Naujieji metai Taline. Operetės balius Estijos Nacionalinėje Operoje

Naujieji metai – šventė, kurią žmonija myli labiausiai. Ji vienija ne tik šalis ir žemynus, bet ir sujungia dabartį su praeitimi…
Naujieji metai Taline. Operetės balius Estijos Nacionalinėje Operoje
30 gruodžio - 1 sausio
315 €
315 €
Kaina asmeniui
Naujieji metai Taline. Operetės balius Estijos Nacionalinėje Operoje
3 d. /. n. kelionė. Kaina asmeniui, gyvenant 2-viečiuose kambariuose. Už 1-vietį kambarį priemoka - 70 € / 1 naktis.

1 diena. Ryte 07:00 val.  išvykimas iš Klaipėdos. Kelionė per Latviją.  Sustojimas Latvijos miestelyje Limbaži.  Miestelis Vidžemės regione prie Limbaži  ežero. Tai –  vienas iš senųjų Hanzos sąjungos miestų. Pagrindiniai lankytini obkektai- Limbažių pilies griuvėsiai su apžvalgos bokštu, “Senosios Rotušės“ XVIII a. paveikslai ant sienų, “Gyvojo sidabro” muziejus*. Didelės apimties kompozicijas sukūrė latvių menininkas ir sidabrakalys Olegas Auzeris, kurio gyvenimas su juvelyrika susijęs daugiau nei 50 metų. Lankytojai gali ne tik apžiūrėti meno kūrinius ir leistis į ekskursiją su gidu, bet ir pasižvalgyti po dirbtuves.

Už buriančios atmosferos kavinėje „3 kambari“ susipažįstame su latviška virtuve- Vidžemės kulinarinio paveldo patiekalais*. Tęsiame kelionę per Latviją, Estiją.

Vakarop atvykstame į šventiškai pasipuošusią Estijos sostinę –Taliną. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Talino televizijos boštas, tarptautinis jūrų uostas. Apžvalginės ekskursijos po Talino senamiestį  tęsinys pėsčiomis. Kiek in de Kiok bokštas, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „juodagalvių“ gildijų pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Ekskursijos metu išgirsite Talino legendų, paslapčių ir vaiduokliškų istorijų: senuose miesto namuose ir bokštuose jie gyvena jau daugiau nei 600 metų…

Laisvas vakaras jaukiame Talino senamiestyje. Rotušės aikštėje koncertuoja populiariosios muzikos grupės, dar veikia Kalėdinės mugės. Čia galima įsigyti įvairių rankdarbių, tradicinių suvenyrų, paragauti tradicinių šventiškų estiškų patiekalų ar tiesiog pasidžiaugti artėjančių švenčių dvasia.

19:30 val. Estijos nacionalinė opera kviečia visus į nuotaikingą Naujųjų metų išvakarių operečių fantastinį balių* „Yra liūdnas pasaulis be moterų” . Išdykusioje ir nesąžiningoje svečių kompanijoje atsiskleidžia mažos intrigos. Teatro solistų, choro artistų ir šokėjų atliekamos nesenstančios operetės melodijos malonių pripažinimo džiaugsmu visiems klausytojams-žiūrovams (New Year’s Eve Operetta | Estonian National Opera).

Pastaba. Drabužio kodas: juodas kostiumas.

Bilietų kainos (New Year’s Eve Operetta | Estonian National Opera):

Šokių bilietas 35 €

Bilietas į spektaklį teatro salėje ir šokio bilietas: 49–89 € (priklausomai nuo jūsų vietos salėje).

Turtingas ir gausus meniu su gėrimais restorane Estonia visam vakarui ir šokių bilietas – 184 €. Įsigykite bilietą su nuolaida iki 2023 m. spalio 31 d. Bilieto kaina nuo 2023 m. lapkričio 1 d. – 194 €.

Bilietas į pasirodymą teatro salėje, rezervuotas staliukas restorane „Estonia“ ir šokio bilietas 149 € + (49–89 €). Įsigykite bilietą su nuolaida iki 2023 m. spalio 31 d. Bilieto kaina nuo 2023 m. lapkričio 1 d. – 159 € + (49–89 €).

Nakvynė viešbutyje Taline.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame iš Talino.

Atvykstame į Latvijos sostinę – Rygą.  Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia (pasikėlimas į *Šv. Petro bažnyčios bokštą, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Rygos senamiestį), Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome užsukti į Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis karštas vynas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkinamų dešrelių dūmas…

Išvykimas iš Rygos. Kelionė per Latviją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 

*Kelionė komfortabiliu autobusu;

*Lydintis kelionės vadovas – ekskursinė programa;

*Kelionės organizacija;

*2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.

Papildomos išlaidos:

*Sidabro muziejus – 5 € /asm.

*Limbaži, pietūs kavinėje „3 kambari“ – 12 € /asm.

*Estijos opera. 149 €-194€