Mažasis Baltijos Kruizas Ryga-Stokholmas kitaip -Ikškilė

Kruizinė kelionė – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams, kaimynams bei kitiems. Laive Romantika specialiai Jums parengta programa, puiki nuotaika ir daug malonių staigmenų... Apžvalginė ekskursija autobusu po Švedijos sostinę – Stokholmą... Išvykimas galimas iš Klaipėdos, Kretingos, Plungės, Telšių, Kuršėnų, Šiaulių.
Klaipėda-Ryga-Stokholmas-Ryga-Klaipėda
liepos 19 - liepos 21
109 €

Vietų nebėra

109 €
Kaina asmenui
Mažasis Baltijos kruizas Ryga - Stokholmas - Ikškilė
kaina 1 asmeniui gyvenant keturvietėje B klasės kajutėje

1 diena.

07.30 val. išvykimas iš Klaipėdos į Rygą. Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.
Kelionė į Rygą. Įvažiavę į Rygą, sustosime senamiestyje, prie Dauguvos. Aplankysime milžino Kristoforo su vaiku ant pečių skulptūrą. Gido lydimi, praeisime Rygos senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime viduramžio architektūros statiniais: Rygos pilis, „Trys broliai“ (pastatai), Švedų vartai, „Katės namas“, „Juodagalvių riterių namas“. Senamiestyje gausu bažnyčių: Domo katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios.
Registracija į laivą ir 17.30 val. (Latvijos laiku) komfortišku kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga – speciali programa laive: koncertuos ansamblis „Siaudela“, veiks dirbtuvėlės, kur galėsite pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile, karaoke bare galėsite dainuoti lietuviškas dainas… Nakvynė laive (pasirinktos klasės kajutėse).

2 diena.

Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) Atvykstame į Švedijos sostinę – Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“.
Lankome “Hallwylska” muziejų – vieną įdomiausių ir ekscentriškiausių namų Stokholmo mieste, priklausiusį grafams Valteriui ir Vilhelminai von Hallwyl.

Keliaujame į “Kungsträdgården” – karališkąjį sodą. Ta vieta įdomi ir kultūrine, ir istorine, ir architektūrine, karališkųjų intrigų bei politine prasme. Nuo seno čia švenčiamos didžiosios miesto šventės. Aplankysime Šv. Jokūbo bažnyčią, išvysime ypač prabangų garsųjį “Molino” fontaną.

Stokholmo metro sistema vadinama ilgiausia meno galerija pasaulyje su beveik 90-čia stotelių, prie kurių įrengimo prisidėjo virš 150-ies menininkų. Gido lydimi, leisimės į “Kungsträdgårdsgatan” požeminę stotelę, kuri laikoma viena įspūdingiausių visoje metro sistemoje! Išvysime geometrinio stiliaus modelius bei figūras, išdėliotas tiek ant lubų, tiek ant grindų, kurias nuo 1977 m. iki 1987m. įrengė menininkas Ulrik Samuelson.

Viešuoju transportu* vykstame iki „T-centralen“ stotelės, kuri yra ne mažiau įdomi atrakcija. Akmenines stoties sienas balsvų ir melsvų atspalvių ornamentais, skirtais mažinti stresą kasdien stotyje apsilankantiems per 167 000 keleivių, išdažė minininkas Per-Olof Ultvedt.

Keliaujame į „Sergels Torg“ aikštę. Čia susijungia pagrindiniai Stokholmo miesto transporto mazgai. Išvysime pagrindinįjį aikštės akcentą – „Lazdele“ arba „Stiklo obelisku“ vadinamą 37 m aukščio skulptūrą. Laisvas laikas kavai, suvenyrams “Karalienės gatve” tituluojamoje pėsčiųjų alėjoje, kurioje gausu kavinių, restoranų, suvenyrų parduotuvėlių…

Seniausiu akmeniniu tiltu, esančiu Stokholmo mieste – “Norrbro”, pasiekiame Stokholmo miesto širdį – “Gamla Stan” – Stokholmo senamiestį, išraižytą siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kavinukėmis, restoranais, galerijomis ir suvenyrų parduotuvėmis. Išvysime Karalių rūmus, didžiąją katedrą.

Vakare, 17:00 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo į Rygą. Pramogos laive. Nakvynė laivo kajutėse .

3 diena.

11.00 val. (Latvijos laiku) atplaukiame į Rygą. Laisvas laikas. Vykstame į IKŠKILĘ. Čia apsukrus latvis įsuko unikalaus beržų sulos verslą, įkūrė “SULOS NAMUS”. Degustuosime viską kas “Sulos namuose” gaminama iš beržų sulos (5 gėrimai – 5 Eur /žm). Čia pat lauktuvėms galėsime įsigyti iš beržų sulos gaminamų produktų.
Vykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • 2 nakvynės kruizinio laivo B kl. kajutėje 4 – vietėje kajutėje (5,6,8-as denis, be lango su dušu ir WC);
 • Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

 • *Lankomiems objektams turėti: ~ 100 SEK ~6 €;
 • *Sveikatos draudimas kelionei (pageidaujant) – 3 € (asm. iki 65 m.); 6 € (asm. 65-75 m.)

Kelionės priemokos (pageidaujant):

 • Dveji pusryčiai laive – 24 €/suaugusiam; 16 €/ vaikui 12-17 m.; 12 €/ vaikui 6-11 m.
 • Dvejos vakarienės laive – 68 €/ suaugusiam; 34 €/vaikui 12-17 m.; 24 €/ vaikui 6-11m.
 • Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje (be lango) – 9 € / asm.
 • Nakvynė B klasės 2-vietėje kajutėje (be lango) – 27 € / asm.
 • Nakvynė A klasės 4- vietėje kajutėje (su langu) – 12 € / asm.
 • Nakvynė A klasės 2- vietėje kajutėje su langu – 40 € / asm.

Turėti maudymosi kostiumėlį ir rankšluostį – laive yra sauna (už papildomą mokestį).

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.