Naujametinis kruizas Baltijos jūra: Talinas-Stokholmas-Limbaži (Iš Alytaus, Kauno)

Naujametė kelionė, kurioje susipažinsite su šventiškai išsipuošusiais viduramžišku Talinu bei Švedijos sostine, dar vadinamu Šiaurės Venecija - Stokholmu. Naujuosius 2024-uosius sutiksite Baltijos jūroje net 2 kartus! Šventinė naujametinė vakarienė ir daugybė šventinių renginių ir pramogų laive!
Naujametinis kruizas Baltijos jūra: Talinas-Stokholmas-Limbaži
30 gruodžio - 1 sausio
289 €
289 €
Kaina asmeniui
Naujametinis kruizas Baltijos jūra: Talinas-Stokholmas-Limbaži (Iš Alytaus, Kauno)
3 dienos 2 naktys laive. Kaina asmeniui, gyvenant laivo 4-vietėje kajutėje, be lango.

Išvykimo vietos

 • 02.30 val. - Alytus, nuo Autobusų stoties
 • 03.45 val. - Kaunas, PC Mega, nuo parduotuvės Rimi
 • 04.50 val. - Kryžkalnis, Didžioji Orlen degalinė

1 diena (gruodžio 30 ) Anksti ryte išvykstame iš Klaipėdos. Kelionė per Latviją, Estiją.  Apie vidurdienį atvykstame į šventiškai pasipuošusią Estijos sostinę – TalinąEkskursija pėsčiomis viduramžių gynybine siena apjuostame Talino senamiestyje. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas, o prie įėjimo į bokštą įsikūrusi viduramžių taverna „Trys Drakonai“. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų, gildijų rūmus, ir „viduramžių švyturiu“ vadinamą Šv. Olafo bažnyčią.

Vykstame į Jūrų uostą ir 18:00 val. (Estijos laiku) puikiu kruiziniu laivu Baltic Queen išplaukiame į Stokholmą. Vakarienė* (pageidaujant) laive. Laive vyks daugybė šventinių rengininių:  laivo bare bus gyvos muzikos vakaras, pagrindinėje scenoje vyks įvairūs pasirodymai, galėsite dalyvauti loterijoje ir iki ryto šėlti šokių aikštelėje. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena (gruodžio 31 ). Pusryčiai laive* (pageidaujant). Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) atplaukiame į Stokholmą. Miestas įkurtas XIII a. saloje, ties kuria Melareno ežeras susijungia su Baltijos jūra, išsidėstęs ant 14 salų, kurias jungia 57 tiltai. Gražūs pastatai,  miesto erdvės ir daug vandens. Stokholmas skaičiuoja 750 metus istorijos ir todėl turi ką parodyti miesto svečiams. Čia buvo pastatyta pirmoji tvirtovė, vadinta Trijų Karūnų pilimi ir Didžioji katedra, o vandenyje aplink salą buvo pastatyta daugybė polių, nuo kurių miestas ir gavo savo pavadinimą. Ekskursijos senamiestyje metu pamatysime Storkyrkan – Didžiąją katedrą, kurioje daugybę amžių karūnuojami Švedijos karaliai ir vyksta karališkosios šeimos vestuvių ceremonijos. Šalia katedros pamatysime Karalių rūmus, kurie buvo pastatyti XVIII a., gaisrui sunaikinus čia stovėjusią Trijų Karūnų pilį, bei Švedijos Parlamento rūmus, pastatytus greta esančioje mažoje salelėje. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis, užsuksime į Stortorget – Didžiąją aikštę, kur senuosiuose Biržos rūmuose įsikūręs Nobelio muziejus. Pamatysime Vokiečių bažnyčią, praeisime siauriausia Stokholmo gatvele, ir apsilankysime Geležies aikštėje, kur viduramžiais vyko geležies rūdos prekyba. Ekskursijos metu susipažinsime ir su garsiausiais Švedijos valdovais: pamatysime Vazų dinastijos pirmtako Gustavo Vazos skulptūrą, daugybę karų laimėjusio ir garsųjį Vazos laivą pastačiusio Gustavo II Adolfo skulptūrą, bei dabartinių karalių – Bernadotų dinastijos – pirmtako Jean Baptiste Bernadotte skulptūrą. Vykstame prie įspūdingos 1923 m. pastatytos Stokholmo rotušės, kurioje gausu Švedijos istorijos motyvų. Apsilankysime populiariausiame visoje Skandinavijoje laivo „Vaza“ muziejuje*, kuriame eksponuojamas 1628 m. Stokholme nuskendęs ir po 333 metų iškeltas karališkasis karo laivas.

Laisvas laikas kavai, suvenyrams. Vykstame į uostą.

17:30 val. (Švedijos laiku)  išplaukiame į Taliną. Šventinė vakarienė* (privaloma)   „Grande Buffet“ arba „Grill House“ savitarnos restorane (įskaitant taurę putojančio vyno).

Magiškiausias metų vakaras Baltic Queen su įdomia šou programa. Šou bare su savo grupe pasirodys Estijos metų atlikėjo titulą pelnęs Stefanas, o Piano bare – pasaulinio lygio Argentinos gitaristas Mariano MirandaNaujieji metai į laivą atkeliauja du kartus – Estijos ir Švedijos laiku! Praleiskite vakarą gastronominėje kelionėje su prabangia švediško stalo naujametine vakariene Grande Buffet, Grill House, o Naujuosius metus pradėkite gardžiais vėlyvaisiais švediško stalo pusryčiais!  Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena (sausio 01). 12 val. (Estijos laiku) atplaukiame į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Sustojimas Latvijos miestelyje Limbaži. Miestelis Vidžemės regione prie Limbaži  ežero. Tai – vienas iš senųjų Hanzos sąjungos miestų.  Užburiančios atmosferos kavinėje „3 kambari“ susipažįstame su latviška virtuve – Vidžemės kulinatinio paveldo patiekalais*.

Tęsiame kelionę per Latviją, Lietuvą.

Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Kelionės kaina –  289 € /asm. (kai nakvynė B klasės 4-vietėje kajutėje – be lango)

Kai nakvynė B2-B4 kajutėje be lango
1 asm. 4-vietėje kajuėje  289 €
1 asm. 3-vietėje kajutėje 319 €
1 asm. 2- vietėje kajutėje 379 €
Kai nakvynė A2-A4 kajutėje – su langu
1 asm. 4-vietėje kajuėje 314 €
1 asm. 3-vietėje kajutėje 353 €
1 asm. 2- vietėje kajutėje 429 €

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

*Turistinės klasės autobusu;

*2 nakvynės 4-vietėje B klasės  laivo kajutėje – be lango;

*Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;

*Kelionės organizacija.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE:

Naujametinė vakarienė 31.12.2023 – privaloma – 42,00 € / suaugusiam; 18 € / vaikui 12-17 m.; 14  € / vaikui 6-11 m.; 0-5 metų vaikui – nemokamai

*Kuro mokestis laive – 12 € /asm. (mokama, užsakant kelionę);

*CO2 mokestis laive – 6 € /asm. (mokama, užsakant kelionę);

*Stokholmas, muziejus „Vaza“ – 20 EUR (iki 18 m. – nemokamai);

*Pietūs Limbaži  kavinėje „Tris  kambari“ –12 Eur /asm.

Kelionės priemokos:

Gido sistemos ausinukai – 6 € /asm.

Pastaba. Švedijai atsisakius atsiskaitymo grynaisiais pinigais, už muziejaus „Vaza“ lankymą bus renkama eurais (~20 € /asm.).

Kelionės priemokos (pageidaujant):

Naujametiniai pusryčiai laive (sausio 01 d.) (suaugusiam) 30,00 €
Naujametiniai pusryčiai laive (sausio 01 d.)  (vaikui nuo 6 iki 17 m.) 17,00 €
1 pusryčiai laive (suaugusiam) gruodžio 31 d.) 18,00 €
1 pusryčiai laive (vaikui nuo 12 iki 17 m.) (gruodžio 31 d.) 9,00 €
1 pusryčiai laive  (vaikui nuo 6 iki 17 m.) (gruodžio 31 d.) 6,00 €
1 vakarienė laive (suaugusiam) (gruodžio 30 d.) 42,00 €
1 vakarienė laive (vaikui nuo 12 iki 17 m.) (gruodžio 30 d.) 18,00 €
1 vakarienė laive (vaikui nuo 6 iki 11 m.) (gruodžio 30 d.) 16,00 €

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Pasikeitus aplinkybėms kelionės vadovas gali keistis.

Reikalingi dokumentai:

  • Galiojantys LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397