Plaukimas laivu Augustave ir kitos įdomybės (1d ) LIKO 1 VIETA

20 rugpjūčio
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Plaukimas laivu Augustave ir kitos įdomybės (1d )
Kelionės kaina : 40 €/ 1 asm
 
7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali būti patikslintas. Pro Gargždus, Kryžkalnį, Kauną.
 
Kelionė per Lietuvą, Lenkiją.
Atvykimas į Vygrius. Kadaise šiose vietose buvo kunigaikščių Vytauto, Jogailos, Žygimanto Augusto medžioklės dvaras. 1667m. Vygrių ežero pusiasalį Lenkijos karalius Jonas Kazimieras padovanojo kamaldulių vienuoliams, kurie ant kalvos pastatė vienuolyną ir bažnyčią. Lankome baroko stiliaus vienuolių kamaldulių architektūrinį *ansamblį: bažnyčią, bažnyčios požemius su vienuolių kriptomis, bokštą bei eremus – mažus namelius. Nuo vienuolyno varpinės bokšto atsiveria įspūdinga Vygrių nacionalinio parko panorama – unikalus ežeringas aukštumų kraštovaizdis. Kelionė į Augustavą – senovės lietuvių genčių sūduvių – jotvingių žemę. Čia su kryžiuočiais kovojo Vytautas Didysis, čia savo vasaros rezidenciją įsirengė ir karalius Žygimantas Augustas, davęs miestui ne tik savo vardą, bet ir 1561 m. suteikęs Magdeburgo teises. Svarbiausias lankytinas objektas čia yra Augustavo kanalas, iškastas 1823 m. Anksčiau kanalas buvo svarbus vandens transporto kelias, jungęs Baltijos jūrą su daugeliu Lenkijos upių. Šiais laikais kanalas nebėra svarbus upinei laivybai, jo paskirtis – džiuginti turistus. Leidžiamės į  kelionę *laivu Augustavo kanalais. Įdomiausia stebėti, kaip laivas persikelia per šliuzus, mat iš XIX a. vis dar išliko senovinė pakeliamųjų tiltų ir šliuzų sistema, įrengta dėl skirtingo ežerų vandens lygio. Laivelis įsispraudžia į siaurutėlį kanalo šliuzą, kuriame stabteli, kol šliuzas prisipildo vandens ir kilsteli laivą, tada, atvėrus antruosius vartelius, jau galima tęsti kelionę. Šliuzo vartus valdo ne kokios nors išmaniosios technologijos, bet viskas vyksta kaip senovėje – iššoka vyrai ir rankomis atveria bei užveria vartus. Plaukdami aplankysime pusiasalį, kuriame stovi maža koplytėlė. Tai piligrimų lankoma vieta, garsėjanti Dievo Motinos Marijos šventuoju šaltiniu ir popiežiaus Jono Pauliaus II paminklu. Po pasiplaukiojimo, esant galimybei užsukame į prekybos centrus apsipirkimui. Vakare grįžtame namo.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • kelionė turistinės klasės autobusu;
  • nurodyta ekskursinė programa;
  • gido – kelionės vadovo paslaugos;
 Papildomiems mokamiems objektams turėti apie 70PLN
Asmeninės išlaidos – pagal galimybes ir poreikius.
 
Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.
Vietos autobuse skiriamos pagal rezervacijos laiką, tad kuo anksčiau rezervuosite – tuo arčiau priekio sėdėsite. Norint išsipirkti priekines vietas – kaina 15eur.
Išvykimo informacija siunčiama likus 1-3 dienoms iki kelionės.
 Vykstantys į Lenkiją – nepamirškite asmens dokumento: paso arba tapatybės kortelės.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt