Pramogauti ir pasivaikščioti medžių viršūnėmis Anykščiuose (pro Kretingą, Plungę, Telšius, Šiaulius)

20 gegužės
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Pramogauti ir pasivaikščioti medžių viršūnėmis Anykščiuose 2023.05.20 d
vienos dienos ekskursija

Kelionės data :2023.05.20 d

07.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.

07.30 val Išvykimas iš Kretingos  (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)

08.00 val iš Plungės  ( Cirkle degalinės, Porto kavinė)

08.30 val iš Telšių (Baltic Petroleum degalinės Šiaulių pl 12).

09.30 val iš Šiaulių nuo PC Akropolis. 

Važiuojame prie Kalitos kalno, kur yra Rogučių trasa – vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje, viliojantis nusileisti linksmaisias kalneliais ir pajusti naujas, dar netikėtas emocijas. Rogučių trasa veikia visus metus. 500 m ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplinas ir kilpa. Prisisegsite saugos diržus ir skrisite nuo Kalitos kalno*. Lėkdami nuo kalno rogutės išvysto net 40 km/h greitį, tad neišdildomi įspūdžiai garantuoti!

Atvykus į Anykščius, pirmiausia apsilankome A. Baranausko išgirtame Anykščių šilelyje. Aplankysime Puntuką. Puntukas lankytojus domina ne tik kaip įspūdingas geologinis paminklas ar apipintas legendomis mitologinis akmuo – jis tapo legendinių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno įamžinimo vieta.
Šalia Puntuko ir Medžių lakų takas*. Takas nuo žemės pamažu kyla iki 21 m ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų. Galima lipti aukštyn  –  į 35 metrų aukščio bokštą, iš kur atsiveria visa Anykščių šilelio panorama.

Atvykstame į Anykščių miestą. Pagal galimybę aplankome Anykščių Šv. Mato bažnyčią*. Bažnyčioje į 33 m aukštį veda metaliniai laiptai, kuriuos nesunku įveikti per porą minučių. Užkopę į viršų, atsidursime *apžvalgos aikštelėje tiesiog po 3 bažnyčios varpais, o aplinkui atsivers nuostabi Anykščių apylinkių panorama.

Keliaujame aplankyti Jono Biliūno kapo – 14 m aukščio paminklo ant Liudiškių kalvos (architektas – Vytautas Gabriūnas) – “LAIMĖS ŽIBURIO”. Ši kalva senųjų anykštėnų vadinta smėliakalniais, Anykščių „Sachara“, nes buvusi plika, pustoma vėjo, be medžių. Šį kalną vienas ar su svečiais dažnai lankydavęs rašytojas Antanas Žukauskas – Vienuolis, grožėdavosi plačiai atsiveriančiomis Anykščių apylinkėmis. Jis čia vėliau parinkęs vietą Jono Biliūno kapui. 

Kelionė į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas
Kelionės vadovas
Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos į kelionės kainą neįskaičiuotos.

Medžių lajų takas (kaina tikslinama)

Kalitos kalnas: 1 nusileidimas (kaina tikslinama)

Pastaba
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 30 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 2 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 2 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu
  • Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]