Išskirtinis kruizas į Gotlando salą. Talinas – Vizbis – Talinas 2022.07.10 – 2022.07.12 d

Visbis – žalias miestelis Gotlando saloje su siauromis, akmenimis grįstomis gatvėmis, jaukiais mediniais ir akmeniniais namukais ir daugybe griuvėsių. Jis įkurtas 1000 m., nors, pasak archeologų, žmonės čia gyvena daugiau nei 5 tūkstantmečius. Visbyje iki šiol stovi miesto siena, o miestas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. 17 amžiuje išnykus Hanzos sąjungos įtakai, didelis prekybinis Visbis virto nedideliu provincijos miesteliu. Tačiau turizmas 20 amžiuje padėjo jam susigrąžinti prarastą šlovę. Šiandien Visbis – idiliškas mažas miestas, kuriame puikiai atsispindi turtinga prekybinė praeitis.
Išskirtinis kruizas į Gotlando salą: Talinas - Vizbis - Talinas
10 liepos - 12 liepos
198 €
181 €
Kaina asmeniui
Išskirtinis kruizas Talinas - Vizbis - Talinas 2022.07.10 - 2022.07.12 d
kaina asmeniui apsistojant 4vietėje kajutėje be lango

Kelionės data  2022.07.10 – 2022.07.12 d

 •  03.30 val. išvykimas iš Klaipėdos į Rygą. Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.
 • 04.00 val. Išvykimas iš Kretingos (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)
 • 04.30 val. išvykimas iš Plungės nuo Cirkle degalinės (kavinė Fortas)
  05.00 val. iš Telšių, Branša kavinės aikštelė
 • 06.00 val. iš Šiaulių, PC Akpropolis iš Gegužių g. pusės.

1 diena. Po pietų atvykstame į Taliną. Ekskursija po miestą: Kadriorgo  rūmai  ir  sodas, Piritos  šv. Brigitos  vienuolynas, Piritos buriavimo centras, TV bokštas, Tompėjos pilis, Šv. Marijos Katedra, Lossi aikštė su  įspūdingu soboru – Aleksandro Nevskio katedra, Rotušė, Patkuli ir Kohtuotsa apžvalgos aikštelės (nemokamos), miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, Storosios Margaritos bokštas. Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje.
Vykstame į Talino uostą, iš kur 20:00 val. (Estijos laiku) įspūdingu laivu “Silja Europa” išplaukiame į Visbio uostą. “Silja Europa“ – vienas iš didžiausių ro-ro tipo keltų pasaulyje (ilgis – 202 m, plotis – 33 m, talpina daugiau kaip 3000 keleivių).
Pasakiškas net 13 val. poilsis laive: skanūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir vakarinės pramogos. Nepraleiskite galimybės laimėti prizus ir dovanų kuponus iš Tallink, taip pat mėgaukitės vakariniais šou pasirodymais. Nakvynė laive (B klasės kajutėse 1-4 asm. – be lango).

2 diena. Ryte kviečiame gausių pusryčių savitarnos restorane. 09:00 val. (Švedijos laiku) atplaukiame į Visbį.
Dieną praleidžiame Visbyje (pėsčiomis), kuris dėl 3,6 km ilgio viduramžių gynybinių sienų 1995 m. buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mieste, statytame XIII a. viduryje, išliko dvylikos viduramžių bažnyčių griuvėsiai ir daugybė istorinių pastatų. Jūs galite apžiūrėti Hanso Burmeistaro (Burių meistro) namą, Senosios vaistinės pastatą, tradicinį Klinteno kvartalą, Šventosios Marijos katedrą, taip pat daugybę kitų įžymių objektų.
*Miesto siena, juosianti visą Visbio senamiestį, yra geriausiai išsilaikiusi viduramžių siena Šiaurės Europoje.
*Visbio Šv. Marijos katedra yra pagrindinė Švedijos bažnyčia, taip pat vienintelė išlikusi viduramžių katedra Visbyje ir visoje Gotlando saloje. Tai – trečias pagal senumą statinys Visbyje.
*Gotlando muziejus*, salos muziejų centras, apima daugybę muziejų ir apžvalgos vietų. Jame yra šimtai archeologinių radinių iš vikingų laikų, akmens amžiaus ir viduramžių.
*Botanikos sodas*, įkurtas daugiau negu prieš 150 metų, yra šalia Visbio paplūdimio, jį nuo vėtrų ir Baltijos sūriųjų jūros vandenų saugo miesto siena.
*Adelsgatano gatvė, pagrindinė prekybininkų vieta, yra populiariausia tarp turistų. Čia galima rasti daug įdomių parduotuvių, kuriose siūloma suvenyrų, ir vietinių amatininkų rankų darbo prekių. Pasukę kuria nors šonine gatvele, jūs galėsite grožėtis vietinių alėjų gamtos vaizdais, taip pat pailsėti jaukiose kavinėse.
Po nepakartojamos, pilnos įspūdžių dienos, grįžtame į laivą.
Vakare, 20:30val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Visbio į Taliną. Laive įvairios pramogos: saunos centras, vakarinė poilsio ir pramogų programa – gyva muzika, loterija, karaoke maratonas ir pasirodymai…

3 diena. Pusryčiai laive. Apie 12:00 val. (Estijos laiku) atvyksite į Talino uostą. Kelionė per Estiją, Latviją. Sustojimas Latvijos miestelyje- Limbaži. Miestelis Vidžemės regione prie Limbaži  ežero. Tai – vienas iš senųjų Hanzos sąjungos miestų. Pagrindiniai lankytini obkektai- Limbažių pilies griuvėsiai su apžvalgos bokštu, “Senosios Rotušės“ XVIII a. paveikslai ant sienų. Užburiančios atmosferos kavinėje „3 kambari“ susipažįstame su latviška virtuve – Vidžemės kulinarinio paveldo patiekalais*. Tęsiame kelionę per Latviją, Lietuvą.

Vakare sugrįžtame į namus.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu Šiauliai–Talinas–Šiauliai;
Kelionės vadovo-gido paslauga, ekskursinė programa (Talinas, Visbis);
Kruizas 1–4 asmenims maršrutu Talinas–Visbis–Talinas laivu „Silja Europa“ pasirinktos klasės kajutėje;

Papildomos išlaidos kelionėje:

*Kuro priemoka kelto bilietams (mokama agentūroje) – 14 € /asm.

*Limbaži, kavinė „3 kambari“ Vidžemės kulinarinio paveldo pietūs ~ 12 Eur/ asm.

Papildomos išlaidos (pageidaujant):
1 vakarienė laivo švediško stalo restorane – 38 € / suaug.; 17 € / vaikui 12-17m.; 13 € / vaikui 6-11 m.
1 pusryčiai laivo švediško stalo restorane – 15 € / suaug.; 8 € / vaikui 12-17m.; 5 € / vaikui 6-11 m.

Priemokos (pageidaujant):
*Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje –  32 €/žm.
*Nakvynė B klasės 2- vietėje kajutėje –  96 €/žm.

*Nakvynė A klasės 4-vietėje kajutėje (su langu) – 27 € /asm.

*Nakvynė A klasės 3-vietėje kajutėje (su langu) – 68 € /asm.

*Nakvynė A klasės 2-vietėje kajutėje (su langu) – 150 € /asm.

Kajutės:
• B klasės kajutės be lango. A klasės kajutės su langu.
• B ir A klasių kajutės yra dvivietės ir keturvietės. B ir A klasės kajutės yra išdėstytos dviejuose aukštuose.

Svarbu

Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės kainą, jeigu keltų kompanijos keičia kajučių kainas.

Vakarienės metu alkoholiniai gėrimai (alus, baltas ir raudonas vynas) įskaičiuoti į kainą.

Dėl keltų linijų tvarkaraščių ir jų pakeitimų keltų išplaukimo/atplaukimo vietos ir datos gali keistis.

Lovos kajutėje pirkimo taisyklės:

 • Keturvietėje kajutėje galima užsisakyti vietą, jeigu keliaujate vienas. Tuomet būsite apgyvendinti su kitais keliaujančios grupės pavieniais asmenims.
 • Trivietę kajutę galima užsakyti tik tuomet, jeigu keliaujate trise. Jos negalima užsisakyti dviems asmenims ar pavieniams keliautojams.
 • Dvivietę kajutę galite užsisakyti tik keliaudami dviese (pavieniams keliautojams užsakyti negalima).

Reikalingi dokumentai.
LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

Nepilnamečiai asmenys iki 18 metų, keliaujantys be tėvų ar globėjų, privalo iš anksto užpildyti ir kelionių organizatoriui pateikti specialią formą. 15-17 metų keliautojai gali keliauti vieni ar su kitais asmenimis, jei turi pasirašytą tėvų leidimą. Jaunesnius nei 15 metų amžiaus vaikus privalo lydėti asmuo, vyresnis nei 25 metų amžiaus ir turintis iš anksto pasirašytas dvi formas – pirmąją pasirašo tėvai (globėjai), o antrąją – pats lydintysis asmuo.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS  NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Papildoma informacija

Vykstant į kelionę, rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę, galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt).

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Vykstant į kelionę, privaloma turėti galiojantį Covid19 sertifikatą skaitmeninėje laikmenoje arba atspausdintą ant popieriaus lapo.

Saugios kelionės informacija svetainėje: keliauk.urm.lt

Kelionių organizatorius UAB „Kelionių centras“. Įmonė atitinka kelionių organizatoriams keliamus reikalavimus, yra įregistruota Lietuvos respublikos turizmo paslaugų ir išteklių registre- licencija NR012630.

Pasiteiravimui apie kelionę:

 • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt