Narcizų žydėjimo šventė Druskininkuose

Paskutinėmis balandžio – žiedų mėnesio – savaitėmis nuostabusis Druskininkų parkas tarp Druskonio ir Vijūnėlės ežero nusidažo sodriu pražydusių narcizų geltoniu. Čia jų žydi per pusę milijono! Jei pavasaris nepagailės šilumos, spės pražysti ir rausvažiedės sakuros. Rodos, nieko daugiau ir nebereikia – šilta ir kvepianti aplinka kviečia tiesiog vaikščioti, grožėtis ir praleisti dar vieną puikų pavasario savaitgalį.
Narcizų žydėjimo šventė Druskininkuose
27 balandžio
52 €
52 €
Kaina asmeniui
Narcizų žydėjimo šventė Druskininkuose
1 dienos ekskursija

Išvykimo vietos

  • 06.00 val. iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelė iš Dubysos g. pusės
  • 06.15 val. - Gargždai, Swedbank aikštelė
  • 07.15 val. - Kryžkalnis, Didžioji Orlen degalinė

Vykstame Dzūkijos link. Dešiniajame Nemuno krante, tarp Stangės Merkio upių stūkso reikšmingiausias šios vietovės praeities liudininkas – Merkinės piliakalnis. Užlipęs pasijunti kaip žvalgybiniam bokšte: šviesiai dažytų dzūkiškų pirkių stogų atsiduria po kojomis, o už jų plyti Merkio ir Nemuno upių santaka.

Nutviekstas saulės, Dzūkijos miškų apsupty, spindi stiklinis kupolas. Kupolo viduje stovi Merkinės piramidė – vienas lankomiausių objektų šiame krašte. Piramidėje – du unikalūs kryžiai, kurie, ypatinguoju būdu, koncentruoja subtiliąją dvasinę energiją bei perteikia ją šios erdvės lankytojams.

Vykstame į Druskininkus.  Ekskursija Druskininkuose „Plepi ponia“*. Tai – žaismingas ir intriguojantis susitikimas su Druskininkuose gyvenančia Plepia Ponia.  XIX a. paslaptis žinanti Plepi Ponia mielai pasidalins istorijomis ir legendomis iš kurortinio gyvenimo prie išganingųjų Druskininkų vandenų. Sužinosite kokiomis pramogomis garsėjo „Lietuvos vasaros centras“ XIX a., apsilankysite šiandieninėse Druskininkų gydyklose; patirsite prabangos jausmą buvusiose caro gydyklose; degustuosite 3 rūšių mineralinį vandenį; išbandysite “Grožio” šaltinio vandens stebuklingąjį poveikį; pabuvosite prabangiausio viešbučio „Flores“ Žiemos sode, dvelkiančiame Balio salos atogrąžų nuotaikomis; išgirsite įdomių faktų ir legendų iš kurorto istorijos ir nūdienos.

Čia turėsite galimybę išbandyti lynų kelią*. Tai – vienintelė tokia pramoga Lietuvoje. Kelionės metu pro skaidrius keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysime: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

Laisvas laikas šventėje. Pirmosios pavasario gėlės –  narcizai užima beveik visą laisvą parko plotą – jų žydi per pusę milijono. Pėsčiųjų takas, skiriantis Druskonio ežerą ir Vijūnėlės tvenkinį, papuoštas japoniškų sakurų alėja, kuri labai gražiai papildo pražydusį parką. Saldaus žiedų aromato prisipildęs oras svaigina, atpalaiduoja, kviečia mylėti ir svajoti.

Šis reginys į Druskininkus visuomet pritraukia daugybę žydėjimo išsiilgusių žmonių. Šįmet greičiausiai daugelis irgi nepraleis progos pasigrožėti narcizų jūra, todėl įvairiomis veiklomis ir reginiais, kurie papildys žydinčių narcizų grožį, kursime svajingą, jaukią, šiltą ir kvepiančią atmosferą, kuri kvies pasivaikščioti ir grožėtis. Vėjyje švelniai siūbuojat narcizų karūnoms, jutiminius įspūdžius sustiprins iš įvairių vietų sklindantys muzikos garsai. Muzikinis meniu narcizų lauke parenkamas skirtingiems skoniams, tad gyva muzika ir atlikėjų emocijos, pačiu netikėčiausiu metu ir paslaptingoje vietoje suskambę romantiški saksofono garsai ir kitos melodijos tik dar labiau sustiprins žydinčio lauko įspūdį.

Vėlai vakare grįšime į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.

Papildomos išlaidos kelionėje:

*Eksursija Druskininkuose „Plepi ponia“ – 3 € /asm.;

*Lyno kelias, bilietai – 6€-5,50€;

Pastaba
*Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 30 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 2 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios.
*Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 2 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
*Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.
Pasiteiravimui apie kelionę:
 Ieva  tel.: +370 678 59 120,  el paštu: keliones@alvaturas.lt;
Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt