliais – iki Vygrių Nacionalinio parko. Parkas įsikūręs šiaurinėje Augustavo girios dalyje, prie Vygrių ežero. Tai – Lietuvos didžiųjų kunigaikščių medžioklės dvarų maršrutas. Vygrių ežero pakrantėje, ant kalvos atrandame Kamaldulių vienuolyną. Kamaldulių nebėra, bet vienuolynas tebestovi. Po Abiejų Tautų Respublikos padalijimo Vygriai atiteko protestantiškai Prūsijai, kuri 1800 m. ir panaikino kamaldulių ordiną, o vienuolius išvijo į Varšuvos priemiestį – Bielianus. Vienuolynas pamažu nyko, o per II Pasaulinį karą buvo nugriauti bažnyčios bokštai. 20 a. 6-tame dešimtmetyje atlikta restauracija. Atvykę į vienuolyną, pasivaikštome po vienuolyno teritoriją*.

Pakeliui užsukame į Seinų miestelį, kur akį iš karto patraukia didinga Švenčiausios Marijos Mergelės bazilika ir domininkonų vienuolyno kompleksas,Vyskupų rūmai. Bazilikoje palaidotas lietuvių poetas ir Seinų vyskupas Antanas Baranauskas, pirmą kartą prabilęs į tikinčiuosius lietuvių kalba. Aplankome baziliką ir netoli bazilikos 1999 m. atidengtą paminklą vyskupui A. Baranauskui… Seinuose apsilankome (pagal galimybę) lietuviškoje karčiamoje, kur skaniai, sočiai papietaujame*. Išvažiuodami iš Seinų, dar pasukame pro rotušę, sinagogą…

Keliaujame į Suvalkus. Suvalkuose pažintį su miestu pradedame nuo Šv. Aleksando katedros, toliau pasukame link Tado Kosčiuškos gatvės. Čia pamatysime miesto Rotušę, Gegužės 3 konstitucijos parką su saulės laikrodžiu. Pasidžiaugsime tvarkingu senamiesčiu, Marijos Konopnickos aikšte. Bene ryškiausias paminklas, garsinantis visą Suvalkų kraštą – bronzinis Jono Pauliaus II atvaizdas.

Per pastaruosius mėnesius daugelis dešimtis kartų girdėjo naujieną, kad kaimyninė Lenkija – pigių kainų šalis, o nuo vasario 1 d., kai bus taikomas nulinis pridėtinės vertės mokestis (PVM) maistui, Lenkija taps pigių kainų rojumi. Šia proga šturmuojame Lenkijos prekybos centrus!

Suvalkuose yra parduotuvės „Lidl“, „Hurtownia Wedlin“, „Biedronka“, „Kaufland“ ir kitos, taip pat miesto centre yra vienas didžiausių Suvalkuose  prekybos centras – „SUWALKI PLAZA“. Nenorintys apsipirkti galės atsipalaiduoti ir pailsėti Suvalkų vandens parke *. Tai maudynės baseinuose, burbulinės vonios, saunų kompleksas. Jūsų laukia 2 valandų poilsis ir vandens pramogos.* Vakare kelionė namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

* Transportas (20vietų arba 44+ vietų autobusu – priklauso nuo keliautojų skaičiaus);

* Kelionės vadovas, ekskursinė programa;

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: Vygrių vienuolynas ~10PLN, vandens parkas~ 20PLN, pietūs apie 30PLN

Vykstant būtinas ES covid sertifikatas.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt