Neregėta Lenkija. Ojcovo Nacionalinis parkas , Pilys- Zakopanė – Krokuva – Veličkos (birželis)

Trumpa kelionė į Zakopanę, Krokuvą, Veličkos druskų kasyklas ir Ojcovo Nacionalinį parką! Ojcovo parkas yra vienas vaizdingiausių visoje Lenkijoje!
Neregėta Lenkija. Ojcovo Nacionalinis parkas , Pilys- Zakopanė – Krokuva – Veličkos (birželis)
18 birželio - 21 birželio
281 €
281 €
Kaina asmeniui
Neregėta Lenkija. Ojcovo Nacionalinis parkas , Pilys- Zakopanė – Krokuva – Veličkos 2022.06.18 – 2022.06.21d
4dienos/3naktys. Kaina apsistojant dviviečiuose/triviečiuose kambariuose su pusryčiais
Lenkijoje COVID-19 apribojimai panaikinti nuo 2022 m. kovo 28 d.

Kelionė data: 2022.06.18 – 2022.06.21 d. ( 4 d /3 n)

Išvykstame 00.10 val. išvykstame iš Klaipėdos miesto (išvykimo vieta PC Akropolis, aikštelė iš Dubysos g. pusės);

01.30 val. iš Šiaulių miesto  PC Akropolis, Gegužių g.

Galimi paėmimai iš Plungės, Telšių, Kauno, Alytaus.

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją.Kelionė Lenkijos keliais su sustojimais pavalgyti pakelės kavinėse. Keliaujame į Ojcovo Nacionalinį parką, į “Erelių lizdų“ pilių kelią (845 km). Apie pietus atvykstame į OGRODZIENECO pilį*. Tai – viena galingiausių ir įspūdingiausių gynybinių pilių, kuri pradėta statyti 1350 m. karaliaus Kazimiero paliepimu ir smarkiai sugriauta švedų karo metu.

Toliau aplankome Lenkijos renesanso perlą “Pieskovo Skala” pilį*, kuri istoriniuose šaltiniuose minima nuo 1315 m. Iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į visą Ojcovo Nacionalinį parką, į Pradnik upės slėnį. Pilyje apžiūrime Europos dailės darbų parodą, prabangias valdovo rezidencijos menes.

Toliau keliaujame į kalnų kurortą Zakopanę. Zakopanė yra Tatrų kalnų papėdėje. Tai – vienas labiausiai lankomų Lenkijos miestų. Vietiniai Zakopanės gyventojai yra išlaikę autentiškas krašto tradicijas ir išsaugoję žavingą gamtą.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pažintis su kalnų kurortu Zakopane. Pakilę keltuvais* pasigėrėsite įspūdingomis Tatrų kalnų panoramomis. Kelionės vadovo lydimo pasivaikštote įvairiais architektūriniais stiliais, garsėjančia pagrindine kurorto gatve. Laisvas laikas trumpam poilsiui kalnų kurorte. Galėsite pasėdėti užeigoje, pasižvalgyti kalnietiškų suvenyrų arba apsilankyti Zakopanės vandens pramogų parke*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Iš Zakopanės išvykstame į Krokuvą (111 km). Krokuvoje Jūsų laukia turininga diena. Apsilankysite Vavelio karedroje*, kur palaidoti Lietuvos-Lenkijos valdovai ir abiejų šalių istorijai nusipelnę žmonės. Apžiūrėsite Jogailos universiteto kiemelį, Šv. Marijos baziliką, žavią renesansinę halę Sukienicą, senuosius Šv. Floriono miesto vartus, Barbakaną, paminklą A. Mickevičiui ir Žalgirio paminklą Jano Mateikos aikštėje. Laisvas laikas savarankiškam paklaidžiojimui Krokuvos senamiesčio gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje, vykstame į Veličką. Velička, Krokuvos priemiestis, kur yra seniausios, 13 a., pradėjusios veikti druskų kasyklos. Dabar, tai – UNESCO pasaulio paveldo objektas. Tai-vieni įspūdingiaisių urvų Europoje. Ekskursija po kasyklas*. Nusileisite mediniais laipteliais į 135 m gylį ir vietinio gido lydimi eisite dideliais koridoriais patekdami į sales, kur eksponuojami druskų gavimo mechanizmai, druskų skulptūrų ekspozicijos, garsioji Kingos bažnyčia, kurioje pamatysite iš druskos išskaptuotus paveikslus, iš druskos pagamintą altorių, šviestuvus. Ekskursiją baigsime suvenyrų parduotuve ir pakilimu liftu į viršų. Po ekskursijos Lenkijos-Lietuvos keliais važiuojame į namus. Labai vėlai grįžtame į namus (vidurnaktyje).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu autobusu;

*Kelionės vadovo paslaugos-ekskursinė programa;

*3 nakvynės viešbutyje, 3 pusryčiai;

*Kelionės organizacija.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS-MOKAMI OBJEKTAI-MOKAMOS PASLAUGOS:

*Ojcovo Nacionalinis parkas – 18,00 PLN/asm.

*Ogrodzieneco pilis – 27 PLN/asm.

*Pieskowa Skala pilis –

*Zakopanė-keltuvai į kalnus – 27 PLN/asm.

*Zakopanė-vandens pramogų parkas – 30 PLN/1 val.

*Krokuva. Vavelio katedra – 8 PLN/asm.

*Velička, druskų kasyklos – 119 PLN/asm.

Pastaba. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Lenkijoje pavalgymui reikia turėti apie 50 PLN (1 EUR – 4,2 PLN).

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.
  • Kelionių organizatorius UAB „Kelionių centras“. Įmonė atitinka kelionių organizatoriams keliamus reikalavimus, yra įregistruota Lietuvos respublikos turizmo paslaugų ir išteklių registre- licencija NR012630.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt