Pažinti Budapeštą ir atsipalaiduoti terminiuose baseinuose (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė Slovakijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Budapeštą. Laikas maudynėms Sečeni komplekse (Széchenyi-gyógyfürdő), kuriame laukia terminiai baseinai ir pirtys. Laisvas laikas. Vakare pageidaujant – plaukimas Dunojaus upe.  Nakvynė viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Budapeštą, kuris  susidarė iš atskirų  miestų: Budos, Obudos ir Pešto. Tai viena iš seniausių Europos sostinių. Mieste teka galingasis Dunojus ir dalija jį 2 dalis: lygumų Peštas ir kalnuotasis Buda. Pešte puikuojasi garsioji, SZABADSAG hid (tiltas), Belgrado prieplauka, SZECHENYI hid (tiltas) grafo Andrassy propektas, Operos ir baleto teatras, Ferenco Listo aikštė  šv. Ištvano bazilika, ažūrinis Parlamentas (UNESCO paveldas), Vaidahunjat pilis Varašliget parke. Buda – tai Gelerto kalnas, Karalių rūmai,Clark Adam ter, Prezidentūra ir nepakartojamo grožio Mátyáso bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos; nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono. Laisvu laiku klajosime pėsčiųjų Vaci gatvele, kurioje gausu parduotuvių, kavinių, užeigų. Budapešte maistas aštrus ir sultingas, vynas karštas, pagardintas gausybe prieskonių! Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Pusryčiai. Keliaujame  Slovakijos,  Lenkijos keliais – Lietuvos link. Naktį  sugrįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • kelionė autobusu;
  • kelionės vadovo-gido paslaugos,
  • kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems objektams turėti:

  • Mokamiems objetams, gido sistemos ausinukams, miesto mokesčiams gali prireikti ~  50 €
  • Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos

Pastaba. Objektų skaičius, lankymo eiliškumas, kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir kituose mokamuose objektuose neveda.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt