Ledo skulptūrų festivalis – Hercogų karštas šokoladas – Ryga. J.Štrauso baletas „Žydrasis Dunojus“ (nakvynė Hotel Jurmala SPA 4*)

Aplankysime Jelgavą kur tradiciškai vasario pradžioje vyksta "Tarptautinis ledo skulptūrų festivalis". Rygos operos ir baleto teatre stebėsime ”Žydrąjį Dunojų” – iš J.Štrauso meilės ir valsų supintą baletą
Ledo skulpūrų festivalis Jelgavoje . Rygos operos ir baleto teatras.
8 vasario - 9 vasario
112 €

Ledo skulptūrų festivalis - Hercogų karštas šokoladas - Ryga. J.Štrauso baletas "Žydrasis Dunojus"

112 €
Kaina asmenui
Ledo skulptūrų festivalis - Hercogų karštas šokoladas - Ryga. J.Štrauso baletas "Žydrasis Dunojus" (nakvynė Hotel Jurmala SPA 4*)
Smagi 2 dienų (su nakvyne viešbutyje Jurmala SPA 4* )

Ledo skulptūrų festivalis – Hercogų karštas šokoladas – Ryga. J.Štrauso baletas „Žydrasis Dunojus“ (nakvynė Hotel Jurmala SPA 4*)

2020 m. vasario 08-09 d. (2d/1n)
Kelionės kaina 112 €/ 1 asm

Į kelionės kainą įskaičiuotas bilietas į baletą J.Štrauso „Žydrasis Dunojus“!

Išvykimas vasario 08 d.
09.00 val. Iš Klaipėdos nuo Akropolio iš Dubysos gatvės ( išvykimo laikas gali keistis). Taip pat galimi išvykimai iš Kretingos, Plungės, Telšių, Šiaulių.
Vyksime į Jelgavą (Mintaują), buvusią Kuršo kunigaikštystės sostinę. 1345 m. miestą užkariavo lietuviai. Ilgą laiką priklausė Abiejų Tautų Respublikai. Jelgava įkurta prie plačiosios Lielupės upės.
Aplankysime Jelgavos rūmus – buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, šiandien − Latvijos Žemės ūkio universiteto prieglobstis. Jelgavos rūmai – tai didžiausias architektūros paminklas Baltijos šalyse, žymaus Rusijos dvaro architekto Frančesko Bartolomeo Rastrelli darbas. Apsilankysime rūmų muziejuje, susipažinsime su pasakojimais apie Kuržemės-Žiemgalos hercogus, patirti ypatingą skonio nuotykį padės – karštas hercogų laikų šokoladas.
Trumpa apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi faktus, praeisime vietos gyventojų ir svečių pamėgtu pėsčiųjų tiltu „Mitava“, jo ilgis 200 m. ilgio, jis pakabintas ant lynų, suspažinsite su Janio Čakstės paminklu, praeisime gražiąją Šv.Simono ir Šv.Onos ortodoksų katedrą bei Academia Petrine. Pasikelsime į švč. Trejybės bažnyčios bokštą, iš kurio grožėsimės viso Jelgavos miesto vaizdais.
Vakare aplankysime didžiausią Tarptautinę ledo skulptūrų parodą Baltijos šalyse. Grožėsimės iš ledo luitų išdrožtomis skulptūromis.
Vakare išvykstame į Jūrmalą. Apsistojame vešbutyje Jūrmala SPA4* (Viešbutyje rasite dviejų aukštų SPA ir sveikatingumo centrą, kuriame atliekami įvairūs masažai bei vandens procedūros, įrengti trys skirtingos temperatūros vandeniu pripildyti baseinai, baseinas vaikams su čiuožykla, sūkurinės vonios, 5 skirtingos saunos, sauna vaikams, soliariumas, kontrastinis dušas, rusiškas dušas, kaskada).Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

vasario 09 d
Po  pusryčių vykstame į Rygą.
12.00 Operos teatre žiūrime J.Štrauso baletą “Žydrasis Dunojus”.
Po spektaklio ekskursiją pradėsime Rygos senamiestyje. Senoji Ryga yra istorinis ir geografinis Rygos centras dešiniajame Dauguvos krante. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas,
gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Šiuos pastatus anuomet augančiame mieste pastatė amatininkų ir menininkų gildijos. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidė.

Po ekskursijos laisvas laikas Rygos senamiestyje, planuojama apie 1-2 val.
Apie 18 val išvykstame iš Rygos į Klaipėdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė viešbutyje  su pusryčiais,

bilietas į baletą

kelionės vadovo – gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:
karštas šokoladas, ekskursija po muziejų, įėjimas į ledo skulptūras, kėlimasis į bokštą – 11 € asmeniui, moksleiviams, studentams – 8,5 € asmeniui

Neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas.
Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams).
Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas“, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).