Pasakų parkas Tervetėje – Hercogų šokoladas Jelgavoje (gegužė)

Smagi kelionė vaikams ir tėveliams į pasakų šalį!
Pasakų parkas Tervetėje – Hercogų šokoladas Jelgavoje
14 gegužės
35 €
35 €
Kaina asmeniui
Pasakų parkas Tervetėje - Hercogų šokoladas Jelgavoje
1 dienos smagi kelionė

Smagi kelionė vaikams ir tėveliams į pasakų šalį!

Ryte,  7val išvykimas iš Klaipėdos, 7:15val Gargždų (autobusų stotis), 8:00val Plungės, Lidl. Vykstame į kaimyninę šalį-Latviją. Atvykstame į Jelgavą.  Jelgava – miestas, įsikūręs ant Lielupės upės krantų. Gražiausias miesto pastatas – Jelgavos rūmai, sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyjyje ir hercogo Birono buvusi rezicencija. Pilis naujai restauruota ir atverta lankytojams. Ekskursija po Jelgavos pilį – buvusią Kuržemės ir Žiemgalos hercogo rezidenciją. Pabaigoje – karštas šokoladas hercogo rezidencijoje (6 € /asm.).

Po to pasivaikštome po Jelgavą: Švč. Trejybės bokštas, kur galima pakilti į modernią apžvalgos aikštelę*, Akademia Petrina – pirmoji aukštoji mokykla Latvijoje, unikalus pėsčiųjų tiltas bei galima nusifotografuoti šalia amžinojo studento skulptūros.

Keliaujame į Tervetę. Čia lankysime Tervetės parką, kuris užima beveik 1200 ha plotą, iš kurio trečdalį sudaro Pasakų pasaulis, kuriame karaliauja Miško karalius, nykštukai, velniai ir raganos. Tervetės gamtos parke galima sutikti ne tik pasakų ir rašytojos A. Brigaderės pjesių veikėjų Nykštuko ir Atlėpausio, Miško Karaliaus su svita, Anelės ir jos draugių, gausios nykštukų šeimynos medines skulptūras, bet ir „gyvus“ pasakų veikėjus. Tervetės gamtos parkas įkurtas 1969 m. Nuo to laiko parkas yra nuolat papildomas naujomis medžio skulptūromis ar jų kompozicijomis. Šiandien parkas didžiuojasi daugiau nei 100 skulptūrų. Tai tikra medžio skulptūrų paroda po atviru dangumi. Lankysime labiausiai pamėgtas parko vietas: Pasakų mišką (Pasaku mežs), Žaidimų aikštelę (Rotaļu laukums) ir Nykštukų mišką (Rūķīšu mežs). Pasakų miške Jūsų laukia mediniai pasakų personažai, ir… stebuklai. Čia nuo pušies kamieno žvelgia storas voras, ūksmingame pavėsyje kabo milžiniški šikšnosparniai, o miško glūdumoj tikra ragana Kuka verda stebuklingą žolelių arbatą. Žaidimų aikštelėje, kur įrengta poilsio vieta su suolais, stalais, pastogėmis ir sūpuoklėmis, galėsite mėgautis pasiimtomis vaišėmis. Nykštukų miške darbuojasi darbštieji nykštukai, o jų mažutėlėse sodybose galėsite pasisvečiuoti ir Jūs. Nykštukų Mamytė mielai papasakos vaikučiams apie nykštukų gyvenimą, o Nykštukų Tėtis parodys, kaip dirba nykštukai. Pasakų miške yra daug stebuklingų vietų ir dalykų, bet juos turite pamatyti patys. (kainos – https://www.mammadaba.lv/lt/tervetes-gamtos-parkas#module-583)

Apie 21-22val sugrįžimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Transportas
*Kelionės vadovas ,ekskursinė programa
*Kelionės organizavimas
 
Pastaba.Lankomų objektų skaičius, eiliškumas gali keistis.
 
Būtinas asmens dokumentas-pasas arba kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt