Naujametinė Varšuva ir vandens pramogos „Tropikanoje“ Mikolaikose

Nauji metai Varšuvoje – puikus šventinės kelionės variantas. Toli keliauti nereikės ir atrasite labai gražiai papuoštą, gražų Europos didmiestį. Varšuva yra nuostabi, savaip užburianti, su įdomia praeitimi ir dar įdomesne ateitimi. Kiekviena minutė praleista Varšuvoje apstulbins tiek patyrusį keliautoją, tiek pirmą kartą apsilankiusį Varšuvoje turistą.
Galimos kitos išvykimo vietos: Mažeikiai, Telšiai, Kuršėnai, Šiauliai, Kryžkalnis, Kelmė, Kaunas, Marijampolė.
31 gruodžio - 1 sausio
144 €
144 €
Kaina asmeniui
NAUJAMETINĖ VARŠUVA IR VANDENS PRAMOGOS „TROPIKANOJE“ MIKOLAIKOSE
2dienos/1naktis. Kaina apsistojant dviviečiuose, triviečiuose kambariuose

Kelionės data: 2022.12.31 – 2023.01.01 d (3 d/2 n)

1 diena 2021.12.31 d.

Galimos kitos išvykimo vietos: Mažeikiai, Telšiai, Kuršėnai, Šiauliai, Kryžkalnis, Kelmė, Kaunas, Marijampolė.

Anksti 02.00 val. išvykimas iš Šiaulių.

*02.00-Gegužių gatvė PC Akropolis.

*02.15-Tilžės gatvė -Katedra.

Kelionė Lietuvos-Lenkijos keliais į Lenkijos sostinę Varšuvą. Varšuva žinoma kaip miestas feniksas po Antrojo Pasaulinio karo pakilęs iš pelenų. Po karo čia buvo tik griuvėsių laukas. O dabar pamatysime didžiulius dangoraižius, stadionus, gražiai sutvarkytas, išpuoštas gatves ir kitus traukos objektus. Tik atvykus į Varšuvą kelionės vadovo lydimi pasivaikščiosime po Varšuvos senamiestį. Ekskursijos metu pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, barbakaną, gotikinę Šv. Jono katedrą. Pasivaikščiosime istorine gatve, vadinamą Karališkuoju traktu. Grožėsimės Šv. Onos bažnyčia, apžiūrėsime paminklus Kopernikui ir Adomui Mickevičiui. Apsilankysime Šv. Kryžiaus bažnyčioje, kurioje palaidota Šopeno širdis. Apžiūrėsime šalia, esančius „grojančius“ Šopeno suoliukus, aplankysime Kultūros ir Mokslo rūmus. Iš pirmo žvilgsnio šis pastatas primena Manhatano dangoraižį. Tai – sovietinės praeities reliktas. Iš šių rūmų (231 m) atsiveria viena įspūdingiausių Varšuvos panoramų. Pakilsime liftu į 31 aukštą ir pasimėgausime Varšuvos miesto didingumu*. Apsilankysime Turgaus aikštėje, kurios centre stovi miesto simbolis-Undinėlė. Laivas laikas, kur galėsite paskanauti sočių lenkiškų patiekalų, aplankyti dar veikiančias kalėdines muges.

Įsikuriame viešbutyje.

Naujų 2023 m. sutikimas senojoje Turgaus aikštėje, būryje šventiškai nusiteikusių žmonių. Po Naujų metų sutikimo išvykimas į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena 2023.01.01 d.

Vėlyvi pusryčiai viešbutyje. Išvykstame iš Varšuvos. Kelionė per Lenkiją į Varmijos-Mozūrijos vaivadiją į Mikolaijki miestelį (250 km), kur 16 val. (PL) laukia smagios maudynės vandens parke „TROPIKANA“*: 4 nusileidimo takeliai, vandens kriokliai, “ciklonas“, baseinas su dirbtinėmis bangomis, sraunioji upė. Puiki galimybė atsipalaiduoti mineralinio vandens sūkurinėse voniose. Visiems patiks ledo urvas ir druskų kambarys, garinė ir suomiška pirtis. Nepageidaujantys maudynių vandens parke laiką galės praleisti viešbučio „Golembewski“ restorane ar kavinėje, pasivaikščioti po jaukų Mikolajki miestelį.

Kelionė per Lenkiją, sugrįžimas į Lietuvą, į namus.

KELIONĖS KAINA – 144 Eur

Į kelionės kaina įskaičiuota:

*Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu;

*Kelionės vadovo paslauga-ekskursinė programa;

*1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Varšuvoje.

Papildomos išlaidos-mokami objektai, paslaugos: (4.4 PLN-1 Eur)

*Varšuva. Mokslo ir kultūros rūmai, apžvalgos aikštelė 20-15 PLN;

*Mikolajki, vandens parkas „Tropikana” – suaugusiems 1,5 val. -50 PLN, vaikams – 25 PLN ir papildomai kas 30 min – 10 PLN;

*Asmeninės išlaidos pavalgymui, pirkiniams.

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
  • Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.