Mažasis Baltijos kruizas Klaipėda – Ryga – Stokholmas aplankant „VAZA“ muziejų“ – Ikškilė

Kruizinė kelionė – tai puiki galimybė ištrūkti iš kasdienybės ir sukurti šventę sau, šeimai, draugams, kaimynams bei kitiems. Laive specialiai Jums parengta programa, puiki nuotaika ir daug malonių staigmenų... Apžvalginė ekskursija autobusu po Švedijos sostinę – Stokholmą... Išvykimas galimas iš Klaipėdos, Kretingos, Plungės, Telšių, Kuršėnų, Šiaulių.
Klaipėda - Ryga - Stokholmas - Ikškilė
rugpjūčio 23 - rugpjūčio 25
109 €

Rugpjūčio 23-25 d

109 €
Kaina asmenui
Mažasis Baltijos kruizas Klaipėda - Ryga - Stokholmas aplankant "VAZA" muziejų" - Ikškilė
Kaina 1 asmeniui gyvenant keturvietėje B klasės kajutėje (be lango)

Išvykimas galimas iš Klaipėdos, Kretingos, Plungės, Telšių, Kuršėnų, Šiaulių.

1 diena.

07.30 val. išvykimas iš Klaipėdos į Rygą. Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės. Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis.
Kelionė į Rygą. Įvažiavę į Rygą, sustosime senamiestyje, prie Dauguvos. Aplankysime milžino Kristoforo su vaiku ant pečių skulptūrą. Gido lydimi, praeisime Rygos senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime viduramžio architektūros statiniais: Rygos pilis, „Trys broliai“ (pastatai), Švedų vartai, „Katės namas“, „Juodagalvių riterių namas“. Senamiestyje gausu bažnyčių: Domo katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios.
Registracija į laivą ir 17.30 val. (Latvijos laiku) komfortišku kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga – speciali programa laive: koncertuos ansamblis „Siaudela“, veiks dirbtuvėlės, kur galėsite pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile, karaoke bare galėsite dainuoti lietuviškas dainas… Nakvynė laive (pasirinktos klasės kajutėse).

2 diena.

Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) Atvykstame į Stokholmą. Artėdami prie Stokholmo, grožitės nuostabiu salynu, miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę, kuri dėl daugybės kanalų dažnai vadinama “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“. Rotušė, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai, Rotušės bokštas. Sergels Torg – šiuolaikinių pastatų rajonas, kurio puošmena – Kultūros namai; elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Gamla Stan – Stokholmo senamiestis, išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių. Karalių rūmai – Stokholmo simbolis – visais laikais buvę atviri visuomenei, *Didžioji katedra – vieta, kur buvo karūnuojami šalies valdovai, Riterių bažnyčia – viena iš geriausiai Šiaurės Europoje išlikusių pranciškonų bažnyčių, kurioje nuo XIIIa. laidojami šalies monarchai. Aplankomas populiariausias Skandinavijoje *“Vaza” muziejus, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII amžiaus karališkas karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). Laisvas laikas kavai, suvenyrams.

Vakare, 17:00 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo į Rygą. Pramogos laive. Nakvynė pasirinktos klasės laivo kajutėse.

3 diena.

11.00 val. (Latvijos laiku) atplaukiame į Rygą. Laisvas laikas. Vykstame į Ikškilę. Čia apsukrus latvis įsuko unikalaus beržų sulos verslą, įkūrė “SULOS NAMUS”. Apžiūrėsime rūsius, pasiklausysime pasakojimo apie beržų sulos naudą sveikatai. Degustuosime viską kas “Sulos namuose” gaminama iš beržų sulos (5 gėrimai – 6 Eur /žm). Čia pat lauktuvėms galėsime įsigyti beržų sulos gaminamus produktus.ir net paties šeimininko išrastą, patentuotą sulos leidimo aparatą..Vykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
2 nakvynės kruizinio laivo B kl. kajutėje 4 – vietėje kajutėje (5,6,8-as denis, be lango su dušu ir WC) ;
Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:
Lankomiems objektams turėti: ~150 SEK ir ~6 €;
*Sveikatos draudimas kelionei (pageidaujant) – 3 € (asm. iki 65 m.); 6 € (asm. 65-75 m.)

Kelionės priemokos (pageidaujant):
Dveji pusryčiai laive – 24 €/suaugusiam; 16 €/ vaikui 12-17 m.; 12 €/ vaikui 6-11 m.
Dvejos vakarienės laive – 68 €/ suaugusiam; 34 €/vaikui 12-17 m.; 24 €/ vaikui 6-11m.
Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje (be lango) – 9 € / asm.
Nakvynė B klasės 2-vietėje kajutėje (be lango) – 27 € / asm.
Nakvynė A klasės 4- vietėje kajutėje (su langu) – 12 € / asm.
Nakvynė A klasės 2- vietėje kajutėje su langu – 40 € / as
Turėti maudymosi kostiumėlį ir rankšluostį – laive yra sauna (už papildomą mokestį).

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.