Medžių viršūnėmis ir labirintais Anykščiuose 2020.08.08 d

Medžių viršūnėmis ir labirintais Anykščiuose
8 rugpjūčio
33 €
33 €
Kaina asmenui
Medžių viršūnėmis ir labirintais Anykščiuose 08.08
vienos dienos ekskursija

Kelionės data 2020 m rugpjūčio 08 d
Kelionės kaina 33 €/1 asm

7.00 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.
7.20 val. Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).
7.50 val. išvykimas nuo degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.
8.15 val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė
Galimas išvykimas iš Palangos, Kretingos, Plungės.

Anksti ryte išvykstame iš Klaipėdos. Važiuojame į Anykščius. Pakeliui, Anykščių regioniniame parke, aplankome “Labirintų parką”. Labirintų parkas – tai unikalus tokio tipo parkas Lietuvoje, bet turbūt ir Baltijos šalyse. Tai – puiki pramoga visoms amžių grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Parką sudaro keturi skirtingi labirintai. Taip pat čia rasite: Užkandinę, Pelėdos namuką (nemokamai), Minizoo (nemokamai), apžvalgos aikšteles medžiuose (nemokamai), vaikų žaidimo aikštelę (nemokamai), šaudyklą (mokama), Veidrodžių labirintą (mokamas), Lenktų veidrodžių kambarys (mokamas), Mini golfas (mokamas), Traktorių vairavimo mokyklėlė (mokama), Kaskados su pripučiamomis padangomis (mokamos), Mini eskavatorius (mokamas), šokinėjimo pagalvė (mokama) Didieji šachmatai ir šaškės (nemokamai). Didžioji JENGA (nemokamai), oro ritulys (nemokamai), stalo futbolas (nemokamai), krepšinio aparatas (nemokamai), apverstas namas (įėjimas – 2 Eur). Įprasta kaina už įėjimą į Labirintų (3 karklų labirintai + nemokamos pramogos) 4 – 3 Eur. Bilietai į labirintus ir +10 pasirinktų mokamų paslaugų – 7 – 6 Eur. Daugiau informacijos apie pramogas labirintų parke:  www.labirintu-parkas.lt

Atvykus į Anykščius, pirmiausia apsilankome A. Baranausko išgirtame Anykščių šilelyje. Aplankysime Puntuką. Puntukas lankytojus domina ne tik kaip įspūdingas geologinis paminklas ar apipintas legendomis mitologinis akmuo – jis tapo legendinių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno įamžinimo vieta.
Šalia Puntuko ir Medžių lakų takas*(1 Eur ). Takas nuo žemės pamažu kyla iki 21 m ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų. Galima lipti aukštyn  –  į 35 metrų aukščio bokštą, iš kur atsiveria visa Anykščių šilelio panorama.

Atvykstame į Anykščių miestą. Pagal galimybę aplankome Anykščių Šv. Mato bažnyčią*. Bažnyčioje į 33 m aukštį veda metaliniai laiptai, kuriuos nesunku įveikti per porą minučių. Užkopę į viršų, atsidursime *apžvalgos aikštelėje tiesiog po 3 bažnyčios varpais, o aplinkui atsivers nuostabi Anykščių apylinkių panorama.

Keliaujame aplankyti Jono Biliūno kapo – 14 m aukščio paminklo ant Liudiškių kalvos (architektas – Vytautas Gabriūnas) – “LAIMĖS ŽIBURIO”. Ši kalva senųjų anykštėnų vadinta smėliakalniais, Anykščių „Sachara“, nes buvusi plika, pustoma vėjo, be medžių. Šį kalną vienas ar su svečiais dažnai lankydavęs rašytojas Antanas Žukauskas – Vienuolis, grožėdavęsis plačiai atsiveriančiomis Anykščių apylinkėmis. Jis čia vėliau parinkęs vietą Jono Biliūno kapui. 

Kelionė į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas
Kelionės vadovas
Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos į kelionės kainą neįskaičiuotos

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt