Mažoji Olandija – Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare

Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare (Radviliškio rajonas) vyks 2020.05.08-10 dienomis. Laukiama, kad šiemet savo žiedais pradžiugins 430 rūšių tulpių. Vietos istorijos žinovai sako, kad Burbiškio dvare tulpės prieš 100 metų buvo auginamos oranžerijoje, vazonuose… Dabar dvaro tulpių lauke šios gėlės susodintos pagal 20 a. pradžios tradicijas: augalus tuo metu sodindavo klombose ir lysvėse. Burbiškio dvaro gėlių žieduose išsiskleidžia šį dvarą lydinti grožio ir romantikos dvasia.
Mažoji Olandija - Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare
9 gegužės
29 €

Mažoji Olandija - Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare

29 €
Kaina asmenui
Mažoji Olandija - Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare
1 dienos kelionė

 Kelionės data 2020.05.09 d

08.00 val. išvykimas iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“, aikštels iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.

8.20 val. Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).
8.50 val. išvykimas nuo degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.
9.15 val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė
11.00 val. išvykimas iš Šiaulių. Išvykimo vieta – Gegužių gatvė, PC Akropolis

Kelionė į Joniškėlį – mažą miestelį su didelėmis paslaptimis. Vietinis gidas, joniškėlietis p.Viktoras papasakos apie Joniškėlio respubliką, valdžiusią Šiaurės Lietuvą 1918-1919 m.
Ekskursijos metu apžiūrėsite Šiaurės Lietuvos puošmeną – 18 a.  Karpių giminės dvarą, seniausią Lietuvoje universitetinę ligoninę, sustosite prie mistinio, kruvinomis ašaromis verkiančio akmens, kuris gali išgydyti visas jūsų ligas, o vienišoms moterims padeda net ištekėti. Aplankysite senąsias kapines, vampyro kapą…Pasivaikščiosite krantine ir sužinosite, kas gali išpildyti jūsų slapčiausius norus. O gal vieną iš norų turite paragauti naminio vyno?? Šis noras išpildomas. Joniškietis, vyno kultūros puoselėtojas, Algirdas Lungys augina vynuoges ir daro vyną. Čia paragausite* gal niekada neragautų vynų: burokėlių, pastarnokų, svarainių, rabarbarų ir tada galiausiai suprasite, jog kito tokio miestelio Lietuvoje kaip Joniskėlis ir nėra…
Toliau kelias veda link Burbiškių dvaro – Radviliškio rajone, kur  kasmet, pražydus tulpėms, čia organizuojama “TULPIŲ ŽYDĖJIMO ŠVENTĖ”.  Dvaras garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku, užimančiu 28 ha plotą. Didingi parko vartai, liūtų tiltas, gausu paminklų, skulptūrų. Įspūdingi parką puošiantys tvenkiniai, kuriose yra 15 salų, 12 tiltelių, o aplink žydinčių tulpių jūra…. (šventės programa bus paskelbta truputį vėliau).
Vakare, kupini gerų įspūdžių,  sugrįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Joniškėlis,  ekskursija – tikslinama
  • Joniškėlis naminio gėrimo degustacija -5 Eur /žm.;
  • Burbiškio dvaras, parkas. Bilietas į tulpių žydėjimo šventė – tikslinama

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt