Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje (su gide Laima) IŠPARDUOTA

Tik kartą per metus galima stebėti gyvų gėlių paradą, vingiuojantį per Olandijos Šiaurės jūros pakrantės laukus. Keukenhofo sodas pakerės jus savo gėlių kilimais. Amsterdamą atrasime plaukiodami jo kanalais ir įsitraukdami į šurmuliuojančias gatveles.
Nepakartojamas Gėlių paradas Olandijoje (Iš Klaipėdos, Kauno, Alytaus)
17 balandžio - 22 balandžio
570 €

Spalvingasis Gėlių paradas Olandijoje

570 €
Kaina asmeniui
Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje (su gide Laima) 2024.04.17-22
kelionės trukmė 6d/5n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais.
570 €
Kaina asmeniui
Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje (su gidu Gintu) 2024.04.17-22
kelionės trukmė 6d/5n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais.

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)

Lichenas-  Magdeburgas -Amsterdamas-Keukenhofas- Walsrodė

2024 m. balandžio 17 –  22 dienomis (6 dienos/ 5 naktys)

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su trumpais sustojimais kas 2-4 valandos. Lenkija didžiulė šalis, kurią dažnas keliautojas pravažiuoja norėdamas pasižvalgyti po Europos platybes ir dažnai mintyse pagalvoja jog ilgai tenka važiuoti. Šioje kelionėje, gidė Jus sužavės pasakojimais apie Lenkijos kultūrą, maisto tradicijas, istorijos vingius, įdomias lankytinas vietas, …. ir mintyse dėliodami siužetus, atvyksime į Licheną. Tai piligrimystės centras, garsėjantis Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Tai pati didžiausia šventovė Lenkijoje ir viena didžiausių pasaulyje, jos statyba truko 10 metų. Bazilikos vertybė – stebuklinga Dievo Motinos ikona. Kelionės vadovė papasakos šio nuostabaus statybinio kūrinio istoriją, turėsime truputėlį laisvo laiko pasivaikščioti ir pasigrožėti.
Pirmą kelionės dieną dar nuvyksime ir į Svebodzine pasižiūrėti ir didžiausios pasaulyje Kristaus statulos, kurios aukštis siekia 59 metrus. Tai vienas lankomiausių, ir turistų, ir piligrimų objektų Lenkijoje. Skulptūra yra net keliais metrais aukštesnė už garsiąją Kristaus statulą Rio de Žaneire Brazilijoje. Atstumas tarp išskėstų Kristaus rankų yra 24 metrai. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

Balandžio 18d
Po pusryčių kelionę tęsime per Vokietiją, pakeliui aplankysime vieną garsiausių ir svarbiausių miestų viduramžių Europoje – Magdeburgą.
Iš šio miesto kilo Magdeburgo teisė – viduramžių miestų teisės sistema, kuri buvo išplitusi daugelyje tuometinės Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Magdeburgas turi apie 30 bažnyčių, iš kurių žymiausios yra Magdeburgo katedra bei Johanio bažnyčia. Dar viena miesto įžymybė yra „Mūsų mylimųjų moterų” vienuolynas. Miestą taip pat puošia „Magdeburgo raitelio” skulptūra, rotušė, paminklas Martynui Liuteriui. Pažintinės ekskursijos po miestą metu gidė parodys žymiausius architektūros paminklus, muziejus, bažnyčias, paminklus, kurie yra išsidėstę tarp Magdeburgo rotušės, katedros, Ulricho aikštės ir Elbės upės.
Po malonaus pasivaikščiojimo kelionę tęsime link Olandijos. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 19d
Puikiai pailsėję, išmiegoję, po pusryčių lauks intensyvi ir įdomi diena Amsterdame.
Pažintį su šiuo skirtingai tituluojamu miestu (romantiškas, tolerantiškas, istoriškai įtakingas…..) pradėsime plaukdami miesto kanalais. Vėliau turėsite galimybę palyginti kaip skiriasi gyvenimas vaikštant pėsčiomis ir plaukiant. O plaukdami matysite margaspalvius namų fasadus, vietinių gyvenimą,…. tiesa dažnai turistui iškyla klausimas – o kam reikalingi ant stogų kabliai? Pasirodo tam, kad įkelti baldus per langą. Apie šiuos ir kitus vietos gyventojų ypatumus papasakos kelionės vadovė. Beje, praplauksite ir žymias aikštes, architektūrinius paminklus, miestą garsinančius objektus…. Po plaukimo Jūsų lauks ir apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu aplankysime Dam (Rotušės) aikštę su žymiuoju Laisvės paminklu, Singel kanalo gėlių turgų, pamatysite senąją gotikinę bažnyčią – seniausią miesto pastatą. O laisvu laiku kas norės galės aplankyti nuodėmingąjį „Raudonųjų Žibintų“ kvartalą.
Vykstame į Keukenhofą. Tai 32 hektarų ploto angliškas parkas, kurį XIX amžiuje aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Šią vietą reikia pamatyti, jos grožį sudėtinga aprašyti. Jeigu Jums patinka gėlės, spalvos, ….. abejingas (-a) tikrai neliksite. Šis nuostabaus grožio parkas vilioja įvairiaspalvėmis, įvairiaformėmis tulpėmis, Velykų varpeliais, hiacintais ir kitomis pavasarinėmis svogūninėmis gėlėmis. Pavasarį parke žydi septyni milijonai žiedų. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai. Apie 100 Olandijos įmonių kasmet prisideda prie Keukenhofo apsodinimo pagal naujus projektus. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 20d
Pusryčiai. Vyksime stebėti jau daugelį metų vykstantį Gėlių paradą!  Floristų išmonei čia nėra ribų, todėl pamatysite išskirtines gėlių kompozicijas.  Tai vienintelis gėlių paradas, kuriame galime išvysti pavasarines gėles, tokias kaip tulpės ir hiacintai. Paradas prasideda kurortiniame mieste Nordvijk ir tęsiasi iki istorinio Harlemo, vingiuodamas per svogūninių gėlių auginimo kaimelius. Iškilminga eisena tęsiasi daugiau nei keturiasdešimt kilometrų, jos pagrindinis akcentas – dvidešimt didžiulių originalių iš gyvų gėlių sukurtų figūrų. Jų kūrėjai savo fantazija ir kruopščiu darbu gėlių žiedus paverčia žirgais, karietomis, laivais, drugeliais, pasakų personažais, motociklais. Figūros paradui kuriamos keletą dienų ar net savaitę. Tam sunaudojama šimtai tūkstančių pavasarinių žiedų. Jaukiame Sassenheimo miestelyje stebėsime šį įspūdingąjį paradą, o jam praėjus turėsime laisvo laiko pasigrožėti miesteliu ir išgerti kavos.
Atsisveikiname su Olandija ir važiuojame link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 21d
Po pusryčių važiuojame į netoli Brėmeno esantį didžiausią pasaulyje paukščių parke – Walsrode. Šiame viename iš gražiausių Vokietijos šiaurėje, parkų pamatysime didžiulę paukščių įvairovę, o visas parkas – tarsi milžiniškas botanikos sodas, kuriame žaliuoja, žydi, mirguliuoja įvairiausių kraštų medžiai, augalai, krūmai, gėlės. Lankytojus traukia įvairiaspalvės papūgos, labai mėgstančios tūpti ant lankytojų pečių, rankų ir lesti joms siūlomą maistą (čia pat parduodami indeliai su papūgų lesalu). Sužavės Jus įspūdingi kolibrių namai, daugybė voljerų, kur galima maitinti paukščius, o jie šalia tavęs, šmirinėja apie kojas… Pingvinai, pelikanai, tukanai, stručiai – mieli, jaukūs, didžiuliai paukščiai, o jau flamingų – baltų, rožinių – ištisos kolonijos.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 22d 
Papusryčiaujame ir keliausime link namų, per Lenkiją, Lietuvą. Bus sustojimai kas 3-4 valandos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Transportas;
 • Kelionės vadovas;
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose – gali būti pristatoma lova).
 • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, miesto mokesčius ir vietinio transporto (Amsterdame) bilietai –  90 EUR; *
 • Papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos pagal galimybes.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu
 • Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos – https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • Papildoma informacija – https://www.alvaturas.lt/informacija/