Po vidurio Lietuvą – ypatingų virtinukų ir midaus degustacija (kelionė už pusę kainos!)

10 spalio
17Eur vietoj 34Eur! (50proc nuolaida) €

Kėdainiai

17 €
Kaina asmenui
PO VIDURIO LIETUVĄ – YPATINGŲ VIRTINUKŲ IR MIDAUS DEGUSTACIJA
kaina su 50proc nuolaida

Kelionės data : 2020 m spalio  10 d (šeštadienis)

07.00 val išvykimas iš Klaipėdos, nuo pc Akropolis (iš Dubysos g pusės)
07:30 val išvykimas iš Kretingos, nuo Lidl parduotuvės
08:00 val išvykimas iš Plungės, Circle degalinė prie Porto.

Kelionė Kėdainių link. Pakelyje –  Paberžė. Paberžėje yra vienintelis Lietuvoje 1863 m. sukilimo muziejus*, kuris buvo įkurtas 1993 m. 18 a. vokiečių kilmės barono Stanislovo Šilingo dvare. Būtent čia kunigas Antanas Mackevičius suformavo sukilėlių būrį ir stojo į kovą prieš carizmą. Apsilankome muziejuje*. Šalia muziejaus – Paberžės bažnyčia, statyta liaudies meistrų. Čia saugomi bene žymiausi lietuvių dievdirbio Vinco Svirskio kryžiai ir altorius. Bažnyčioje, senojoje klebonijoje išvysite unikalias Tėvo Stanislovo “saugotuves“ bažnytinio meno, metalo plastikos, skulptūros, tapybos ir kt. rinkinius.
Atvykstame į Kėdainius – kunigaikščių Radvilų miestą,  kuris išsiskiria vienu gražiausių senamiesčių. Kėdainių senamiestis – muziejus po atviru dangumi, pasakojantis turtingą miesto ir tuo pačiu Lietuvos istoriją. Ekskursijos metu susipažinsime su šios kilmingos giminės istoriniais ženklais Kėdainiuose. Aplankysime evangelikų reformatų bažnyčią – kunigaikščių Radvilų nekropolį*.
Po ekskursijos vykstame į kavinę “Raganė“, kuri įsikūrusi nedideliame Sirutiškio miestelyje. Kavinėje „Raganė“ galima paskanauti 15-os rūšių virtinukų su elniena ir grybų padažu, su bulvių tarkių ir grietinės padažu, su paukštiena, kiauliena, su jautiena ir specialiu pipiriniu padažu, su grybais, su varške ir špinatais, su virtomis bulvėmis, su anties kepenėlėmis, su šamu… Dar yra desertiniai virtinukai, kurie pateikiami su vanilės padažu ir t.t. Jaukioje kavinėje „Raganė“ pietaujame*,  skanaujame virtinukus.
Tęsiame kelionę į Plinkaigalį. Šalia Plinkaigalio piliakalnio, prie sriaunios Šušvės upės yra atgimęs senasis priešistorinių laikų midininko amatas. Čia gaminamas seniausias gėrimas pasaulyje – MIDUS. Midus  – tai dieviškas, tauraus skonio gėrimas. Dalyvausime degustacinėje programoje “Midaus upės tekėjo*.  „Programos metu susipažinsime su midaus gaminimo istorija,  gamybos ypatumais, vartojimo papročiais. Degustuodami, susipažinsime su skirtingų midaus rūšių skonio ypatumais. Ir galiausiai dalyvausite protų mūšyje, nugalėtojams – netikėtas prizas…
Kelionė į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
*Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;
*Kelionės organizavimas.
Papildomos išlaidos ekskursijos metu:
*Paberžė, muziejus. Bilietas 1.60-0.80 Eur. Gido paslauga grupei – 25 Eur;
*Kunigaikščių Radvilų mauzoliejus  – 2 Eur /žm.;
*Kavinė „Raganė“,  virtinukų degustacija:  5 rūšys virtinukų – 7 Eur
*Midaus degustacija – 8 Eur /žm.

Pastaba. Objektų lankymo eiliškumas ar kainos gali nežymia gali keistis.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt