Nuostabus savaitgalis Estijoje: Tartu AHHAA mokslo centras ir Talino zoologijos sodas

Lankysimės didžiausiame Baltijos šalyse mokslo populiarinimo centre AHHAA, trumpai susipažinsime su Tartu - universitetinio miesto senamiesčiu. Neišdildomų įspūdžių paliks viduramžiškas Talino senamiestis ir daug džiaugsmo suteiks apsilankymas Talino zoologijos sode, turinčiame įspūdingiausią gyvūnų kolekciją...
Nuostabus savaitgalis Estijoje: Tartu AHHAA mokslo centras ir Talino zoologijos sodas
28 rugsėjo - 29 rugsėjo
145 €
145 €
Kaina asmeniui
Nuostabus savaitgalis Estijoje: Tartu AHHAA mokslo centras ir Talino zoologijos sodas
2 dienos ir 1 nakvynė. Kaina asm., kai nakvynė viešbučio 2-viečiame kambaryje.

Išvykimo vietos

 • 02.30 val. iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelė iš Dubysos g. pusės
 • 03.00 val. iš Kretingos (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)
 • 03.30 val. - Plungė, Circle degalinė prie Porto
 • 04.00 val. - Telšiai, kavinė Branša
 • 05.30 val iš Šiaulių Tilžės g., stotelė prie Katedros.

1 diena . Kelionė Lietuvos ir Latvijos keliais į Estiją, į seniausią Baltijos šalių miestą – Tartu.

Atvykę į Tartu, pirmiausia apsilankome didžiausiame Baltijos šalyse  mokslo populiarinimo centre AHHA. Centre įdomiai praleisti  laiką  gali įvairaus amžiaus lankytojai. Čia galioja neįprasta muziejams taisyklė – lieskite viską ką norite, bandykite. Centras užima 3000 kv. m. plotą, kuris padalintas į 3 ekspozicijų sales. Technologijų salėje drąsiausi galės važiuoti dviračiu ant lyno pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai. Gyvosios gamtos salėje įrengtas 6000L akvariumas su daugybę koralų ir žuvų iš Raudonosios jūros… Šioje salėje galėsite pašaudyti vandens patranka, stebėti, kaip atsiranda tornadas…

Centre galėsite išbandyti veidrodžių labirintą, Niutono obelį (energijos mašina), nuotykių liftą į žemės gelmes, kuris nukelia į požeminius planetos sluoksnius. Įrengtame sferiniame planetariume galima stebėti milijonus žvaigždžių…

Toliau –  trumpa ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušės aikštė su studentišką gyvenimą menančiu – besibučiuojančių studentų fontanu, Tartu Universitetas, Domo katedros griuvėsiai ant Tomme kalvos, Velnių ir Angelų tiltai..

Po ekskursijos laisvas laikas pavalgymui ir tęsiame kelionė į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

2 diena . Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po Talino  senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, ,,Trumpoji koja“, miesto Rotušė, ,,Bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų  ir „juodagalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Oleivistės bažnyčios, ,,Storosios Margaritos bokštas“. Laisvas laikas  apsilankyti vienoje iš gausybės senamiesčio kavinių, pasigrožėti Talino viduramžiškomis gatvelėmis ir aikštėmis.

Lankomės Talino zoologijos sode*. Talino zoologijos sodas yra gražiame Veskimetsa parko miške, turintis įspūdingiausią gyvūnų kolekciją iš visų Šiaurės šalių. Afrikos milžinai (drambliai ir raganosiai), didingi plėšrūnai, žaismingi primatai ir daugybė kitų egzotiškų ir nykstančių rūšių. Zoologijos sode taip pat yra įspūdingas baltųjų lokių pasaulis ir vaikų zoologijos sodas. Zoologijos sodas gali pasigirti net geriausia kalnų ožkų ir avių kolekcija pasaulyje! Čia rasite nepaprastai daug erelių, grifų ir įspūdingą pelėdų bei gervių įvairovę. Šiuo metu Talino zoologijos sode gyvena daugiau nei 2200 gyvūnų, neskaitant žuvų ir bestuburių. Leidžiamės į kelionę po ypatingą gyvūnijos karalystę!

Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į namus…

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu turistinės klasės 49 v. autobusu;
*Kelionės vadovo-gido paslauga, ekskursinė programa;
*1 nakvynė viešbutyje Taline, 1 pusryčiai;

*Kelionės organizavimo paslauga.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

*Mokslo centras „AHHAA“. Bilietas 17 € /asm.-12 € /asm. Planetariumas –  6 € /asm.;

*Talino Zoologijos sodas – 14,30 € /pilnas bil.; 8,20 € / moksl. senj., neįgal.

Gido sistema (ausinukai) – 5 € /asm.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba.

 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 30 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 2 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.
 • Išvykimo informacija siunčiama likus 1 – 2 dienoms iki kelionės.
 • Keliautojai, pageidaujantys užsisakyti priekinę vietą autobuse, gali tai padaryti už 20 eur/asm. papildomą mokestį.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 678 59 120  el paštu:  keliones@alvaturas.lt