Pažintis ir pramogos Estijoje. Talinas ir didžiausias vandens parkas Estijoje – Tervise Paradiis

Talinas – viduramžių laikų miestas, viduramžių dvasia gyva Taline. Talino senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Lennusadam jūrų muziejus - geriausia vieta tiems, kas nori prisiliesti prie laivyno istorijos. Šis muziejus yra populiariausias visame Taline. Pernu vandens parkas Tervise Paradiis – didžiausias vandens parkas Estijoje.
Pažintis ir pramogos Estijoje. Talinas ir didžiausias vandens parkas Estijoje - Tervise Paradiis
28 spalio - 29 spalio
140 €
140 €
Kaina asmeniui
Pažintis ir pramogos Estijoje. Talinas ir didžiausias vandens parkas Estijoje - Tervise Paradiis
2 dienos 1 nakvynė

Išvykimo vietos

  • 02.30 val. iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelė iš Dubysos g. pusės
  • 03.00 val. iš Kretingos (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)
  • 03.30 val. - Plungė, Circle degalinė prie Porto
  • 04.00 val. - Telšiai, kavinė Branša
  • 05.30 val iš Šiaulių Tilžės g., stotelė prie Katedros.

1 diena. Kelionė Lietuvos, Latvijos, Estijos keliais – į Taliną.

Atvykstame į Taliną. ekskursija po Talino senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, ,,Trumpoji koja“, miesto Rotušė, „Bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „juodgalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Oleivistės bažnyčios, ,“Storosios Margaritos“ bokštas.

Vykstame į Lennusadam Jūrų muziejų*. Tai yra geriausia vieta Taline tiems, kurie  nori prisiliesti prie laivyno istorijos. Hidro oro uostas buvo pastatytas 1916 m. Jame įrengta moderni ekspozicija, kur galima pamatyti 19-20 a. laivus, aplankyti jų skyrius, susipažinti su jūreivių gyvenimu. Pagrindinis muziejaus eksponatas ir visos ekspozicijos ašis – povandeninis laivas „Lembit“, pastatytas Anglijoje 1935 m. Beje, tai seniausias pasaulyje povandeninis laivas, eksponuojamas muziejuje. Čia grindys pateikiamos kaip jūros dugnas. Galima pamatyti seniausias laivo liekanas, rastas Estijos vandenyse, datuojamas 1550 m., tarpukario bei šiuolaikines jachtas, įvairius navigacinius ženklus, karo laikų minas, torpedas. Vilioja daugybė atrakcijų. Vieną sieną sudaro 15 modernių freskų. Lankytojams siūlomas smagus žaidimas – patiems pagal pateiktas schemas išlankstyti popierinius lėktuvus ir išbandyti juos, leidžiant į 4 žiedų ertmę. Dar viena atrakcija – virtuali kelionė geltonuoju povandeniniu laivu. Speciali patalpa, kur eksponuojamos karo jūreivių uniformos. Lankytojai gali jomis pasipuošti ir nusifotografuoti.

Vykstame į viešbutį, apsigyvename. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame iš Talino. Vykstame į Pernu, į vandens parką Tervise Paradiis*. Tervise Paradiis – didžiausias vandens parkas Estijoje. Dviejuose vandens parko aukštuose vienu metu telpa 700 lankytojų. Vandens parkas siūlo įdomių užsiėmimų suaugusiems ir jaunimui, pradedantiesiems ir patyrusiems vandens mėgėjams. Drąsesni lankytojai gali naudotis 4 metrų nardymo platforma , o vandens gylis po juo siekia 4 metrus. Kiekvienas, važiuojantis vamzdžių čiuožyklomis ar srauniomis kalnų upėmis, tikrai gaus gerą adrenalino šūvį. Vandens parkas – tai vieta atsipalaiduoti su šeima ir draugais!

Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

 Į kainą įskaičiuota:
*Kelionė autobusu;
*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
*Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;
*Kelionės organizacija.

Papildomos išlaidos, mokami objektai ir mokamos paslaugos kelionėje į kelionės kainą neįskaičiuota:
*Jūrų muziejus „Lennusadam“ Taline. Bilietas 15-8 Eur. Muziejaus gidas –  45 Eur  (25 žm.);
*Vandens parkas Tervise Paradiis. 3 val. bilietas / suaugusiam – 21€-31€; šeimai (2 suaugę + 2 vaikai iki 15 m.) – 55€-75€

Pastaba.
Mokamų objektų lankymas –  pagal pageidavimą. Lankomų objektų kainos gali keistis.