Šiaurinės Italijos perlai – San Marinas ir poilsis prie ligūrijos jūros (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 DIENA.  Apie 01:00val išvykimas iš Klaipėdos. Važiuojame per Lenkiją ir Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje Brno.

2 DIENA. Vykstame Karintijos žemės sostinę Klagenfurtą.Trumpa ekskursija po senamiestį. Tai miestas, kuriame gausu istorinių, architektūrinių ir kultūrinių įdomybių. Ekskursijos metu aplankysime pagrindinę Klagenfurto aikštę Alter Platz, seniausią mieste, XVI a. pastatytą ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtą fontaną, barokinę katedrą „Auksinės žąsies“ namą, Landhaus pastatą, miesto teatrą.   Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 DIENA.  Pusryčiai. Sirmionėje susipažinsime su antikos kurortu ,bažnyčios Santa Maria ir san Pietro ir XIII a. Slaidžerių pilis ir maudynės nepaparasto švarumo vandenyje. Kurorte papietausime , praleisime 3 valandas.

Toliau keliausime į Malčezinės (Malcesine) kurortą  ir vėl mus stebins skalidžerių įtvirtinimai, pilys XIII a. pastatyta Skaligero pilis, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Pasivaikščiosime Malcesinės viduramžių miesto krantine, ragausime vyno, ir grožėsimės nepaprastais Gardos ežero vaizdais. Iš Malčezinės vyksime nakvynei į kurortą Viareggi. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie Ligūrijos jūros. Viareggio paplūdimys įeina į 10- ties geriausių paplūdimių dešimtuką Italijoje . Vakare savarankiškas pasivaikščiojimas Belle Epoque promenada  passeggiata, madingų parduotuvių ir dizainerių vieta.  Viareggio yra ramus, išskyrus vasarą,  spalvingų Italijos Karnavalų paradų miestas. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vyksime į  itin žavingą, meilės miestelį Porto Venere, (vykstame autobusu arba plaukimas laivu* is La Specijos). Miestelio istorija siekia dar pirmąjį amžių prieš Kristų. Romos laikais Porto Venere buvo žvejų kaimelis. O po Vakarų Romos Imperijos žlugimo čia buvo įkurtas Bizantijos Imperijai priklausantis laivynas, Miestelyje dominuoja viduramžių  gotikinė XIII architektūra,pilys, XI a siauros gatvelės, o centrą puošia išdidžiai stūksanti pilis, kurią apdainavo Baironas, Dantė ir Petrarka. Po pietų vykstame link San Džiminjano. San Džiminjanas (San Gimignano) – viduramžių miestas, klestėjęs 12-13 a., kuomet kelios kilmingos šeimos pastatė net 76 bokštus, iškilusius virš miesto. Šiandien iš jų likę tik 14 bokštų. San Džiminjanas yra įtrauktas į UNESCO  Pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

 6 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į San Marino valstybę. Ekskursinė programa po mažiausią europos sąjungos valstybę.Trys pilys ant kalno tai San marino simbolis,kurios gynė išdidžią valstybę nuo priešų. Lankysime San Marino Baziliką, kurioje palaidotas šventasis Marinas šios valstybės įkūrėjas, Palazzo publico, piazza dela Liberta, Garibaldžio paminklą, viduramžines gatveles ir kt. Degustuosime vyną, brendį ir kt. Bus skirtas laikas  pirkiniams. Odos gaminiai čia patys geriausi europoje už nedidelę kainą.  Apie 16 valandą išvyksime į Vičensą. Nakvynė Italijoje Vičencoje.

  7 DIENA. Pusryčiai. Vyksime  į nakvynės vietą  Čekijoje Brno miestą apie  800 km. Pakeliui Italijoje lankome žvaigždės miestą tvirtovę Palmalova. Miestas Venecijos valstybės fortifikacijos simbolis.Tai vienas iš 8 miestų Europoje žvaigždės miesto  plano miestas. Palmanova apsupta giliu grioviu  kur į miestą buvo patenkama tik pro vienintelius vartus.Tai miesto globėjos šventosios Justinos miestas. Apžiūrime Piazza Grande ir jos įžymybes. Tai ligoninės, Katedra -Duomo di Palmanova,Fortifikacijos vartai, varpinė, 11 Palmanovos karvedžių išsidėstę aplink aikštę. Austrijoje  sustosime papietauti restorane.Nakvynė Brno.

8  DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Lietuvą per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į namus.

Į kainą įskaičiuota:
*Kelionė autobusu
*Kelionės vadovo paslauga -ekskursinė programa
*Kelionės organizacija
*7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais

PAPILDOMOS IŠLAIDOS-MOKAMI OBJEKTAI-MOKAMOS PASLAUGOS (tikslinama)

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt