Neregėta Lenkija. Ojcovo Nacionalinis parkas , Pilys- Zakopanė – Krokuva – Veličkos (gegužė) IŠPARDUOTA

Trumpa kelionė į Zakopanę, Krokuvą, Veličkos druskų kasyklas ir Ojcovo Nacionalinį parką Ojcovo parkas yra vienas vaizdingiausių visoje Lenkijoje!
Neregėta Lenkija. Ojcovo Nacionalinis parkas , Pilys- Zakopanė – Krokuva – Veličkos
25 gegužės - 28 gegužės
319 €
319 €
Kaina asmeniui
Neregėta Lenkija. Ojcovo Nacionalinis parkas , Pilys- Zakopanė - Krokuva - Veličkos 2023.05.25 - 2023.05.28 d
4dienos/3naktys. Kaina apsistojant dviviečiuose/triviečiuose kambariuose su pusryčiais

Kelionė data: 2023.05.25 – 2023.05.28 d. ( 4 d /3 n)

IŠVYKIMAS:

 • 00.30 val. išvykimas iš Klaipėdos .Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.
 • 01.00 val. Išvykimas iš Kretingos (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)
 • 01.30 val. išvykimas iš Plungės nuo Circle degalinės (kavinė Portas)
 • 02.30val Kryžkalnis, Orlen degalinė

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją.Kelionė Lenkijos keliais su sustojimais pavalgyti pakelės kavinėse. Keliaujame į Ojcovo Nacionalinį parką, į “Erelių lizdų“ pilių kelią. Apie pietus atvykstame į OGRODZIENECO pilį*. Tai – viena galingiausių ir įspūdingiausių gynybinių pilių, kuri pradėta statyti 1350 m. karaliaus Kazimiero paliepimu ir smarkiai sugriauta švedų karo metu.

vykstame į Veličką. Velička, Krokuvos priemiestis, kur yra seniausios, 13 a., pradėjusios veikti druskų kasyklos. Dabar, tai – UNESCO pasaulio paveldo objektas. Tai-vieni įspūdingiausių urvų Europoje. Apie 18val ekskursija po kasyklas*. Nusileisite mediniais laipteliais į 135 m gylį ir vietinio gido lydimi eisite dideliais koridoriais patekdami į sales, kur eksponuojami druskų gavimo mechanizmai, druskų skulptūrų ekspozicijos, garsioji Kingos bažnyčia, kurioje pamatysite iš druskos išskaptuotus paveikslus, iš druskos pagamintą altorių, šviestuvus. Ekskursiją baigsime suvenyrų parduotuve ir pakilimu liftu į viršų. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame aplankyti Lenkijos renesanso perlą “Pieskovo Skala” pilį*, kuri istoriniuose šaltiniuose minima nuo 1315 m. Iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į visą Ojcovo Nacionalinį parką, į Pradnik upės slėnį. Pilyje apžiūrime Europos dailės darbų parodą, prabangias valdovo rezidencijos menes. Vykstame į Krokuvą. Krokuvoje Jūsų laukia turininga diena. Apsilankysite Vavelio katedroje*(su audiogidu), kur palaidoti Lietuvos-Lenkijos valdovai ir abiejų šalių istorijai nusipelnę žmonės. Apžiūrėsite Jogailos universiteto kiemelį, Šv. Marijos baziliką, žavią renesansinę halę Sukienicą, senuosius Šv. Floriono miesto vartus, Barbakaną, paminklą A. Mickevičiui ir Žalgirio paminklą Jano Mateikos aikštėje. Laisvas laikas savarankiškam paklaidžiojimui Krokuvos senamiesčio gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Toliau keliaujame į kalnų kurortą Zakopanę. Zakopanė yra Tatrų kalnų papėdėje. Tai – vienas labiausiai lankomų Lenkijos miestų. Vietiniai Zakopanės gyventojai yra išlaikę autentiškas krašto tradicijas ir išsaugoję žavingą gamtą. Pažintis su kalnų kurortu Zakopane. Pakilę keltuvais* pasigėrėsite įspūdingomis Tatrų kalnų panoramomis. Kelionės vadovo lydimo pasivaikštote įvairiais architektūriniais stiliais, garsėjančia pagrindine kurorto gatve. Laisvas laikas trumpam poilsiui kalnų kurorte. Galėsite pasėdėti užeigoje, pasižvalgyti kalnietiškų suvenyrų arba apsilankyti Zakopanės vandens pramogų parke*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Su trumpais sustojimais Lenkijos-Lietuvos keliais važiuojame į namus. Labai vėlai grįžtame į namus .

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu autobusu;

*Kelionės vadovo paslaugos-ekskursinė programa;

*3 nakvynės viešbutyje, 3 pusryčiai;

*Kelionės organizacija.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS-MOKAMI OBJEKTAI-MOKAMOS PASLAUGOS ~250PLN

Pastaba. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis.  (1 EUR – 4,2 PLN).

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt