Latviškasis Provansas– Araišiai – Ligatnė – Elnių parkas ( iš Alytaus, Kauno)

Užmerkite akis ir įkvėpkite saldaus, truputį gaižaus levandų kvapo. O jeigu norite pajusti sodresnį levandos aromatą – perbraukite ranka per žydinčius krūmelius ir giliai įkvėpkite. Pasirodo, levandos ne tik kvepia ir turi spalvą, bet turi ir... garsą. Tikra tiesa – virš laukų girdisi tolygus bičių dūzgimas, kurių čia ne paprasčiausiai daug, o labai labai daug.
Levandų ūkis - Araišiai - Ligatnė
18 liepos - 19 liepos
96 €

Levandų ūkis– Ligatnė – Elnių parkas

96 €
Kaina asmenui
Latviškasis Provansas– Araišiai – Ligatnė – Elnių parkas ( iš Alytaus, Kauno)
kelionės trukmė 2d/1n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

Išvykimo laikai ir vietos:

06.00 val Išvykimas iš Alytaus nuo Naujosios Autobusų Stoties automobilių stovėjimo aikštelės.

07.00 val iš Kauno (nuo PC „Mega“ automobilių stovėjimo aikštelės prie RIMI parduotuvės)

1 diena. Vykstame į Latviškąjį Provansą, pirmąjį Baltijos šalyse ir toliausiai į šiaurę nutolusį levandų ūkį, esantį Vidžemėje. Turbūt visi puikiai žinote apie svaiginantį levandų aromatą,o čia jis išplinta daugelį kilometrų, ir apžavi kiekvieną atvykusį. Užmerkite akis ir įkvėpkite saldaus, truputį gaižaus levandų kvapo. O jeigu norite pajusti sodresnį levandos aromatą – perbraukite ranka per žydinčius krūmelius ir giliai įkvėpkite. Pasirodo, levandos ne tik kvepia ir turi spalvą, bet turi ir… garsą. Tikra tiesa – virš laukų girdisi tolygus bičių dūzgimas, kurių čia ne paprasčiausiai daug, o labai labai daug. Galėsite įsigyti suvenyrų sau ar artimiesiems – levandų pagalvėlių, eterinio aliejaus, hidrolato ir pan. Nepamirškite, jog levandų kvapas ramina, gerina miego kokybę.

Apsvaigę nuo levandų aromato vykstame  į  Araišių archeologinį parką. Apie šią vietą, jos gyventojus, jų gyvenimo įvykius byloja latvių liaudies sakmės. Archeologinį muziejų – parką sudaro 9-10 a. įtvirtinta latgalių gyvenvietė, viduramžių pilies griuvėsiai ir Meitų sala su rekonstruotais bronzos amžiaus gyvenamaisiais namais (20 medinių namelių). Ekskursija su vietiniu gidu*. Keliaujame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai Pažintis su Ligatne. Ligatnė priklauso prie gražiausių Latvijos gamtos kampelių Gaujos Nacionaliniame parke. Apsilankius Ligatnėje vietinio gido lydimi* pamatysime Lustūžį. Jis yra dešiniajame Ligatnes upės krante ir tęsiasi 250m pasroviui, 50m palei miško pakraštį. Plotas 4,5ha. Tai vertingas geologinis, geomorfologinis paminklas -smiltainio ola, kuri dominuoja Ligatnes centro panoramoje. Ant jo lengva užlipti laiptais, o nuo jo viršaus matyti visas Ligatnės centras. Žemiau uoloje yra vyno rūsiai. Aplankysime uoloje esančias olas ir vyno rūsius. Pageidaujantys galės degustuoti vyną*.  Važiuojame į Safari parką „More“. Čia įsikūręs laukinių gyvūnų parkas, kurio plotas 170 ha ir kuriame veisiami kilnieji elniai, danieliai ir baltieji kilmingi elniai, iš viso jų ~300. Galite neabejoti, kad elniai ne tik prieis prie jūsų, bet ir su malonumu paims iš jūsų rankų kokį nors gardėsį. Kupini įspūdžių keliaujame namo.

kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

  • papildomos išlaidos tikslinamos

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt