Naujiena! Žavioji Slovėnija – smaragdinė Adrijos jūra (kelionės vadovas Gintas)

Balkanų nykštukė Slovėnija vilioja savo gamtos grožiu, įspūdingomis pilimis, pasakiškais ežerais ir smaragdine Adrijos jūra.
Naujiena! Žavioji Slovėnija - smaragdinė Adrijos jūra
7 gegužės - 13 gegužės
699 €
699 €
Kaina asmeniui
Naujiena! Žavioji Slovėnija - smaragdinė Adrijos jūra
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose/triviečiuose kambariuose

1 diena. Naktį išvykstame iš Klaipėdos (pro Gargždus, Kryžkalnį, Kauną). Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Brno.

2 diena Pusryčiai. Tęsiame kelionę per Austriją Slovėnijos link. Apie pietus pasiekiame Ptuj miestelį, esantį Dravos upės pakrantėje ir ribojasi su Austrija ir Vengrija. Tai seniausias Slovėnijos miestas, garsėjantis savo vynais ir terminiais baseinais. Ekskursija po miestą: rotušė, Floriano kolona, Ptuj pilis. Po pietų, Jūsų lauks smagi pramoga –  maudynės terminiuose baseinuose*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Atvykstame į Slovėnijos sostinę Liublianą, garsėjančią savo išskirtiniais tiltais, kurių visame mieste yra net 17. Miesto senamiestis yra nedidelis, išsidėstęs siauros Liublianicos upės vingyje. Pažintis su žaviu Slovėnijos sostinės Liublijanos senamiesčiu: rotušė, Šv. Mikalojaus katedra, žymieji tiltai, Robba fontanas, simbolizuojantis tris upes- savą, Krką ir Liublijanicą. Vykstame link Slovėnijos pajūrio kurorto Portorožo, kurio pavadinimas išvertus iš italų kalbos reiškia „rožių uostas“. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantys gali laivu plaukti* į seną viduramžių jūros miestą – Piran. Plaukiant laivo šeimininkas pavaišins Slovėnišku stipriuoju gėrimu ir garantuos gerą nuotaiką. Plaukiant grožėsitės įspūdingais pakrančių vaizdais. Pasivaikštome susiraizgiusiomis siauromis Piran gatvelėmis, kur stovi gražūs senieji miesto pastatai ir sukuria ypatingą, Venecijos valdymo aukso amžiaus  atmosferą.  Po pietų poilsis prie jūros ir sąvarankiška pažintis su pakrantės kurortu. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į centrinę Slovėnijos dalį. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalagtitų – stalagmitų urvo „Postojna Jama“ lankymas*.  Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio taką. Šiuo metu lankytojams atvira daugiau nei 5 km ilgio urvo atkarpa. Keliaudami po Postoinos urvus galėsite pasigrožėti tikrais požemių ir vandens meno šedevrais: įvairiausio dydžio galerijomis ir koridoriais, nusėtais įmantriausių formų stalaktitais ir stalagmitais. Lankysime įspūdingiausią Slovėnijos pilį – virš 100 metrų aukštyje ant uolų pakibusi renesansinę Predjamo pilį*. Didžioji pilies dalis įkurta didžiuliame natūraliame urve. Dabartinės išvaizdos pilis buvo sukonstruota dar XV amžiuje, kai joje gyveno pats žymiausias pilies šeimininkas – baronas Erazmas Luegeris. Dabar pilyje veikia muziejus, vyksta riterių turnyrai. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Tęsiame kelionę link Slovėnijos perlu vadinamo tarp kalnų įsiterpusio Bledo ežero, kurio viduryje išsidėsčiusi ašaros formos vienintelė Slovėnijos sala. Joje stovi Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia. Pageidaujantys galės iki jos nuplaukti laiveliu*. Ant stataus kalno šlaito pastatyta lagendinė Bledo pilis*.  Viduramžių pilis, kuri buvo pastatyta XI amžiuje ir yra viena seniausių Slovėnijoje išlikusių pilių. Nuo čia atsiveria pasakiški ežero ir jį supančių kalnų vaizdai. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionę įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose / triviečiuose kambariuose
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos,
 • ekskursinė programa.

Papildomai lankomiems/mokamiems objektams turėti apie 150Eur

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytąpriemokąJei kelionę registuorjatės vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • PLATESNĖ INFORMACIJA
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
   Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09