Pabėgimas į…kalėjimą! Lukiškių kalėjimo paslaptys – Vilnius (kolektyvams)

Pabėgimas į...kalėjimą! Lukiškių kalėjimo paslaptys - Vilnius
Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Atvykstame į sostinę Vilnių. Kelionės vadovo lydimi pasivaikščiosime Vilniaus gatvelėmis, pasimėgausime  Vilniaus grožiu. Susipažįstame su ištaigingais Prezidento rūmais, Vilniaus universiteto-seniausio universiteto Rytų Europoje rūmų ansambliu, Šv. Jonų bažnyčia, varpine, Alumnato kiemeliu – vienu gražiausių Vilniaus senamiesčio kiemeliu, kuris alsuoja tikra itališka dvasia. Šis 1622 m., statytas itališko renesanso architektūros pastatas yra buvęs alumnatas-kunigų seminarijos bendrabutis. Aplankome Rotušės aikštę – miesto gyvenimo širdį ir Aušros vartus. Aplankysime visas žymiausias seniausio Vilniaus priemiesčio – Užupio vietas: atminimo lentą, primenančią apie 1998 m. užsimezgusius draugiškus ryšius tarp Monmartro ir Užupio, 2019 m.sausio 10 d.minint 100-ąsias architekto ir skulptoriaus Antano Vivulskio mirties metines iškilmingai atidengtą paminklą — bronzinę kareivišką milinę, Angelo skulptūrą, Konstitucijos sieną, kur puikuojasi daugiau nei 30 jos vertimų.

Laisvas laikas pietums arba jaukiam pasivaikščiojimui po Vilniaus senamiestį savarankiškai.

18:30val mūsų laukia ypatingai įdomi ir kiek ekstremali kelionę į.. KALĖJIMĄ. Taip, Jums nepasirodė. Vykstame į Lukiškių kalėjimą* naktiniam pasivaikčiojimui (trukmė apie 2val). Dar niekada pabėgti į kalėjimą nebuvo taip paprasta. Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.
Ne kartą yra tekę klausytis pasakojimų apie gyvenimą kalėjimuose, nusikaltėlių pasaulį ar Lukiškes. Bet ar kas geriau viską išmano už tuos, kurie Lukiškių kalėjimą pažįsta puikiai ir čia darbavosi gan ilgą laiką? Mirtininkų kameros, pasimatymų kambariai, žmonės-konteineriai, operai, istorinės asmenybės, draudžiami įsinešti daiktai, arkliai, meilės romanai, slapti meno kūriniai, nuteistųjų vestuvės, pabėgimai iš kalėjimo ir dar niekur nematytos Lukiškių kalėjimo erdvės. Saulei nusileidus kalėjime tikrai vaidenasi ir jis tampa tik įdomesnis. Tai daugiau nei pabėgimo kambarys, ekskursija ar naktis muziejuje. Interaktyvus pasivaikščiojimas tamsoje – tu, Lukiškių kalėjimo sienos ir žibintuvėlis. Patikinam, kad tai bus pasivaikščiojimas, kurio tikrai nepamiršite visą gyvenimą..

Aštrių pojūčių pasisėmę keliaujame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos:

Pasivaikčiojimas Lukiškių kalėjime ~20eur/asm

Pastaba: kelionė įvyks susirinkus ne mažiau kaip 15 keliautojų.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt