Kelionė laiku – Senoji ir Naujoji Lietuvos sostinė (kolektyvams)

Kernavė - Vilnius
Kelios datos
40 €
35 €
Kaina asmeniui
Kelionė laiku - senoji ir naujoji sostinė
Pažintinė 1 dienos kelionė

Pirmiausiai vykstame į senąją Lietuvos sostinę Kernavę, vieną seniausių Lietuvos gyvenviečių. Pirmieji žmonių veiklos pėdsakai čia datuojami net 9-8 tūkst. m. prieš Kristų. 1279m.  Kernavė minima kaip kunigaikščio Traidenio rezidencija. Kernavė  įtraukta į UNESCO  pasaulio paveldo sąrašą nuo 2004 m. Ji garsi penkių piliakalnių kompleksu – pačiu didžiausiu Baltijos šalyse. Įdomu tai, kad pirmoji gyvenvietė buvo įsikūrusi tarp piliakalnių ir upės, „Pajautos” slėnyje, o po to, kai 1390m. kryžiuočiai Kernavę užėmė ir sudegino, gyvenvietė atsikūrė jau už piliakalnių. 1420 m. Vytautas Didysis čia pastatė pirmąją bažnyčią, kurios liekanas galėsite apžiūrėti. Pasivaikščiosite po Pajautos sėnį, užkopsite į piliakalnius, nuo kurių viršūnių gėrėsitės Neries panorama. Miestelio centre apžiūrėsite medinę aštuonkampę Kernavės koplyčią, pastatytą nenaudojant vinių, aplankysite Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią. Pamatysite paminklą Vytautui Didžiajam bei staugiančio geležinio vilko skulptūrą. Klebonijos kieme jūsų dėmesį patrauks unikalus vandens baseinas, kurio forma atitinka Lietuvos valstybės kontūrus.

Važiuojame į dabartinę sostinę Vilnių. Atvykus į Vilniaus senamiestį- ekskursija su gidu. Ekskursijos metu aplankysite didingąją Katedros aikštę – LDK politinį centrą, vaizdingąjį Gotikos kampelį, nuostabų renesansinį Alumnato kiemą, miesto gyvenimo širdį – Rotušės aikštę, stebuklingu Švč. Mergelės paveikslu garsėjančius Aušros vartus, pasigrožėsite viena už kitą ištaigingesnėmis bažnyčiomis, pasivaikščiosite po žydų kvartalą. Pamatysite daug Vilniaus senamiesčio įdomybių.

Ekskursiją pratęsite „Po Užupio Respubliką”, kurios metu aplankysite žymiausias ir netikėčiausias Užupio vietas, atrasite slapčiausias gatveles ir skersgatvius bei pasinersite į nepakartojamą Užupio Respublikos dvasią! Laisvas laikas Užupyje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Transportas – patogus turistinės klasės autobusas;

*Kelionės vadovas;

*Kelionės organizavimo paslauga

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt