NAUJIENA! Pažinkite Vokietiją. Brėmenas-Hamburgas-Kylis 2024.08.21 – 2024.08.25 d

Atvykę keltu į Kylį, leiskitės į įspūdžių kupiną kelionę po Vokietiją. Ši šalis didžiuojasi įvairiu kraštovaizdžiu, turtinga kultūra ir istorija. Europos širdyje ant uolėtų kalnų viršūnių stūkso pasakiškos pilys, o mažyčiai romantiški kaimeliai užburia tipišku vokišku žavesiu.
Pažinkite Vokietiją. Brėmenas-Hamburgas-Kylis
21 rugpjūčio - 25 rugpjūčio
750 €
750 €
Kaina asmeniui
Pažinkite Vokietiją. Brėmenas-Hamburgas-Kylis
5 dienų ir 4 nakvynių kelionė. Kaina asm., kai 2 nakvynės laivo 4 -vietėse kajutėse, su langu ir 2 nakvynės viešbučių 2- viečiuose kambariuose.

Išvykimo vietos

  • 20.30 val. - Klaipėda, PC Akropolis aikštelė

1 diena. 

Vakare, 20.30 val.  išvykimas iš Klaipėdos. Vykstame į jūrų uostą ir 22.30 val. išplaukiame į Kylį. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena. 

 Pusryčiai* laivo restorane. Dieną praleidžiame, plaukdami keltu: mėgaujamės nepakartojamais jūros vaizdais ir maistu bei gėrimais kelto restoranuose* bei baruose* (pietūs laive įskaičiuoti į kelionės kainą).

18.00 val. (Vokietijos laiku) atplaukiame į Kylį. Vykstame į Brėmeną.

Brėmenas įkurtas šiaurės vakarinėje Vokietijos dalyje ir yra antras didžiausias šalies miestas. Nuo 1358 metų Brėmenas buvo Hanzos pirklių sąjungos miestas ir vienas iš svarbiausių Vokietijos prekybos kava ir vilna centrų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Pusryčiai viešbutyje. Pažintis su miestu: Brėmeno rotušė
Nuostabiu fasadu pasižyminti 1410 m. pastatyta rotušė įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir yra vienas gražiausių pastatų Vokietijoje, Brėmeno muzikantų skulptūra. Kas nežino šios linksmos Brolių Grimų pasakos? Sakoma, jog sugalvojus norą ir patrynus asilui koją, noras išsipildys, Rolando skulptūra. Vokietijoje galima pamatyti daugybę statulų, skirtų ​riteriui Rolandui, tačiau ši yra pati seniausia ir didžiausia viduramžius menanti skulptūra. Šv. Petro katedra –  turgaus aikštėje įsikūrusi 1500 metų skaičiuojanti liuteronų bažnyčia. Jos du bokštai, iš kurių vienas yra atviras lankytojams, matomi iš tolo ir puošia miesto panoramą. Katedros rūsiuose galima apžiūrėti išlikusias mumijas, o Biblijos sodelyje ramiai išgerti puodelį kavos. Šnūro kvartalas –  spalvingiausias ir seniausias miesto kvartalas​ išvengęs antrojo pasaulinio karo bombardavimo, lankytojus džiugina unikaliomis krautuvėlėmis, jaukiais mažais restoranėliais.  Viertel kvartalas. Tai netoli miesto centro įsikūręs spalvingiausias ir bohemiškiausias rajonas Brėmene, kuriame įsikūrė daugiau nei 290 parduotuvių, besidriekiančių visą mylią ir parduodančių viską, ką tik galite įsivaizduoti!

Kelionė į vieną didžiausių ir svarbiausių Hanzos miestų – Hamburgą*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. 

Pusryčiai viešbutyje. Pasivaikščiojimas po senąjį miestą: Čilės namas, kuriame būdavo sudaromi geriausi arbatos, kavos ir prieskonių sandoriai, renesansinė rotušė, Šv. Petro bažnyčia – seniausi maldos namai Hamburge, Alsterio paviljonas, Šv. Mykolo bažnyčia – viena labiausiai mylimų ir lankomų bažnyčių, ji vadinama miesto simboliu, pasididžiavimu ir tvirtybe. Pakilus į 120 m aukščio bažnyčios varpinės *bokštą (8 € /asm.),  atsiveria nuostabi panorama į Hamburgo senamiestį, Elbės upę ir jos kanalus. Vaikštinėdami po senamiestį,  pasijausite tarsi senovės laikais, kurie buvo tikras rojus prekybininkams. Lankantis Hamburge, negalima praleisti progos stabtelėti Speicherstadt sandėlių kvartale ir pajusti dvasią, kuri čia tvyrojo laivybos klestėjimo laikais. Laisvas laikas, kurio metu siūlome *pasiplaukioti Elbės upe ir į Hamburgą pažvelgti nuo laivo denio arba aplankyti vieną iš didingojo miesto muziejų. Išvykimas iš Hamburgo.

Vykstame į Kylio jūrų uostą ir 23.00 val. (Vokietijos laiku) išplaukiame į Klaipėdą. Vakarienė laivo restorane. Nakvynė laivo kajutėse.

5 diena. 2024.08.25

Dieną praleidžiame kelte, plaukdami Baltijos jūra,  mėgaudamiesi nuostabiu jūriniu peizažu   ir maistu bei gėrimais laivo restoranuose bei baruose* .

Vakare, apie 20.30 val. atplaukiame į Klaipėdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė autobusu;

*2 nakvynės laive Klaipėda–Kylis–Klaipėda – vieta keturvietėje kajutėje be lango;

* 2 pietūs/vakarienė  laive (nuplaukiant ir parplaukiant);

*2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa.

Kitos maitinimo kainos:

Pusryčių kaina: 12 EUR

Pietų kaina: 17 EUR

PAKETAS (pusryčiai + pietūs/vakarienė): 29 EUR

Papildomas mokestis:

*Kelto kuro mokestis (mokama agentūroje) – 14 € /asm.

Kelionės priemokos (pageidaujant):

Priemoka už A klasės 2-vietę kajutę (su langu) – 94 € /asm.

Priemoka už A klasės 3-vietę kajutę (su langu) – 54 € /asm.

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

*Gido sistema (ausinukai) – 5 € /asm.

Medicininių išlaidų draudimas;

Lankomi mokami objektai (*) –  apie 50 € /asm..

Pastaba.

*Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 30 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 2 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios.

*Išvykimo informacija siunčiama likus 1 – 2 dienoms iki kelionės.

*Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

*Keliautojai, pageidaujantys užsisakyti priekinę vietą autobuse, gali tai padaryti už 20 eur/asm. papildomą mokestį.

Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi

 

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 678 59 120 el paštu:  keliones@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt