Naujieji Metai viduramžiais alsuojančiame Taline

Naujieji Metai Taline
31 gruodžio - 1 sausio
180 €
180 €
Kaina asmeniui
Naujieji Metai Taline (Iš Klaipėdos)
2 dienos 1 nakvynė

1 diena. Išvykimas iš Klaipėdos, pro Kretingą, Plungę, Telšius, Šiaulius. Vykstame Latvijos ir Estijos keliais – į viduramžių Europos perlu vadinamą Taliną.  Talinas sutiks mus šventiškai išsipuošęs. Apžvalginė ekskursija  pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis (dabartinis Estijos parlamentas), Ilgojo Germano bokštas, Aleksandro Nevskio soboras, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į senamiestį, Talino įlanką bei miesto apylinkes, Kink in de Kiok bokštas, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „juodagalvių“ gildijų pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Laisvas laikas Rotušės aikštėje, kuri per šventes pavirsta tikra pasaka. Širdis apsąla nuo vaizdų – pamatysite Kalėdų senelį ir jo elnius, mažas trobeles, prikrautas  liaudies meistrų darbinių. Čia gali betarpiškai pabendrauti su tautodailininkais, nusipirkti kalėdinių papuošalų ir rankdarbių, puikiai tinkančių šventinėms dovanėlėms. Vietos kepėjai ir virėjai mugėje siūlo tradicinių estiškų patiekalų – nuo juodos kraujinės dešros ir raugintų kopūstų iki imbierinių meduolių ir sausainių su sielą ir kūną sušildančiais kalėdiniais gėrimais.

Vykstame į viešbutį (4*), apgyvendinimas ir poilsis, vakarienė* (pageidaujantiems).

Vakare, apie  22 val. vykstame į Talino centrą, Rotušės ir Laisvės aikštes, kur sutiksime Naujuosius 2024-uosius metus. Čia visko bus daug: muzikos, meno, miesto renginių, ugnies, šviesos. Tai bus viena didelė scena – roko, klasikinės, liaudies, populiariosios muzikos kokteilis, kuris įtiks visiems.  Nakvynė viešbutyje.
2 diena. 2024.01.01 Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Talino televizijos boštas, tarptautinis jūrų uostas. Laisvas laikas Talino senamiestyje.
Pilni įspūdžių, vykstame Lietuvos link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė autobusu;
*Kelionės vadovo-gido paslauga, ekskursinė programa;
*1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje viešbutyje;
*Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
*Vakarienė viešbutyje Taline  (bus galima užsisakyti, perkant kelionę) –    tikslinama     € /asm. (užsakant iš anksto);
*Asmeninės išlaidos.

Pastabos.  Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ir kitas aplinkybes gali keistis.

Reikalingi dokumentai:

  • Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 678 59 120  el. paštu:  keliones@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu: info@alvaturas.lt