Liepoja. Žiemos švenčių koncertas: Raimondas Paulas ir Zigfridas Muktupavelas (Grupė Pilna !)

Raimondas Paulas – tikras elegantiškumo simbolis, kuris nekeičia skonio: viena meilė visam gyvenimui, drabužiai – tik frakas ir juoda ir balta spalvos, muzikoje ištikimas klasikai, estradoje – lyrikai.
Liepoja. Žiemos švenčių koncertas: Raimondas Paulas ir Zigfridas Muktupavelas
25 sausio
19 €
19 €
Kaina asmenui
Liepoja. Žiemos švenčių koncertas: Raimondas Paulas ir Zigfridas Muktupavelas
Bilietas 20-25Eur
Kelionės kaina 19Eur

Bilietas į koncertą 20-25Eur

Išvykstame 8val iš Klaipėdos. Kelionė Klaipėda – Palanga – Liepoja.  Atvykstame į Liepoją. Ekskursija po Liepoją. Liepoja yra muzikos, pirmiausia roko, sostinė. Ekskursijos metu aplankysime Rožių aikštę, Latvijos muzikantų šlovės alėją, pasivaikščiosime Kungų gatvės kvartalu, pamatysime Petro I namelį, Amatininkų namus, š.v Onos liuteronų bažnyčią, Petro turgų, šv. Juozapo katalikų bažnyčią, šv.Trejybės liuteronų bažnyčią, kur yra didžiausi mechaniniai vargonai pasaulyje. O taip pat Liepojos aplinkos dizaino objektus: didžiausius Latvijos būgnus, Gintaro laikrodį, Liepojos himno personažų alėją, Vaiduoklių medį…

Liepojoje 2015 m. pastatyta nauja koncertų salė „Didysis gintaras“. Tai – šiuolaikinės architektūros pastatas, mirgantis gintaro spalvomis. Didžiausi naujosios koncertų salės privalumai – puiki akustika ir daugiafunkcionalumas. Ši koncertų salė yra tapusi Liepojos simfoninio orkestro ir muzikos mokyklos namais. Šiuolaikinės patalpos pritaikytos aukštos meninės vertės kultūriniams renginiams. Didžiojoje salėje – 1000 sėdimų vietų.

14.00 val. koncertų salėje „Didysis gintaras“ Raimondas Paulas ir Zigfridas Muktupavelas koncerte „Žiemos šventės“. Zigfridas Muktupavelas yra vienintelis koncertinės programos solistas, kur jis atlieka Raimondo Pauliaus klausytojų mylimas melodijas kartu su maestro Raimondu Paulu, vokaliniu kvartetu ir instrumentine grupe. Raimondas Paulas ir Zigfridas Muktupavels  žiūrovams žada nepamirštamas, šiltas ir nuoširdžias  akimirkas.

Po koncerto laisvas laikas kavos puodeliui ir kelionė namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

  •  asmeninės išlaidos, pavalgymui.

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt