Pasivaikščiojimas po Lukiškių kalėjimą, Vilniaus senamiestis ir Europos parkas

Lankysimės buvusiame Lukiškių kalėjime, susipažinsime su kalėjimo istorija, architektūra, buvusiu kalinių gyvenimu. Pasivaikščiosime Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, lankysimės Europos parke, kur gamta, menas ir žmogus kartu!
Pasivaikščiojimas po Lukiškių kalėjimą, Vilniaus senamiestis ir Europos parkas
Kelios datos

Išvykimo vietos

 • 07.00 val. iš Klaipėdos, PC Akropolis aikštelės nuo Dubysos g. pusės
 • 08.15 val. - Kryžkalnis, Didžioji Orlen degalinė

Lukiškių kalėjimas – tai “best kept secret” Vilniaus mieste. Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradėjo naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti su buvusiu prižiūrėtoju-kalėjimo gidu po kalėjimo kompleksą, dar niekur nematytas kalėjimo erdves, mirtininkų kameras, pasimatymo kambarius…

Tai bus pažintis su kalėjimo istorija, architektūra, buvusių kalinių gyvenimu. Prisiminsime, jog šiame kalėjime yra kalėjęs Lietuvos himno autorius Vincas Kudirka, rašytoja J. Žemaitė, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Jonas Vileišis, Mykolas Biržiška, Vladas Mironas, partizanų vadas Adolfas Ramanauskas-Vanagas, Izraelio ministras pirmininkas Menachemas Begimas ir daugelis kitų istorinių asmenybių. 

Atvykstame į Vilnių.

Lankomės buvusiame Lukiškių kalėjime, kur su buvusiu kalėjimo prižiūrėtoju pasivaikščiosime po kalėjimą, kurį 115 metų saugojo aukštos sienos ir spygliuota viela. Sužinosime kalėjimo istoriją, susipažinsime su paslaptinga teritorija, pamatysime kalėjimo kameras ir išgirsime įdomias istorijas. Būkite pasiruošę naujiems potyriams! (Trukmė 2 val. Kaina – 20 Eur).

Kelionės vadovo lydimi, aplankysime nuostabų renesansinį Alumnato kiemą, miesto širdį – Rotušės aikštę, Aušros vartus,  pasivaikščiosime Vilniaus gatvelėmis, pasimėgausime  Vilniaus grožiu. Laisvo laiko metu galėsime atsigerti kavos vienoje iš jaukių  senamiesčio kavinukių.

Vykstame į Europos parką. Vieta, kur pailsėsite ir pasisemsite įkvėpimo – Europos parkas. Europos parkas – tai gamta, menas ir žmogus kartu.

Europos parkas laikomas vienu įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi. 55 hektarų meniniame kraštovaizdyje eksponuojama daugiau kaip 130 įvairių pasaulio šalių menininkų darbų. Europos parkas meno kalba įprasmina geografinį Europos žemyno centrą. Europos parką kasmet aplanko nuo 40 000 iki 65 000 žmonių.

Ekskursija po Europos parką su vietiniu gidu*.

Puikiai praleidę laiką, pilni įspūdžių, keliaujame namo. Apie vidurnaktį grįžtame į Klaipėdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Transportas;

*Kelionės vadovo paslauga-ekskursinė programa;

*Kelionės organizacija.

Papildomos išlaidos:

*Lukiškių kalėjimas – 20 € / asm.

*Europos parkas – grupinio  bilieto kaina – 10,20 € /asm.; gido paslauga – 40 € /grupei.

Pastaba
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 30 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 2 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 2 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu
 • Pastaba! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.
 • Vietos autobuse paskiriamos automatiškai pagal pirkimo laiką. Jeigu pasiūlymą įsigijote vieni pirmųjų, sėdėsite autobuso priekyje, jeigu paskutinieji – autobuso gale.

  Tikslią Jūsų sėdėjimo vietą nurodys gidė, prieš įlipant į autobusą arba bus nurodyta išvykimo informacijoje 1-2 dienos iki kelionės pradžios.
  * Keliautojai, kurie nori užsisakyti konkrečią vietą autobuse, gali tai padaryti už 10 eur/asm. papildomą mokestį, rekvizitus atsiųsime.
  Asmenis, kurie įsigijo kelionę kartu, visada stengiamės pasodinti šalia vienas kito.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 678 59 120  el paštu:   keliones@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com