Latvijos vasaros sostinė Jūrmala 07.27d. (iš Alytaus, Prienų, Kauno)

Beveik 25 km ilgio balto smėlio paplūdimys įrengtas galvojant apie visus, todėl rasite vietos netrukdomai mėgautis saule ir maudynėmis jūroje.
27 liepos
55 €
55 €
Kaina asmeniui
Latvijos vasaros sostinė Jūrmala 07.27d. (iš Alytaus, Prienų, Kauno)
1 dienos kelionė

Išvykimo vietos

  • 06.00 val. – Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)
  • 06.30 val. – Prienai, Viada degalinė (prie pagrindinio kelio ant žiedo link Kauno)
  • 07.00 val. – Kaunas, PC Mega, prie parduotuvės Rimi

Vykstame į Latvijos vasaros sostinę – Jūrmalą. Jūrmala neretai vadinama svarbiausiu Latvijos kurortu. Net keli iš kurorto paplūdimių yra pelnę Mėlynosios vėliavos statusą, kuris pažymi paplūdimio kokybę ir tai, jog šis paplūdimys atitinka tarptautinius standartus.
Gido lydimi pasivaikštome po Jūrmalą. Jomas gatvė – pagrindinė miesto pėsčiųjų gatvė, kurioje ne tik gausu istorinio paveldo statinių, bet ir kavinių, restoranų su vasaros terasomis, kuriose aidi gyva muzika, todėl malonu tiesiog jaukiai pasedėti, pavalgyti besiklausant muzikos. Jomas gatvėje, buvusiame “Horno” viešbutyje jaunystės laikais grojo garsus latvių muzikantas ir kompozitorius Raimondas Paulas, kurį mes vėliau išvysime ir išgirsime koncerto metu.  Jūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai susipina su gyvybingu kultūriniu gyvenimu – toks derinys įkvepia, atgaivina ir praturtina visus, kurorte praleidžiančius laiką. Kurorte gausu medinės architektūros paminklų –  vilos, vilaitės papuoštos bokštais, bokšteliais, fligeliais išdidžiai stovi ant kiekvieno kampo. Kurorte vilas turi garsiosios estrados įžymybės kaip Ala Pugačiova, Laima Vaikulė.
Jūrmaloje galėsite įsiamžinti prie dviejų populiarių skulptūrų: besisukančio varinio gaublio, simbolizuojančio ilgą gyvenimą ar prie varinio vėžlio skulptūros, simbolizuojančios taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Laisvas laikas kurorte.

Nieko nėra geriau šiltą vasaros dieną už nemokamą SPA – poilsį erdviame Jūrmalos paplūdimyje, kur baltas smėlis, sekli, nešalta ir rami jūra (ypač tikna polsiauti su vaikais). Ir gana ramūs paplūdimai, neperkrauti žmonėmis. Mėgstantiems pasimaudyti – čia tikras rojus.

Beveik 25 km ilgio balto smėlio paplūdimys įrengtas galvojant apie visus, todėl rasite vietos netrukdomai mėgautis saule ir maudynėmis jūroje.

Lietingą dieną ar pavargus nuo saulės ir jūros galima aplankyti latvių poetės, dramaturgės Aspazijos muziejų*. Tai – to laikotarpio (20 a. pr.)inteligentų gyvenamojo būsto pavyzdys.

Savitas ir įdomus švytinčių paveikslų muziejus – teatras* “Inner light” (vidinė šviesa). Tai – Vitalijaus Jermalajevo meno rezidencija, kur kiekvienas paveikslas viduje slepia šviesos paslaptį.

Verta užsukti į Jūrmalos muziejų (Trigonų iela 29), kur pasakojama kurorto istorija.

Taip pat galite mėgautis vandens pramogomis LIVU vandens parke. (jis yra miesto pradžioje, todėl reikėtų vykti savarankiškai)

Po puikių įspūdžių keliaujame link namų.

~ 18.30 val. išvykstame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Dalia  tel.: +370 684 21623  el paštu:   dalia@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt