Naujųjų metų sutikimas Minske

Minskas – puiki vieta trumpam užsimiršti nuo kasdienybės, patirti naujų įspūdžių. Tai, ką rasite čia, tikrai neprimins to, ką galite pamatyti kituose Europos miestuose. Tai – kelionė laiku atgal: į praeitį ir į ateitį. Operos teatre jūsų laukia įspūdingas naujametinis koncertas.
Naujųjų Metų sutikimas Minske
gruodžio 31 - sausio 1
115 €

Naujųjų Metų sutikimas Minske

115 €
Kaina asmenui
Naujųjų metų sutikimas Minske

1 diena. Ryte 06.00 val išvykimas iš Šiaulių. Galimas išvykimas iš Mažeikių, Šiaulių, Vilniaus.

Kelionė Lietuvos keliais – iki Lietuvos–Baltarusijos pasienio kontrolės punkto Lavoriškyje. Kelionė per Baltarusiją – į sostinę Minską.

Atvykę į Minską, apsigyvename viešbutyje. Laisvas laikas pavalgymui, suvenyrams. Vėliau nuvykstame prie Nacionalinės Bibliotekos, kuri yra kaip Baltarusijos vizitinė kortelė, deimantas Lukošenkos karūnoje. Sunku patikėti, bet tokios bibliotekos daugiau niekur neišvysite  ji panaši į didžiulį deimantą, kuris naktį apšviestas įvairiomis spalvomis. Nuo pastato viršaus pasigrožėsime naujus metus sutikti pasiruošusio miesto panorama.

Pietūs. Grįžtame į viešbutį. Trumpas poilsis. Pasiruošę vakaro programai, vykstame į Didyjį Operos ir Baleto teatrą, kur 18 val. prasidės iškilmingas naujametinis „Gala žvaigždžių koncertas“, 19val Baltarusijos Valstybiniame cirke ‘Naujametinis spektaklis’ (į vieną iš renginių pasirinktinai)

Po koncerto, trumpam grįžtame į viešbutį pakeisti aprangą. Iš viešbučio vykstame į miesto pagrindinę aikštę, kur vyks senųjų metų palydų ir Naujųjų sutikimo šventė.  Sutikę Naujuosius, grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Minską su vietiniu gidu. Vykstant autobusu, pamatome Pergalės paminklą, Ivano Kupalos parką, Ašarų salą, verkiančio angelo skulptūrą, Nepriklausomybės aikštę, Vyriausybės aikštę, Šv. Simono ir Jelenos bažnyčią. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis: Aukštutinis miestas su su 17-18 a.  Šv Dvasios barokine katedra, bernardinų bažnyčia ir vienuolynu, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, Jėzuitų vienuolyno kompleksas, miesto rotušė, Svečių dvaro rūmai, Laisvės aikštė. Laisvas laikas pavalgymui.

Kelionė iš Minsko į Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

*Kelionė patogiu autobusu;

*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo-gido paslauga;

*Pietūs

*Vietinio gido paslauga

*Kelionės organizavimas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

*VIZA  IR DRAUDIMAS~ 25 Eur (darotės patys arba pas mus)

 

*Pasikėlimas į bibliotekos apžvalgos aikstelę  4 rub (2 Eur);

*Bilietas į Operos teatrą – 9Eur/asm, bilietas į spektaklį – 10Eur/asm

* kitos asmenines išlaidos.

Pirkdami kelionę, informuokite apie išvykimo vietą.