Nauji Metai Sankt Peterburge (su elektronine viza) renkamas 2 autobusas!

Tai - puiki galimybė palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius metus viename gražiausių pasaulio miestų - Sankt Petetrburge, kur nuostabūs rūmai, cerkvės, parkai, muziejai. Miestas, Unesco duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką.
Nauji Metai Sankt Peterburge (su elektronine viza)
gruodžio 29 - sausio 1
185 €
185 €
Kaina asmenui
NAUJI METAI SANKT PETERBURGE (SU ELEKTRONINE VIZA)
Kelionės trukmė 4d/3n. Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais

BEVIZIO ĮVAŽIAVIMO SĄLYGOS

Gauti leidimą į Rusijos federaciją reikalingas pasas, galiojantis bent 6 mėnesius po kelionės grįžimo ir skaitmeninė nuotrauka.

Leidimą galite užsisakyti šiuo adresu (savarankiškai ir nemokamai): http// electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html arba už papildomą mokestį forminimo paslaugą pirkti iš mūsų.

Atsiųstą atsakymą, kad viza jums suteikta, turite atsispausdinti (parodyti leidimą telefone ar kompiuterio ekrane pasienio kontrolės punkte netinka). Pasienyje privalu parodyti ir sveikatos draudimo poliso kopiją.

Leidimą galite užsisakyti ir kelionių centre. Paslaugos kaina – 5 Eur /žm.

Būtinas sveikatos draudimas kelionei.  Sveikatos draudimo kaina kelionei – 4 Eur /asm. Iki 65 m. (65-75 m. 8 €)

1 DIENA 2019.12.29. Išvykstame į Rusiją. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją  iki Sankt PeterburgoNakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 DIENA 2019.12.30Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po miestą (istoriniai ir architektūriniai Sankt Peterburgo paminklai).

Ekskursija į Petropavlovsko tvirtovę ir katedrą su didžiosios kunigaikštienės kripta,  Trubetskojaus bastiono kapas ir kalėjimas.

Ekskursija į “Spas na krovi” cerkvę (Kristaus Prisikėlimo)kuri pastatyta Rusijos imperatoriaus Aleksandro II žūties vietoje. Dėl to šventykla taip ir pavadinta. Tai – nepaprasto grožio pasaulinės reikšmės istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, brondza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos – iš viso 308 mozaikiniai paveikslai.

Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. 2019.12.31. Pusryčiai viešbutyje.

Ekskursija į Ermitažą* – vieną iš prabangiausių ir turtingiausių pasaulio muziejų. Čia eksponuojama beveik 3 milijonai tapybos, skulptūros, grafikos, taikomosios dailės ekskponatų. Muziejaus lobyne eksponuojami Leonardo da Vinči, Rafaelio, Mikelandželo, Ticiano, Rembrandto, Rubenso ir daugelio kitų meistrų darbai.

Išvyka autobusu į Gatčiną  (45 km į pietvakarius nuo Sankt Peterburgo). Ekskursijos metu, vaikščiodami senosiomis Gatčinos gatvelėmis, susipažinsime su jos gyventojais: imperatoriais, jų šeimomis, dailininkais ir architektais, muzikantais ir literatais. Teatralizuota ekskursija + rūmų lankymas Gatčinoje*.

Naujuosius metus sutinkame rūmų aikštėje: naktį iš gruodžio 31 į sausio 1 Rūmų aikštėje vyksta koncertai, skamba muzika, dangų nušviečia fejerverkai… Nevos prospektas pavirsta pėsčiųjų bulvaru – tūkstančiai miestiečių ir svečių veržiasi čia, kad vienas kitą pasveikintų ir pamatytų nepamirštamą reginį…

Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. 2020.01.01 Vėlyvi pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po Sankt Peterburgą „Peterburgas nuo Petro iki šiandien. Nuo naujametinių tradicijų Petro Rusijoje iki 21 a. Peterburgo“.

Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

* 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;

*Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

Papildomos išlaidos:

* Rusijos elektroninės vizos forminimo mokestis – 5 Eur asm. (UAB Alvaturas) + med. išlaidų draudimas – 4 € /asm.;

*Petropavlovsko tvirtovė  580 rub. – 350 rub.;

*Isakijaus soboras  350 rub.  – 100  rub.;

*Isakijaus soboro kolonada – 200  rub.;

*Ermitažas 700 rub, vaikai iki 18 m nemokamai + Ekskursija 6000 rub grupei

*Gatčina. Teatralizuota ekskursija + Gatčinos rūmų lankymas – (550 Rub /200 rub iki 16 m.) + gido paslauga 3400 Rub / 2 grupėms iki 25 žm.

*Apžvalginė ekskursija 1d gido paslauga  5000 Rub / diena  grupei;

Pastaba. 1 Eur – 70 rub

Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Kelionei į Rusiją, reikalingas galiojantis pasas.