Neatrasta ir nepažinta Vengrija (su terminiais baseinais) 2024.08.24-28

24 rugpjūčio - 28 rugpjūčio
399 €
399 €
Kaina asmeniui
Neatrasta ir nepažinta Vengrija (su terminiais baseinais) 2024.08.24 - 2024.08.28
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.00 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

1 diena. Anksti ryte išvykstame 00:30 iš Klaipedos. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją. Atvykstame į Slovakiją nakvynei.  Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Vengriją. Atvykstame į Miškolcą, kur Jūsų laukia maudynes gamtos sukurtuose terminiuose baseinuose. Tai unikali, neįprasta vieta. Ji garsėja tuo, kad yra tikroje uoloje, susiformavusioje per tūkstančius amžių veikiant terminiams vandenims. Jų dėka uoloje susidarė naudingas žmogaus sveikatai oras. Jis rekomenduojamas žmonėms, kurių sutrikusi kvėpavimo sistema. Vanduo nėra taip smarkiai prisodrintas druskų ir mineralų, kaip kitose terminėse maudyklose, tad maudytis čia galima į valias. Po maudyniu vykstame į seniausią romėnų laikų statytą miestą Pečą. Ekskursinė programa po Pečo miestą. Grožimės Sečeni ter – Sečeni gražiausia  centrine  Pečo miesto aikšte, kurioje  rengiamos  mugės, šventės, Zsolnay fontanu su jaučių galvomis iš porceliano ir neįprastos žalios spalvos… Čia pat Sant Sebestian kankinių bažnyčia, Belvaros bažnyčia (buvusi Gazi Kasim mečetė), Janos Hunyadi skulptūra ant žirgo ir Šventosios Trejybės statula, Kirali pėsčiųjų gatvę, miesto teatras, rotušės pastatai, Bazilika su lapidariumu, romėnų liekanomis po stiklu ir kt. Po ekskursinės programos vykstame  į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Pusryčiai. Vykstame į raudonojo vyno miestelį Vilani, kuriame mūsų laukia vyno muziejus ir degustacija. Smagiai pridegustavę vykstame  į patį saulėtiškiausią ir gražiausią, trečiąjį Vengrijos miestą Šegedą. Čia net Barselonos puošėjas Antonio Gaudi pavydėtų modernizmo jugendo stiliaus namų įmantrumo ir austriškomis – vengriškomis detalėmis architektūroje. Šegede ekskursinė programa po saulės miestą. Šegedo aikštėje pasijusime lyg Venecijoje Šv. Morkaus aiksteje. Visai šalia katedra, bokštas, didvyrių vartai,  paminklas Lajosui Kossuthui, kuris buvo puikus Vengrijos politikas ir poetas. Šalia rotušės – Austrijos imperatoriaus Franco Jozefo buvę apartamentai sujungti tilteliu. Roiok rūmai, kuriu grožio pavydėtų meistras Antonio Gaudi ir kt.. Šegedas – ne tik architektūros ir saulės miestas, bet ir salamio bei paprikos meka. Laisvu metu siūlome parduotuvėlese įsigyti vietinio Salami, na o skrandžiui nuraminti rekomenduojame pavalgyti nuostabios šamų sriubos Ruzvelto aikštėje..
Vėliau vykstame i Kečkemetą. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Pusryčiai. Trumpa pažintis  po Kečkemetą. Šis miestas garsėja savo architektūros paminklais, bulvarais, didingomis šventyklomis ir aikštėmis. Mieste yra išlikę šimtų metų senumo pastatų. Didžioji bažnyčia – Kryžiaus žengimo į dangų katedra – viena seniausių bažnyčių šiame mieste. Bažnyčios vidų puošia daugybė gražių iki šių dienų išlikusių freskų..Miesto rotušė yra galingas istorinis Art Nouveau stiliaus pastatas. Kossuth aikštė. Čia vyksta svarbūs miesto renginiai. Cifra Palota rūmai (pažodžiui išvertus kaip „dekoruoti rūmai“) yra bene reikšmingiausias architektūrinis pastatas mieste, József Katono miesto teatras ir kt.. Rekomenduojame sau ar lauktuvėms nusipirkti vengriško abrikosinio stipraus gėrimo Palinka. Parduotuvėse nusipirksite ir kitų vengriškų lauktuvių.
Poto vykstame i baltojo vyno sostine Tokajų. Tai vyndariu miestelis girdimas ir vengru himne. Trumpa pažintis su miestelio istorija, architektūra, vyndaryste. Čia baltasis vynas žinomas nuo romėnų laikų, kurie ir atvežė pirmuosius sodinukus. Popiežiai vertino vyną būtent iš Tokaj miesto, taigi Tokaj vynas – rimtas konkurentas prancūzams, italams, portugalams. Laisvas laikas pietums, lauktuvėms (vynui), suvenyrams, pasivaikščiojimui. Vykstame Slovakijos link. Nakvynė viešbutyje.
5 diena. Pusryčiai. Su trumpais sustojimais vykstame link Lietuvos per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
Kelionė autobusu;
kelionės vadovo – gido paslaugos,
Kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: mokami objektai, mokamos paslaugos apie 60eur

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemokąJei kelionę registruojatės vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA