Naujų Metų sutikimas Karališkoje Krokuvoje

Krokuva-vienas gražiausių Lenkijos miestų. Krokuvoje kiekvieną gruodį rengiami unikalūs kalėdinių prakartėlių-šopkų konkursai. Prakartėlės kuriamos iš medžio, kartono ir aliuminio folijos ir jos žėri įvairiomis spalvomis, traukia akį ornamentų ir puošybos gausa. Jos yra tarsi poetinė Krokuvos sintezė, puikiai atspindinti šio miesto dvasią, miesto istoriją, išskirtinę karalių miesto architektūra…
Naujų Metų sutikimas Karališkoje Krokuvoje
30 gruodžio - 1 sausio
229 €
229 €
Kaina asmeniui
Naujų Metų sutikimas Karališkoje Krokuvoje
kelionės trukmė 3d/2n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

Kelionės data 2022.12.30 – 2023.01.01 d (išvykstama iš gruodžio 29 d į gruodžio 30d naktį)

Išvykimo vietos: Klaipėda, Gargždai, Kryžkalnis, Kaunas.

00.10 val. išvykimas iš Klaipėdos.  Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.

1 diena. 2022.12.30 d.

Kelionė Lietuvos-Lenkijos keliais. Pietauti sustojame vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Apie 16 val. atvykstame į Veličką, miestą Krokuvos metropolinėje zonoje. Veličką prie seniausių Europoje druskų kasyklų 1290 m. įkūrė kunigaikštis Premislas II. Druskų kasykla įtraukta į INESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Druskų kasykla pradėjo veikti nuo 13 a. Jos gylis apie 327 m, o bendras tunelių ilgis apie 300 km. Turistinis maršrutas -3 km, trunkantis apie 2 val.

18 val. ekskursija* po kasyklas pradžia. Nusileisite mediniais laipteliais į 135 m gylį ir vietinio gido lydimi eisite dideliais koridoriais patekdami į sales, kur eksponuojami druskų gavimo mechanizmai, druskų skulptūrų ekspozicijos, garsioji Kingos bažnyčia, kurioje pamatysite iš druskos išskaptuotus paveikslus, didelį šviestuvą pagamintą iš druskos, altorių kuriame įdėtas Popiežiaus Jono Pauliaus II kraujo lašas. Ekskursija baigiasi suvenyrų parduotuve ir pakilimu liftu į viršų.

Vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. 2022.12.31 d.

Pusryčiai viešbutyje. Pažintis su senąja Lenkijos sostine Krokuva. Ekskursiją pradedame nuo Vavelio kalvos, kuri stūkso iškilusi virš Krokuvos senamiesčio. Ant Vavelio kalvos stovi 16 a. statyti renesanso stiliaus karališkieji rūmai* ir 14 a. statyta Krokuvos katedra* su puošniu Zigmanto koplyčios paauksuotu kupolu. Šioje katedroje-Lenkijos panteone yra palaidota daugybe Lenkijos karalių. Jų tarpe ilsisi ir Jogailos, poeto A. Mickevičiaus palaikai.

Toliau apžvalginė ekskursija su kelionės vadovu po Krokuvos senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą: paminklas Žalgirio mūšio 500-sioms metinėms, barbakanas, centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, viena didžiausių Europoje-centrinė Turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, kurios puošmena Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos Universiteto kiemeliai…

Laisvas laikas senamiestyje pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėti prakartėlėmis ir atsigerti kavos, pavalgyti.

Naujų metų sutikimas Sukenicų aikštėje. Ji išradingai apšviesta, čia sukurta ypatinga šventinė atmosfera. Aikštėje vyksta koncertas, dalyvauja žinomi atlikėjai.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena. 01.01.2023 d.

Vėlyvi pusryčiai. Išvykstame iš Krokuvos. Kelionė Lenkijos-Lietuvos keliais su sustojimu kavai, pavalgymui pakelės kavinėje.

Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė komfortabiliu autobusu;

*Lydintis kelionės vadovas-ekskursinė programa;

*Kelionės organizacija;

*2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.

Papildoma informacija:

Papildomos išlaidos-lankomi mokami objektai~ 250zlotų

*Lankomų objektų skaičius, eiliškumas, kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.

*Priemoka už vienvietį kambarį apie 90 Eur.

Pastaba. Objektų skaičius, lankymo eiliškumas, kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir kituose mokamuose objektuose neveda.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
    Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt