Latvijos kurortas Jūrmala – vasaros atidarymo koncertas su maestro Raimondu Paulu ir Latvijos Radio Big Bendu RENKAMAS ANTRAS AUTOBUSAS

31 gegužės
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Latvijos kurortas Jūrmala - vasaros atidarymo koncertas su maestro Raimondu Paulu ir Latvijos Radio Big Bendu 2024.05.31 (penktadienis)
vienos dienos ekskursija
40 €
Kaina asmeniui
Latvijos kurortas Jūrmala - vasaros atidarymo koncertas su maestro Raimondu Paulu ir Latvijos Radio Big Bendu 2024.05.31 (penktadienis) antras autobusas
vienos dienos ekskursija

Išvykimas iš Klaipėdos, Kretingos, Plungės, Telšių, Šiaulių.

Vykstame į Latvijos vasaros sostinę – Jūrmalą. Jūrmala neretai vadinama svarbiausiu Latvijos kurortu. Net keli iš kurorto paplūdimių yra pelnę Mėlynosios vėliavos statusą, kuris pažymi paplūdimio kokybę ir tai, jog šis paplūdimys atitinka tarptautinius standartus.
Gido lydimi pasivaikštome po Jūrmalą. Jomas gatvė – pagrindinė miesto pėsčiųjų gatvė, kurioje ne tik gausu istorinio paveldo statinių, bet ir kavinių, restoranų su vasaros terasomis, kuriose aidi gyva muzika, todėl malonu tiesiog jaukiai pasedėti, pavalgyti besiklausant muzikos. Jomas gatvėje, buvusiame “Horno” viešbutyje jaunystės laikais grojo garsus latvių muzikantas ir kompozitorius Raimondas Paulas, kurį mes vėliau išvysime ir išgirsime koncerto metu.J ūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai susipina su gyvybingu kultūriniu gyvenimu – toks derinys įkvepia, atgaivina ir praturtina visus, kurorte praleidžiančius laiką. Kurorte gausu medinės architektūros paminklų –  vilos, vilaitės papuoštos bokštais, bokšteliais, fligeliais išdidžiai stovi ant kiekvieno kampo. Kurorte vilas turi garsiosios estrados įžymybės kaip Ala Pugačiova, Laima Vaikulė.
Jūrmaloje galėsite įsiamžinti prie dviejų populiarių skulptūrų: besisukančio varinio gaublio, simbolizuojančio ilgą gyvenimą ar prie varinio vėžlio skulptūros, simbolizuojančios taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Laisvas laikas.
20val Jūrmalos “Dzintari” koncertų salėje, vasaros sezono atidarymo proga Jūsų laukia įspūdingas koncertas su maestro pianistu Raimondu Paulu ir Latvijos Radio Big Bendu. Po koncerto keliaujame namo. Naktį sugrįžtame namo.

Į kelionės kaina įskaičiuota:
*Transportas.
*Kelionės vadovas –ekskursinė programa
*Kelionės organizavimas

Papildomos išlaidos:
Bilietas į koncertą – 30eur (būtina mokėti iš anksto).