NAUJAMETINIS MINSKAS. OPEROS IR BALETO TEATRE – NAUJAMETINIS KONCERTAS

Minskas – puiki vieta trumpam užsimiršti nuo kasdienybės, patirti naujų įspūdžių. Tai, ką rasite čia, tikrai neprimins to, ką galite pamatyti kituose Europos miestuose. Tai – kelionė laiku atgal: į praeitį ir į ateitį. Operos teatre jūsų laukia įspūdingas naujametinis koncertas.
gruodžio 31 - sausio 1
125 €
125 €
Kaina asmenui
NAUJAMETINIS MINSKAS. OPEROS IR BALETO TEATRE – NAUJAMETINIS KONCERTAS
kelionės trukmė 2d/1n

1 diena. Ryte 3.30val išvykimas iš Klaipėdos. Galimas išvykimas iš Šiaulių, Vilniaus.

Kelionė Lietuvos keliais – iki Lietuvos–Baltarusijos pasienio kontrolės punkto Lavoriškyje. Kelionė per Baltarusiją – į sostinę Minską.

Atvykę į Minską, apsigyvename viešbutyje. Laisvas laikas pavalgymui, suvenyrams. Vėliau nuvykstame prie Nacionalinės Bibliotekos, kuri yra kaip Baltarusijos vizitinė kortelė, deimantas Lukošenkos karūnoje. Sunku patikėti, bet tokios bibliotekos daugiau niekur neišvysite  ji panaši į didžiulį deimantą, kuris naktį apšviestas įvairiomis spalvomis. Nuo pastato viršaus pasigrožėsime naujus metus sutikti pasiruošusio miesto panorama.

Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir, pasiruošę vakaro programai, vykstame į Didyjį Operos ir Baleto teatrą, kur 18 val. prasidės iškilmingas naujametinis „Gala žvaigždžių koncertas“.

Po koncerto, trumpam grįžtame į viešbutį pakeisti aprangą. Iš viešbučio vykstame į miesto pagrindinę aikštę, kur vyks senųjų metų palydų ir Naujųjų sutikimo šventė.  Sutikę Naujuosius, grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Minską su vietiniu gidu. Vykstant autobusu, pamatome Pergalės paminklą, Ivano Kupalos parką, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą, Nepriklausomybės aikštę, Vyriausybės aikštę, Šv. Simono ir Jelenos bažnyčią. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis: Aukštutinis miestas su su 17-18 a.  Šv Dvasios barokine katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynu, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Laisvas laikas pavalgymui.

Kelionė iš Minsko į Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

*Kelionė patogiu autobusu;

*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo-gido paslauga;

*Kelionės organizavimas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

*VIZA  IR DRAUDIMAS~ 25 Eur (darotės patys arba pas mus)

*Vakarienė Minske 

*Pasikėlimas į bibliotekos apžvalgos aikstelę  4 rub (2 Eur);

*Vietinio gido paslauga Minske  apie 2 Eur;

*Bilietas į Operos teatrą 

*Pietūs Minske ir kitos asmenines išlaidos.

Pirkdami kelionę, informuokite apie išvykimo vietą.