LIEPOJA .”GUNDYMAS LIETUJE”. ŠOKIO TEATRAS “PAGUNDA” IŠ SANKT PETERBURGO

Finaliniai spektaklio numeriai atliekami, liejantis tikro vandens kriokliams…Tikras lietus, tiesiog liūties efektas scenoje – tai nepakarojama!!!
LIEPOJA .”GUNDYMAS LIETUJE”. ŠOKIO TEATRAS “PAGUNDA” IŠ SANKT PETERBURGO
gruodžio 22
18 €
18 €
Kaina asmenui
LIEPOJA .”GUNDYMAS LIETUJE”. ŠOKIO TEATRAS “PAGUNDA” IŠ SANKT PETERBURGO
bilietas 20Eur

Šokio teatras “PAGUNDA” iš Sankt Peterburgo – tai dešimt vyriškių, talentingų šokėjų ir puikių aktorių, sugebančių scenoje atskleisti neaprėpiamą jausmų pasaulį.
Šis šou – tai ryški, linksma, romantiška šokio teatro “Pagunda” provokacija. Tai spektaklis, kuriame rasite viską: prisipažinimą meilėje, mintis apie vyrų ir moterų santykius, visa tiesa apie vyrų melą ir moterų svajones. Liūdesys, atgaila, meilė ir džiaugsmas – visos emocijos liesis scenoje šokio kalba, kuri suprantama bet kuriam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, tautybės… Finaliniai spektaklio numeriai atliekami, liejantis tikro vandens kriokliams…Tikras lietus, tiesiog liūties efektas scenoje – tai nepakarojama!!!

Kelionės data 2019m gruodžio 22 d
Kelionės kaina 18 €/1 asm
Bilieto kaina į Šokių teatrą 20 € /1 asm

 

14:00val išvykimas iš Klaipėdos.
Atvykę į Liepoją, gido lydimi, pasivaikštome po natų pribarstytą Liepoją: Šv. Trejybės katedra, kuri garsi didžiausiais nerekonstruotais mechaniniais vargonais. Praeiname Latvijos muzikantų šlovės alėja, kurioje pamatome 40 bronzinių plokščių su muzikantų delnų atspaudais. Praeiname Kungu gatve, kur PETRO I namelis, pasigrožime Šv. Onos bažnyčia, miesto parke – medžiu vaiduokliu, didžiausia gitara, būgnais. Praeiname Liepojos himno personažų alėja, Rožių aikšte.
Norintys galės paragauti Liepojos firminį patiekalą – „Liepojos menkė“.
19.00 val. Liepojos Olimpinio centro koncertų salėje įspūdingas šokio spektaklis “GUNDYMAS LIETUJE ”

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė komfortabiliu autobusu;
*Kelionės vadovo paslauga;
*Kelionės dokumentų sutvarkymas.