Naujiena! Nepamirštama savaitė Maltoje – pažintis, plaukimas prabangiu katamaranu ir puikūs pliažai (+skrydis)

Įspūdinga ir nepamirštama kelionė lėktuvu į saulėtąją Maltą! Ne tik pažinsite jaukius Maltos miestus, ne tik susipažinsite su Maltos istorija, bet ir puikiai pailsėsite prie jūros nuostabiuose pliažiuose bei patirsite neišdildomų įspūdžių plaukiant prabangiu katamaranu į ir aplink Komino salą! Taip pat paragausite įspūdingų, autentiškų Maltos patiekalų. Puikūs įspūdžiai ir kokybiškas poilsis garantuotas!
9 birželio - 16 birželio
1060 €
1060 €
Kaina asmeniui
Naujiena! Nepamirštama savaitė Maltoje - pažintis, plaukimas prabangiu katamaranu ir puikūs pliažai (+skrydis)
Į kaina neįskaičiuotas skrydis - bilietai perkami susirinkus grupei

1 diena.

16:45val skrydis Vilnius-Malta. Atvykimas į Maltą ketvirtadienį vakare 19:05.

Pasitinka lietuviškai kalbantis gidas ir poilsiautojai pristatomi į viešbutį.

Laisvas vakaras, susipažinimas su jūra.

Apgyvendinimas (su pusryčiais) apartamentų tipo viešbutyje prie pat jūros kranto, Maltos šiaurėje, prie pat didžiausio Maltos smėlėto pliažo Ghadira bay.  Kiekvienas apartamentas turės po virtuvėlę, labai patogu viešint ilgesnį laiką. (Galimi apartamentų tipai 2-viečiai, 3-viečiai, 4-viečiai. )

2 diena.

Pusryčiai.  Susipažinimas su Malta, apsipratimas prie klimato, maudynės jūroje.

17: 30 Vakarienė tradicinių patiekalų restorane, ragausime tradicinį Maltos patiekalą triušieną vyno padaže (važiuosime kur maitinasi vietiniai, autentiškame ir visiškai neturistiniame miestelyje. (į kainą įskaičiuota ne tik maistas, bet ir neribotas kiekis naminio vyno :))

3 diena.

Pusryčiai.

Užsakytu transportu važiuojame į sostinę Valetą, visas miestas yra UNESCO paveldo objektas ir nesuskaičiuojami miesto kampeliai tiesiog alsuoja istorija kur bepažiūrėsi. Turas po sostinės gatves ir gatveles.

Apsilankymas Šv. Jono katedroje, pagrindinis Maltos ordino palikimas salai, tai buvusi Šv. Jono ordino riterių konventualų pagrindinė bažnyčia, kuri geriausiai atspindi visą ordino didybę alsavusią 17-18 amžiuje Maltos salose. Jono katedra be abejonės gražiausias barokinio laikotarpio simbolis Maltoje, taip pat pats vertingiausias Maltos meno šedevras, dailininko Carravagio nutapytas paveikslas laikomas būtent katedros oratorijoje. (į kainą įskaičiuota).

Aplankę Jono katedrą, visai netoliese slepiasi dar vienas paslėptas Valetos lobis – Apaštalo Pauliaus laivo sudužimo bažnyčia, ji laikoma atokiau nuo pagrindinių turistinių srautų, bet ne mažiau svarbus ir vertingas objektas nei Jono Katedra, gal netgi svarbesnis, nes visa krikščionybės istorija prasidėjo būtent nuo Apaštalo Pauliaus prieš du tūkstančius metų, nedaug šalių pasaulyje gali pasigirti tokia gilia krikščionybės tradicija.

Po Pauliaus bažnyčios turas tęsiamas po Valetos gatveles ir užbaigiamas viršutiniuose Barrakka soduose, kur išdidžiai galima aprėpti didįjį Valetos uostą ir godžiai ryti akimis ir ausimis jo turtingą istoriją su lietuviu gidu. Tai be abejonės gražiausias panoraminis vaizdas uostamiestyje,  kur ir prasidėjo pats ryškiausias Maltos istorijoje periodas –  kai 16 amžiaus pradžioje atvyko Šv. Jono riteriai.

Laisvas laikas (1 val) Valetoje apsipirkimui, šiame mieste knibždėte knibžda parduotuvėlių.

Kelionė visuomeniniu transportu iki Sliemos uosto (visai šalia Valetos, porą sustojimų).

Pietų sustojimas Sliemoje. (šie pietūs į kainą neįskaičiuoti).

Iš Sliemos uosto išplaukiam į didijį Valetos uostą.

Valandos laiko uosto kruizas laivu, apiplaukiosime visą didįjį Valetos uostą, yra tiesiog privalu patirti visą uosto didybę iš jūros pusės. Trukmė 1 val. (Į kainą įskaičiuota).

Grįžimas į viešbutį užsakytu transportu.

4 diena.

Kelionė į ir aplink Komino salą su prabangiu katamaranu (su maudynių sustojimu keliose vietose). (Į kainą įskaičiuota)

5 diena.

Kelionė į Gozo salą

Pradedame kelionę į Gozo salą ir vysktame į šiauriausią Maltos tašką Cirkewwa kur vyks persikėlimas į Gozo salą.

Pirmas sustojimas išsimaudymas Ramla bay pliaže. Raudonasis smėlio pliažas.

Vykstame aplankyti Calypso uolos aprašytos pačio Homero Odisėjoje. Tai yra vieta kur deivė Kalypsė kalino keliautoją Odisėją grįžtantį iš Trojos karo 7 metus.

Xwejni bay – druskos garinimo vonios, kurios iki šiol pilnai naudojamos vietinių Gozo gyventoju išgauti druską iš jūros.

Dvejra –  vietovė ir žymusis mėlynasis langas (Azure Window) ir nors jau nebeliko pačio lango, audra prieš keletą metų negailestingai nubloškė visą arką, tačiau vietovė visai nesuprastėjo ir toliau didžiuojasi vidinės jūros įlanka bei Fungus uola, viena iš negyvenamų Maltos salų stūksančių šalimais.

Pietų sustojimas restorane su vaizdu į vidinę jūra ir nacionalinio Maltos patiekalo – triušienos. (į kainą įskaičiuota, starteris, triušiena, desertas ir kava, ir net nacionalinio kaktusų likerio užbaigiamąjai natai po pietų).

Papietavę tęsiame kelionę į Ta Pinu šventovė,  Pats stipriausias Maltoje piligrimų traukos centras. Tai vieta kurioje 19 amžiaus pabaigoje prakalbo Švenčiausioji Mergelė Marija paprastai valstietei grįžtančiai iš laukų.

Sustojimas Gozo sostinėje Viktorijoje arba Rabat. 30 minučių laisvas laikas pagal pageidavimą,

Kas norės galės palipti į Citadelę – gynybinį miestą esantį Viktorijos širdyje ir pačiame centre ant kalno, nuo Citadelės įmanoma akimis aprėpti visos Gozo salos panoramą, arba bus galima pasilikti Viktorijos centrinėje aikštėje ir patyrinėti jos siauras gatveles bei daugybę mažų parduotuvėlių tiek suvenyrams tiek vietiniams dirbiniams.

Grįžimas į Maltą

6 diena.

Pusryčiai. Laisvas laikas. Po trijų dienų kelionių tikrai norėsis pailsėti ir nerūpestingai pasimėgauti jūra.

7 diena

Pusryčiai.

Vykstame į žvejų miestelį Marsašloką. Trumpas sustojimas, pasivaikščiojimas po žvejų miestelio promenadą. Galimybė nusipirkti suvenyrų, bei žinoma privalu nusifotografuoti įlanką pilną įvairiausių tipų maltietiškų žvejų laivelių vadinamų Luzzu.

Toliau vykstame į Unesco paveldo objektą Hadžar Ymo megalitines šventyklas, Maltos priešistorės pasididžiavimą ir daugiausiai klausimų paliekantį objektą. Malta turėdama tiek daug paveldo iš priešistorės visada žavėjo archeologus iš viso pasaulio, ir tikrai neliks nepaliestos jūsų vaizduotės apžiūrinėjant šį objektą. Viso 7 priešistorės objektai yra įtraukti į Unesco paveldo sąrašą Maltoje, šios išlikusios šventykos bene įspūdingiausios kurių iškilimo data siekia 3600 metų prieš mūsų erą.

Vykstame į vietovę žinomą žydrosios grotos vardu, plaukimas laiveliu į grotą (į kainą įskaičiuota).

Paplaukus laiveliu visai šalimais bus pietūs išskirtiniame restorane prie pat jūros terasoje ant stogo, visiškai neturistinis, nepriekaištinga virtuvė ir jūros gėrybių pasirinkimas gausus, tačiau bus ir mėsos (į kainą neįskaičiuota, restoranas tikrai įpatingas ir vertas kiekvieno euro, pietų kaina asmeniui apie 25-40Eur).

Sustojimas prie Dinglio klifų, stačiausių Maltos šlaitų kurie apjuosę salą iš vakarinės pusės tarsi gynybinė siena iškilusi vietomis net iki 250 metrų virš jūros lygio.

Toliau vykstame į Mdina– senąją sostinę, dar vadinama tyliuoju miestu, kuris savo sienomis nebyliai byloja istorijas siekiančias Finikiečių laikus. Miestas buvo įkurtas dar 7 amžiuje prieš mūsų erą Maltos naujakurių Finikiečių ir toliau buvo lipdomas sluoksnis po sluoksio per turtingą Maltos istoriją iki pat šių dienų. Turas po miesto gatves, plotas tesiekia 2 hektarus, tad pavyks apeiti praktiškai visą miestą.

8 diena.

Laisvas laikas. Atsisveikinimas su Malta. Pasiruošimas kelionei namo. Skrydis bus vakarop, tad tikrai bus laiko atsisveikinti su žaviąją salele kuri tikrai paliks neišdildomą įspūdį jūsų širdyse.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Apgyvendinimas (su pusryčiais) apartamentų tipo viešbutyje prie pat jūros kranto, Maltos šiaurėje, prie pat didžiausio Maltos smėlėto pliažo Ghadira bay.  Kiekvienas apartamentas turės po virtuvėlę, labai patogu viešint ilgesnį laiką. (Galimi apartamentų tipai 2-viečiai, 3-viečiai, 4-viečiai. )
Vietinis transportas Maltoje, lankomi objektai, ekskursijos su lietuviškai kalbančiu gidu, pietūs autentiškame restorane su neribotu vyno kiekiu :), fantastiški tradicinai Gozo pietūs, plaukimas laiveliu, plaukimas prabangiu katamaranu. (nurodyta programoje)

Neįskaičiuota: skrydis (šiuo metu kaina apie 140eur su pirmenybe ir dviem salono krepšiais- kaina gali keistis) – bilietai perkami susirinkus grupei, papildomi pietūs bei vakarienės. (nurodyta programoje)

Pastaba: minimali grupė kelionei 8 asmenys.

Kolektyvams (nuo 8asm) galime suorganizuoti bet kurią kitą datą, pagal pageidavimą.

Atvykimas į šią šalį su ES skaitmeniniu COVID sertifikatu

Keliautojai iš raudonų šalių gali be papildomų apribojimų atvykti į Maltą, jei jų ES skaitmeniniame COVID sertifikate (EUDCC) yra vienas iš šių įrašų:

  • Visiško skiepijimo įrodymas.
    Galiojimas: 270 dienų (9 mėnesiai) po pirminės vakcinacijos pabaigos arba 270 dienų po revakcinacijos.
  • Atsigavimo po COVID-19 įrodymas ir viena Europos vaistų agentūros (EMA) patvirtinta vakcinos dozė, suleista likus ne mažiau kaip 14 dienų iki įvežimo į Maltą, jei sertifikatus išdavė ES šalis, kurioje visa vakcinacija laikoma regeneracija ir viena vakcinos doze.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt