Pavasario dvelksmas Vengrijoje: Sentendre – Ėgeris – Budapeštas (su SPA malonumais)

Budapeštas tituluojamas Rytų Europos Paryžiumi dėl nesuskaičiuojamos daugybės kerinčio grožio architektūrinio paveldo objektų, atspindinčių tūkstančio metų senumo kultūrą.
11 balandžio - 14 balandžio
395 €
395 €
Kaina asmeniui
Pavasario dvelksmas Vengrijoje: Sentendre - Ėgeris - Budapeštas (su SPA malonumais) 2024.04.11-14
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose, triviečiuose (gali būti pristatoma lova) kambariuose.

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)

1 diena. Išvykimas iš Klaipėdos. Kelionę per Lenkiją, Vengrija iki Budapešto. Nakvynė viešbutyje Ensana Thermal Margaret Island 4*.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į ekskursiją po nuostabųjį Budapeštą, kuris susikūrė, sujungus 3 miestus: Budą, Obudą ir Peštą. Tai viena iš prabangiausių Europos sostinių. Mieste teka galingasis Dunojus ir dalija jį 2 dalis: lygumų Peštas ir kalnuotasis Buda. Pešte puikuojasi garsioji  Didvyrių aikštę, grafo Andrassy propektas, Operos ir baleto teatras, Ferenco Listo aikštė  šv. Ištvano bazilika, ažūrinis Parlamentas(UNESCO paveldas), Vaidahunjat pilis Varašliget parke, Sečeni terminės pirtys (Széchenyi-gyógyfürdő); Buda – tai Gelerto kalnas, Karalių rūmai, Prezidentūra ir nepakartojamo grožio Mátyáso bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos; nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono. Laisvu laiku klajosime pėsčiųjų Vaci gatvele, kurioje gausu parduotuvių, kavinių, užeigų. Budapešte maistas aštrus ir sultingas, vynas karštas, pagardintas gausybe prieskonių! Siūlome vakarą praleisti romantiškai **plaukiojant laivu Dunojaus upe ir grožintis įspūdingai apšviestu vakariniu miestu (iš anksto užsakoma ir apmokama išvyka Lietuvoje agentūroje). Vakare poilsis ir lepinimasis viešbučio SPA centre su terminiais baseinais. Nakvynė viešbutyje Ensana Thermal Margaret Island 4*.

3 diena. Pusryčiai.  Vykstame į Sentendrę, kur pasivaikščiosime siauromis ir vingiuotomis gatvelėmis, galėsite užkopti į kalvą ir pasigrožėti spalvotais namais ir miestelio panorama su į dangų besistiebiančiais septynių  bažnyčių bokštais. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti marcipanų muziejuje*. Toliau keliaujame į Ėgerį. Ėgeris – Vengrijos baroko sostinė ir garsus Vengrijos vyninkystės ir vynuogių auginimo centras. Miestas pasižymi turtingu architektūriniu paveldu. Apžvalginė ekskursija po miestą: Bazilika, Arkivyskupijos rūmai, Dobo aikštė, Ėgerio tvirtovė. Apsilankymas vengriškoje čardoje – Gražuolių slėnyje. Galėsime paragauti Ėgerio vyno ir tikro gardaus vengriško guliašo. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

4 diena. Pusryčiai. Su trumpais sustojimais keliaujame namų link. Naktį grįžtame į Klaipėdą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir apsilankymu SPA centre;  kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
(*) – bilietai į mokamus objektus ir/ar ausinukų nuoma ~60eur

(**) – plaukimas Dunojaus upe užsakomas iš anksto ir mokama agentūrai (būtina nurodyti registruojantis) – 15eur

Apie viešbutį: Modernus kurortinis SPA viešbutis „Thermal Margaret Island“  yra ramioje žaliojoje Margaret saloje, Budapešto centre. Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, balkonai, darbo stalai ir palydovinė televizija. Chalatai. Viešbutis siūlo vidaus ir lauko baseinus bei nemokamą belaidį internetą. Viešbutyje yra SPA ir treniruoklių centras. Taip pat siūlomos įvairios grožio procedūros ir masažai*. Šiame viešbutyje yra vienas geriausių sveikatingumo centrų Europoje. Jame yra sūkurinė vonia, baseinai ir įvairios saunos. Be to, galima užsisakyti grožio procedūrų. Margaret sala yra saugomas botanikos sodas, kuriame yra japoniškas sodas, rožių sodas ir lauko amfiteatras, taip pat  pėsčiųjų ir bėgiojimo takų. Margaret sala yra ideali vieta pradėti tyrinėti miestą, nes iš čia per kelias minutes pasieksite Budapešto centrą.

 • Pastabos:
  Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos, skaičius ir eiliškumas gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio). Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.
  Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytąpriemoką.Jei kelionę užsakote vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu galimybės nebus Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais –šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Pasikeitus aplinkybėms, kelionės vadovas gali būti kitas nei nurodyta.
 • PLATESNĖ INFORMACIJA
 • Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos – https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • Reikalingi dokumentai:
  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt