Naujieji Metai Baltijos Jūroje: Ryga- Stokholmas – Jūrmala

Naujųjų Metų sutikimas Baltijos jūroje
30 gruodžio - 1 sausio
145 €

Naujųjų Metų sutikimas Baltijos jūroje

145 €
Kaina asmenui
Naujieji Metai Baltijos Jūroje: Ryga- Stokholmas 2020.12.30 - 2021.01.01 d ( B klasės )
Kelionės kaina asmeniui gyvenant keturvietėje B klasės kajutėje be lango

Naujųjų Metų sutikimas Baltijos jūroje

175 €
Kaina asmenui
Naujieji Metai Baltijos Jūroje: Ryga- Stokholmas 2020.12.30 - 2021.01.01 d ( A klasės )
Kelionės kaina asmeniui gyvenant keturvietėje A klasės kajutėje su langu

2020. 12.30 – 2021.01.01 d
Kelionės kaina–  145 € / 1 asm. (kai nakvynė B kl. 4-vietėje kajutėje, be lango)
kelionės kaina – 175€ / 1 asm. (kai nakvynė A kl. 4-vietėje kajutėje, su langu)

07.30 val. išvykimas iš Klaipėdos į Rygą. Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.

Išvykimo vietos: Klaipėda,Kretinga, Plungė, Telšiai, Šiauliai, Joniškis.Kelionė į šventiškai nusiteikusią, pasidabinusią Rygą. Ši diena skirta džiaugtis, mėgautis gyvenimu, mylėti save ir savo bendrakeleivius.Todėl pažintį su šventine Ryga pradedame nuo apsilankymo Rygos Kalėdinėje mugėje, prie Domo katedros. Čia saldus keptų migdolų kvapas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai PIPARKUKAS, rūkomų dešrelių dūmas, skambančios kalėdinės melodijos – visa tai sukuria Kalėdinės mugės šventinę atmosferą. Gido lydimi, galėsite keliauti romantišku maršrutu, kurio piktograma- KALĖDINĖ EGLUTĖ. Rygiečiai labai didžiuojasi, jog kalėdinę eglutę ėmė puošti pirmieji Europoje dar 1510 m. Rygiečiai kasmet išmoningai papuošia net keletą didelių eglučių skirtingose miesto aikštėse, demonstruodami miesto svečiams, kad kas jau kas, bet Ryga kalėdinei eglutei skiria tikrai ypatingą dėmesį. Mieste modernia meno forma papuošta daugiau nei 200 eglučių. Gido lydimi ir keliaudami “Kalėdinių eglučių keliu”, pasigrožėsite Rygos pilimi, Domo katedra, Rotušės aikšte, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausia pastatas Rygoje – “Juodagalvių gildijos namai”, Šv. Petro bažnyčia, Laisvės paminklu, ”Katės namu”, senųjų gatvelių labirintais… Laisvas laikas Rygos senamiestyje.
Vakare iš Rygos išplaukiame į Stokholmą. Įvairios pramogos laive: diskotekos, vaikų žaidimo kambariai, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna ir SPA centras.
Pramoginių renginių salėje Starlight Palace šokite skambant gyvai muzikai, dalyvaukite bendruose jubiliatų sveikinimuose, išbandykite laimę loterijoje su dideliais prizais ir stebėkite žavingus vakaro šou pasirodymus. Vakarą tęskite, dalyvaudami karaokės dainų maratone Sky Bar ir šokite iki aušros kartu su DJ klube Heaven. Nakvynė laive (pasirinktos klasės kajutėse).

2 diena (12.31). Ryte atvykstame į Stokholmą. Paskutinę senųjų metų dieną praleisime Stokholme. Stokholmas -14 salų miestas. Su Švedijos sostine susipažinsite kartu su gidu: Rotušė, kur vyksta Nobelio premijos įteikimai, Riterių bažnyčia, kur laidojami Švedijos karaliai, Karalių rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra, kurioje vyksta karališkos šeimos jungtuvės, Parlamentas, užimantis visos Šv. Dvasios salelės plotą… Laisvas laikas Stokholmo senamiestyje.
17 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš į Stokholmo į Rygą. Šventinė vakarienė laivo restorane*.
ŠVENTINIS VAKARAS – NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS! Naujųjų metų vakarėlis laive M/S Romantika prasideda! Šokite skambant gyvai muzikai ir disko ritmams, klausykitės lyrinių trubadūrų melodijų, dainuokite iš širdies karaokės scenoje, dalyvaukite didžiųjų prizų loterijoje. Stebėkite kvapą gniaužiančius šou pasirodymus!

3 diena (01.01). Ryte atvykstame į Rygą. Išvažiuojame į namus. Trumpa 2 val. trukmės stotelė Jūrmaloje – vandens pramogų parke* “LIVU”*. Tai – didžiausias vandens pramogų parkas Šiaurės Europoje, puiki vieta pailsėti ir patirti nuotykių. Tai – Karibų stlius prie Baltijos jūros. Parkas siūlo 40 skirtingų atrakcionų. Galima bus mėgautis bangų baseinu, patirti tikrą audrą, pasigrumti su 1,5 m aukščio bangomis, mėgautis kontrastinėmis procedūromis, vandens ir orų masažų srovėmis, pėdoms skirtomis voniomis, druskos kambariu, infroraudonųjų spindulių šildytuvu, deguonies vonia keturiose skirtingose pirtyse..
Pavakaryje sugrįžtame į Klaipėdą

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu Klaipėda – Ryga – Stokholmas – Ryga – Klaipėda
Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa Rygoje, Stokholme.
Kelto bilietai Ryga- Stokholmas- Ryga.
2 nakvynės pasirinktos klasės kajutėje.

Kelionės priemokos:
* Naujametinė vakarienė gruodžio 31 d. laivo restorane (privaloma) – 36 € (laivo švediško stalo restorane) – 55 ( EUR laivo A La Carte restorane);
*Naujametinė vakarienė vaikui 12-17 m. (privaloma) – 20 €; vaikui 6-11 m. (privaloma) – 15 €.

Papildomos išlaidos (pageidaujant):
*vakarienė gruodžio 30 d. laivo restorane – 36 € / suaugusiam; – 20 € / vaikui 12-17 m.; – 15 € / vaikui 6-11 m.
*2 pusryčiai laivo švediško stalo restorane – 24 € / susugusiam; – 15 € / vaikui 12-17 m.; – 10 € / vaikui 6-11 m.;

*Med. išlaidų draudimas – 3 € / asm. iki 65 m.; 6 € / asm. 65-75 m.;

(*) – bilietai į mokamus objektus.

DOKUMENTAI
LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

REKOMENDUOJAME
Vykstant į kelionę, rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.
Turėti maudymosi kostiumėlį ir rankšluostį – laive yra sauna (už papildomą mokestį).

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt
  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvatura
  • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.