Naujieji metai Žemutinės Silezijos sostinėje – Vroclave

30 gruodžio - 1 sausio
270 €
270 €
Kaina asmeniui
Naujieji metai Žemutinės Silezijos sostinėje - Vroclave
kaina asmeniui apsistojant dviviečiame kambaryje.

1 diena. 00:30val išvykimas iš Klaipėdos (pro Gargždus, Kryžkalnį, Kauną). Atvykstame į Žemutinės Silezijos sostinę – Vroclavą. Vroclavas (Vokietijoje vadinamas Breslau) miestas pietvakarių Lenkijoje, istorinėje Žemutinės Silezijos žemėje – Žemutinės Silezijos sostinė. Miestas su audringa istorine praeitimi. Vroclavas pasižymi žavinga architektūra, ypatingai turtingas lankomais objektais.
Vakarinė ekskursija Vroclave – mieste, pastatytame ant 12 Odros upės salų sujungtų daugiau nei 100 tiltų. Kelionės vadovo lydimi pasivaikščioję seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurioje stovi Šv. Jono Krikštytojo Katedra ir praėję Smėlio saloje esančią Švč. Marijos Mergelės bažnyčią. Ekskursiją tęsime siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais: Leopoldina universiteto pastatai, Ossolineum rūmai, „Jonuko ir Gretutės“ namai, Šv. Elžbietos bažnyčia ir gausybė Vroclavo nykštukų – miesto simbolių, sprindžio dydžio žmogeliukų. Apie 70 figūrėlių: “Paštininkas”, ”Gaisrininkas”, ”Turistas”, ”Jaunavedžiai”, “Kaliniai” išsislapstę po Vroclavo centrą. Miesto širdyje – Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje (3,8 ha), pasigrožėsime spalvingais pirklių namais. Nakvynė viešbutyje Vroclavo centre.

2 diena. Pusryčiai. Keliaujame į Švidnicą. Švidnica – miestelis, kurio istorija siekia viduramžius. Aplankysime unikalią Taikos bažnyčią*(UNESCO Pasaulio paveldo sąraše). Ši bažnyčia džiugina parapijiečius ir svečius jau daugiau nei 350 metų, nors pastatyta iš neilgaamžių medžiagų – medžio, molio ir šiaudų. Tai – viena iš trijų 17 a. bažnyčių, kurias protestantams Žemutinėje Silezijoje leido statyti Habsburgų Kaiseris Ferdinandas III.
Vykstame į Ksionžo pilį* (15 km), pastatytą 13 a. ant aukštos uolos skardžio. Ksionžo pilis – trečia, pagal dydį Lenkijos pilis, ją savo dydžiu lenkia tik Malborko pilis ir Vavelio rūmai. Ši 600 metų, įvairių stilių pilis išaugo iš kažkada Silezijos – Bohemijos prekybinio kelio kryžkelėje stovėjusios tvirtovės. Jos šeimininkai keitėsi nuo Švidnicos Hercogo Bolko I iki ją valdžiusių riterių šeimų, kol 16 a. atiteko garsiai Hochbergų šeimai, savo turtais galėjusia konkuruoti net su Prūsijos kaizeriu. Šiai šeimai pilis priklausė daugiau nei keturis šimtmečius, iki pat Antrojo pasaulinio karo, kai buvo užimta nacių, o vėliau ir Raudonosios armijos. Per Antrąjį Pasaulinį karą suniokota tvirtovė pradėta restauruoti 1974 metais. Pilyje, garsioje įspūdingu interjeru, yra daugiau nei 400 kambarių, ją supa gražus parkas su 11 terasų.
Grįžimas į Vroclavą. Vakare lauks viena gražiausių metų švenčių – Naujametė naktis. Įsiliekite į miesto šurmulį, klausykitės gyvos muzikos, šokite draugų būryje!
N
akvynė viešbutyje Vroclavo centre.

3 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš Vroclavo. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Qubus 4* (dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose (esant galimybei)– su pristatoma lova).
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti – tikslinama

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką, jas patikslins gidas prieš įlipant į autobusą kelionės metu. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 30 € mokestis (pageidaujant įrašyti registruojantis).
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu
  • Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos – https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
  • Papildoma informacija – https://www.alvaturas.lt/informacija/