Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje (su gidu Gintu) IŠPARDUOTA

17 balandžio - 22 balandžio
570 €
570 €
Kaina asmeniui
Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje (su gidu Gintu) 2024.04.17-22
kelionės trukmė 6d/5n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais.

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)

2024 m. balandžio 17 –  22 dienomis (6 dienos/ 5 naktys)

Balandžio 17d.

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su trumpais sustojimais kas 2-4 valandos. Lenkija didžiulė šalis, kurią dažnas keliautojas pravažiuoja norėdamas pasižvalgyti po Europos platybes ir dažnai mintyse pagalvoja jog ilgai tenka važiuoti. Šioje kelionėje, gidas Jus sužavės pasakojimais apie Lenkijos kultūrą, maisto tradicijas, istorijos vingius, įdomias lankytinas vietas. Nuvyksime ir į Svebodzine pasižiūrėti ir didžiausios pasaulyje Kristaus statulos, kurios aukštis siekia 59 metrus. Tai vienas lankomiausių, ir turistų, ir piligrimų objektų Lenkijoje. Skulptūra yra net keliais metrais aukštesnė už garsiąją Kristaus statulą Rio de Žaneire Brazilijoje. Atstumas tarp išskėstų Kristaus rankų yra 24 metrai. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

Balandžio 18d
Po pusryčių kelionę tęsime per Vokietiją, pakeliui aplankysime vieną gražiausių senosios Vokietijos miestų, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą – Goslarą. Pasivaikščiosime po patį vokiškiausią Vokietijos miestą, būtent  čia prasidėjo Vokietijos istorija, būtent čia yra  gerbiamas ir mėgstamas pasaulinės reikšmės  karvedys Frydrichas Barbarosa, būtent čia išaugo žymiųjų Symensų garsioji giminė, būtent čia yra mėgstamos raganos. Pamatysime kaizerių rūmus*, Šv.Simono ir Judo Katedrą, turgaus aikštę su rotuše, turtingų gildijų pastatus, turgaus fontaną, buvusią miesto iždinę ,,Stadtkammerrei,, ir kt.. Laisvas laikas senamiestyje.
Po malonaus pasivaikščiojimo kelionę tęsime link Olandijos. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 19d
Po pusryčių lauks intensyvi ir įdomi diena Amsterdame. Ekskursija po miestą: Damrak gatvė, Damo aikštė, šv.Mykolo bazilika, 1903m. Amsterdamo birža, buvusi bažnyčia-šiandien Amsterdamo gotikinė geležinkelio stotis (Central Station), Karališkieji rūmai, Katedra, Naujoji bažnyčia, kurioje karūnuojami Olandijos monarchai. Nuotaikinga kelionė laiveliu* po miesto kanalus suteikia galimybę pamatyti „miestą ant medžių“ iš vandens pusės: gražiausi namų fasadai, namai – valtys, užsklandos reguliuojančios vandens lygį kanaluose. Laisvu laiku siūlome aplankyti seniausią Amsterdamo raudonujų  žibintų  rajoną.
Vykstame į Keukenhofą. Tai 32 hektarų ploto angliškas parkas, kurį XIX amžiuje aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Šią vietą reikia pamatyti, jos grožį sudėtinga aprašyti. Jeigu Jums patinka gėlės, spalvos, ….. abejingas (-a) tikrai neliksite. Šis nuostabaus grožio parkas vilioja įvairiaspalvėmis, įvairiaformėmis tulpėmis, Velykų varpeliais, hiacintais ir kitomis pavasarinėmis svogūninėmis gėlėmis. Pavasarį parke žydi septyni milijonai žiedų. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai. Apie 100 Olandijos įmonių kasmet prisideda prie Keukenhofo apsodinimo pagal naujus projektus. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 20d
Pusryčiai. Vyksime į jaukų Sassenheimo miestelį stebėti jau daugelį metų vykstantį Gėlių paradą!  Floristų išmonei čia nėra ribų, todėl pamatysite išskirtines gėlių kompozicijas.  Tai vienintelis gėlių paradas, kuriame galime išvysti pavasarines gėles, tokias kaip tulpės ir hiacintai. Paradas prasideda kurortiniame mieste Nordvijk ir tęsiasi iki istorinio Harlemo, vingiuodamas per svogūninių gėlių auginimo kaimelius. Iškilminga eisena tęsiasi daugiau nei keturiasdešimt kilometrų, jos pagrindinis akcentas – dvidešimt didžiulių originalių iš gyvų gėlių sukurtų figūrų. Jų kūrėjai savo fantazija ir kruopščiu darbu gėlių žiedus paverčia žirgais, karietomis, laivais, drugeliais, pasakų personažais, motociklais. Figūros paradui kuriamos keletą dienų ar net savaitę. Tam sunaudojama šimtai tūkstančių pavasarinių žiedų. Jaukiame Sassenheimo miestelyje stebėsime šį įspūdingąjį paradą, o jam praėjus turėsime laisvo laiko pasigrožėti miesteliu ir išgerti kavos.
Atsisveikiname su Olandija ir važiuojame link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 21d
Po pusryčių važiuojame į netoli Brėmeno esantį didžiausią pasaulyje paukščių parke – Walsrode. Šiame viename iš gražiausių Vokietijos šiaurėje, parkų pamatysime didžiulę paukščių įvairovę, o visas parkas – tarsi milžiniškas botanikos sodas, kuriame žaliuoja, žydi, mirguliuoja įvairiausių kraštų medžiai, augalai, krūmai, gėlės. Lankytojus traukia įvairiaspalvės papūgos, labai mėgstančios tūpti ant lankytojų pečių, rankų ir lesti joms siūlomą maistą (čia pat parduodami indeliai su papūgų lesalu). Sužavės Jus įspūdingi kolibrių namai, daugybė voljerų, kur galima maitinti paukščius, o jie šalia tavęs, šmirinėja apie kojas… Pingvinai, pelikanai, tukanai, stručiai – mieli, jaukūs, didžiuliai paukščiai, o jau flamingų – baltų, rožinių – ištisos kolonijos.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 22d 
Papusryčiaujame ir keliausime link namų, per Lenkiją, Lietuvą. Bus sustojimai kas 3-4 valandos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose – gali būti pristatoma lova).
 • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, miesto mokesčius ir vietinio transporto bilietai –  90 EUR; * (už bilietus į Keukenhofo parką mokama iš anksto agentūroje 20eur/asm)
 • Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos pagal galimybes.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt