Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje.

Tik kartą per metus galima stebėti gyvų gėlių paradą, vingiuojantį per Olandijos Šiaurės jūros pakrantės laukus. Keukenhofo sodas pakerės jus savo gėlių kilimais. Amsterdamą atrasime plaukiodami jo kanalais ir įsitraukdami į šurmuliuojančias gatveles.
Nepakartojamas Gėlių paradas Olandijoje
13 balandžio - 19 balandžio
379 €

Spalvingasis Gėlių paradas Olandijoje

379 €
Kaina asmenui
Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje 2021.04.14 - 2021.04.19 d
kelionės trukmė 6d/5n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose su pusryčiais
Lichenas- Svebodzine- Šprėvaldas arba Goslaras-Amsterdamas-Keukenhofas- Walsrodė

2021 m. balandžio 14-19 dienomis (6 dienos/ 5 naktys)

Išvykimo laikai ir vietos:

Balandžio 14 d. (trečiadienis)

03.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.

03.15 val iš Gargždų. Klaipėdos g 15-17 (Swed banko automobilių stovėjimo aikštelė).

03.50 val iš Trevenos degalinės 57 /58 km autostradoje  (kryptis Klaipėda – Kaunas)

04.45 val iš Kryžkalnio Orlen degalinės (kryptis Klaipėda – Kaunas)

06.00 val iš Kauno nuo Cirkle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas).

07.00 val iš Alytaus (Naujosios autobusų stoties automobilių stovėjimo a. )

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su trumpais sustojimais kas 2-4 valandos. Lenkija didžiulė šalis, kurią dažnas keliautojas pravažiuoja norėdamas pasižvalgyti po Europos platybes ir dažnai mintyse pagalvoja jog ilgai tenka važiuoti. Šioje kelionėje, gidė Jus sužavės pasakojimais apie Lenkijos kultūrą, maisto tradicijas, istorijos vingius, įdomias lankytinas vietas, …. ir mintyse dėliodami siužetus, atvyksime į Licheną. Tai piligrimystės centras, garsėjantis Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Tai pati didžiausia šventovė Lenkijoje ir viena didžiausių pasaulyje, jos statyba truko 10 metų. Bazilikos vertybė – stebuklinga Dievo Motinos ikona. Kelionės vadovė papasakos šio nuostabaus statybinio kūrinio istoriją, turėsime truputėlį laisvo laiko pasivaikščioti ir pasigrožėti.
Pirmą kelionės dieną dar nuvyksime ir į Svebodzine pasižiūrėti ir didžiausios pasaulyje Kristaus statulos, kurios aukštis siekia 59 metrus. Tai vienas lankomiausių, ir turistų, ir piligrimų objektų Lenkijoje. Skulptūra yra net keliais metrais aukštesnė už garsiąją Kristaus statulą Rio de Žaneire Brazilijoje. Atstumas tarp išskėstų Kristaus rankų yra 24 metrai. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

Balandžio 15 d. (ketvirtadienis)
Po pusryčių kelionę tęsime per Vokietiją, aplankysime unikalią, šimtmečius žmogaus formuotą ir vis dar išlikusį natūralus Vidurio Europos salpų kraštovaizdį – Šprėvaldą. Čia dar gyvena tokių augalų rūšių, kurios kitur išnyko arba kurioms gresia pavojus išnykti. Siekiant išsaugoti šį kraštovaizdį, Šprėvaldas buvo paskelbtas biosferos rezervatu, ir pripažintas UNESCO. Šis gamtos grožis susiformavo per paskutinįjį ledynmetį. Tad sėsime į patogias valteles ir plauksime. Susipažinsime su šiose žemėse gyvenančia viena iš slavų genčių – sorbais. Jie iki šiol išlaikė vietines tradicijas, pradedant tradiciniais rūbais ir baigiant senoviniais papročiais.
Jeigu taip įvyktų, kad pavasaris būtų šaltas, ar laisveliai šiuo metų laiku dar neplauktų, tada vietoj Šprėvaldo aplankysime vieną garsiausių ir svarbiausių miestų viduramžių Europoje – Magdeburgą.
Iš šio miesto kilo Magdeburgo teisė – viduramžių miestų teisės sistema, kuri buvo išplitusi daugelyje tuometinės Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Magdeburgas turi apie 30 bažnyčių, iš kurių žymiausios yra Magdeburgo katedra bei Johanio bažnyčia. Dar viena miesto įžymybė yra „Mūsų mylimųjų moterų“ vienuolynas. Miestą taip pat puošia „Magdeburgo raitelio“ skulptūra, rotušė, paminklas Martynui Liuteriui. Pažintinės ekskursijos po miestą metu gidė parodys žymiausius architektūros paminklus, muziejus, bažnyčias, paminklus, kurie yra išsidėstę tarp Magdeburgo rotušės, katedros, Ulricho aikštės ir Elbės upės.
Po malonaus pasivaikščiojimo kelionę tęsime link Olandijos. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 16d. (penktadienis)
Puikiai pailsėję, išmiegoję, po pusryčių lauks intensyvi ir įdomi diena Amsterdame.
Pažintį su šiuo skirtingai tituluojamu miestu (romantiškas, tolerantiškas, istoriškai įtakingas…..) pradėsime plaukdami miesto kanalais. Vėliau turėsite galimybę palyginti kaip skiriasi gyvenimas vaikštant pėsčiomis ir plaukiant. O plaukdami matysite margaspalvius namų fasadus, vietinių gyvenimą,…. tiesa dažnai turistui iškyla klausimas – o kam reikalingi ant stogų kabliai? Pasirodo tam, kad įkelti baldus per langą. Apie šiuos ir kitus vietos gyventojų ypatumus papasakos kelionės vadovė. Beje, praplauksite ir žymias aikštes, architektūrinius paminklus, miestą garsinančius objektus,…. Po plaukimo Jūsų lauks ir apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu aplankysime Dam (Rotušės) aikštę su žymiuoju Laisvės paminklu, Singel kanalo gėlių turgų, pamatysite senąją gotikinę bažnyčią – seniausią miesto pastatą. O laisvu laiku kas norės galės aplankyti nuodėmingąjį „Raudonųjų Žibintų“ kvartalą.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 17 d. (šeštadienis)
Po aktyvios vakar dienos, pilni olandiško žavesio pusryčiaujame ir vykstame į Keukenhofą. Tai 32 hektarų ploto angliškas parką, kurį XIX amžiuje aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Šią vietą reikia pamatyti, jos grožį sudėtinga aprašyti. Jeigu Jums patinka gėlės, spalvos, ….. abejingas (-a) tikrai neliksite. Šis nuostabaus grožio parkas vilioja įvairiaspavėlimis, įvairiaformėmis tulpėmis, Velykų varpeliais, hiacintais ir kitomis pavasarinės svogūninėmis gėlėmis. Pavasarį parke žydi septyni milijonai žiedų. Pasigrožėję parku, eisime stebėti jau daugelį metų vykstantį Gėlių paradą.  Floristų išmonei čia nėra ribų, todėl pamatysite išskirtines gėlių kompozicijas. Apipintos skintomis pavasario gėlėmis atgyja didžiulės metalinės konstrukcijos, vaizduojančios muzikos instrumentus, dinozaurus ar vaikų pamėgtus filmų herojus ir įvairius  meno kūrinius.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 18 d. (sekmadienis)
Po pusryčių atsisveikiname su Olandija ir važiuojame link namų, per Vokietiją. Netoli Brėmeno sustosime didžiausiame pasaulyje paukščių parke – Walsrode. Šiame viename iš gražiausių Vokietijos šiaurėje, parkų pamatysime didžiulę paukščių įvairovę, o visas parkas – tarsi milžiniškas botanikos sodas, kuriame žaliuoja, žydi, mirguliuoja įvairiausių kraštų medžiai, augalai, krūmai, gėlės. Lankytojus traukia įvairiaspalvės papūgos, labai mėgstančios tūpti ant lankytojų pečių, rankų ir lesti joms siūlomą maistą (čia pat parduodami indeliai su papūgų lesalu). Sužavės Jus įspūdingi kolibrių namai, daugybė voljerų, kur galima maitinti paukščius, o jie šalia tavęs, šmirinėja apie kojas… Pingvinai, pelikanai, tukanai, stručiai – mieli, jaukūs, didžiuliai paukščiai, o jau flamingų – baltų, rožinių – ištisos kolonijos.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 19 d. (pirmadienis)
Papusryčiaujame ir keliausime link namų, per Lenkiją, Lietuvą. Bus sustojimai kas 3-4 valandos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose)
 • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

 • Mokamiems objektams pažymėtiems (*) turėti ~ 80 €
 • Sveikatos draudimas kelionei nuo 7 Eur
 • Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos pagal galimybes.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt
 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
 • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.