Prabangus savaitgalis: Kaunas ir SPA malonumai meilės kurorte – Birštone (kolektyvams)

Istoriniuose šaltiniuose Birštonas ne kartą pavadintas meilės kurortu. Dar nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų čia svečiuodavosi ryškiausi didikai, mėgdavę Birštone ne tik medžioti ir ilsėtis, bet ir kurstyti romantiškus jausmus. Romantikos ir ramybės ištroškę Lietuvos aukštuomenės atstovai mielai leisdavo laiką gražiausiame Nemuno vingyje. „Vytautas Mineral SPA“ Birštone siūlo aukščiausios klasės komfortą, išskirtines procedūras, gardų maistą, ramybę ir neprilygstamas poilsio akimirkas! „Vytautas Mineral SPA“ mineralinis vanduo neturi analogų, nes jame yra daugiau kaip 70 aktyviųjų mineralų, kai Negyvojoje jūroje - tik kiek daugiau nei 20!
Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Istoriniuose šaltiniuose Birštonas ne kartą pavadintas meilės kurortu. Dar nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų čia svečiuodavosi ryškiausi didikai, mėgdavę Birštone ne tik medžioti ir ilsėtis, bet ir kurstyti romantiškus jausmus. Romantikos ir ramybės ištroškę Lietuvos aukštuomenės atstovai mielai leisdavo laiką gražiausiame Nemuno vingyje. „Vytautas Mineral SPA“ Birštone siūlo aukščiausios klasės komfortą, išskirtines procedūras, gardų maistą, ramybę ir neprilygstamas poilsio akimirkas! „Vytautas Mineral SPA“ mineralinis vanduo neturi analogų, nes jame yra daugiau kaip 70 aktyviųjų mineralų, kai Negyvojoje jūroje – tik kiek daugiau nei 20!

1 diena. Pažintinė ekskursija po Birštono miestą: Birštono piliakalnis. Tai vienas aukščiausių (šlaitų aukštis siekia iki 40 m) ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje. XIV a. pab. ant piliakalnio stovėjo medinė Birštono pilis, kuri buvo Trakų kunigaikštystės gynybinės sistemos dalis ir vienas iš Vytauto medžioklės dvarų. Vytauto kalno legendos.

Vytauto mineralinis vanduo biuvetėje. Žodis „biuvetė“ yra kilęs iš prancūzų kalbos. Tai statinys ant mineralinio šaltinio, iš kurio imamas trykštantis mineralinis vanduo.

Pripildysim kūną ir protą deguonimi Birštono deguonies kambaryje.

Mineralinio vandens garinimo bokštas. Tai vienintelis tokio pobūdžio bokštas. Galėsite mėgautis ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru, kurį skleis originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokštas. Taip pat turėsite galimybę išbandyti inhaliacijas po atviru dangumi, stiprinti sveikatą, grūdinti organizmą šviesos terapiją teikiančiu nauju turizmo objektu.

Laisvas laikas meilės kurorte. Pageidaujantys gali pramogauti vandens parke arba Snow arenoje, kur ištisus metus veikia slidinėjimo trasos.

16val apsistojame „Vytautas Mineral SPA“ viešbutyje, kuriame galėsite poilsiauti SPA. Baseinų ir pirčių erdvė padės atpalaiduoti įsitempusį kūną ir protą, tonizuos bei sveikatins mineralinėmis medžiagomis bei džiugins itin patogiai, estetiškai ir šiuolaikiškai įrengtomis erdvėmis. „Vytautas Mineral SPA“ baseinai ir pirtys  – tai mineralų šaltinis jūsų organizmui. Dauguma baseinų čia – mineralizuoti, tad mėgaudamiesi vandens procedūromis ne tik atpalaiduosite savo kūną, bet ir prisotinsite organizmą Baltijos regione garsaus „Sofijos“ šaltinio mineralais. Be to, siūlome jums išskirtines pirtis – „Vytautas“, „Himalajų“ bei „Žolelių“, kuriose garai – taip pat iš mineralizuoto vandens. Galite mėgautis ir kitomis SPA procedūromis (paslaugos ir kainos https://www.vytautasmineralspa.lt/lt/spa ), tačiau jas reikėtų užsakyti iš anksto, rezervuojant kelionę ar iki kelionės informuokite mus.

2 diena. Pusryčiai. Kadangi išvažiuoti  neskubame – galime dar kartą šiek tiek pasimėgauti SPA malonumais ryte. Išsiregistruojame iš viešbučio ir keliaujame į Kauną. Kaunas – antras pagal dydį miestas, laikinoji sostinė tarpukario metais. Architektūros žinovams Kaunas – nepaprastas miestas, kuriame persipina net keletas architektūrinių stilių ir srovių. Kaunas – miestas tarp trijų kalvų, garsėjantis savo legendomis, asmenybėmis ir tiltais (jų mieste net 34). Miesto grožį atskleis ir pažintinė ekskursija Kauno senamiestyje. Gidas supažindins su šio įstabaus miesto istorijos vingiais ir Kauno senamiesčiu – vieninteliu šalyje Hanzos epochos liudininku, garsėjančiu savo restauruojama pilimi, rotuše, bažnyčių gausa. Laivas laikas pietums ar sąvarankiškam pasivaikščiojimui. Kelionė namų link.

Į kainą įskaičiuota:
Transportas
Kelionės vadovas
1 nakvynė „Vytautas Mineral Spa” su SPA malonumais (procedūros už papildomą kainą) ir pusryčiais

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt