Koperniko muziejus –Varšuvos senamiestis– Aukščiausias pastatas

M.Kopernikui skirtas muziejus – šiuolaikiškas mokslo centras. Ekspozicijos suskirstytos temomis: „Civilizacijos šaknys“, „Robotai“, „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judesys“ ir kt.. Kiekvienas lankytojas gauna skaitmeninę kortelę, kuri tarnauja ir kaip bilietas, ir kaip raktas, padedantis „atrakinti“ įvairius eksponatus.
Koperniko muziejus –Varšuvos senamiestis– Aukščiausias pastatas
8 gegužės - 9 gegužės
95 €

Koperniko muziejus –Varšuvos senamiestis

95 €
Kaina asmenui
Koperniko muziejus –Varšuvos senamiestis– Aukščiausias pastatas 2021.05.08 - 2021.05.09 d
kelionės trukmė 2d/1n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

2021 m. gegužės 08-09 d. (2d/ 1n)

Išvykimas iš penktadienio į šeštadienį.
02.00 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.
02.15 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir Kultūros namų).

Aplankysime vieną iš unikaliausių mokslo centrų – Koperniko muziejų. Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją.
M.Kopernikui skirtas muziejus – šiuolaikiškas mokslo centras. Ekspozicijos suskirstytos temomis: „Civilizacijos šaknys“, „Robotai“, „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judesys“ ir kt.. Kiekvienas lankytojas gauna skaitmeninę kortelę, kuri tarnauja ir kaip bilietas, ir kaip raktas, padedantis „atrakinti“ įvairius eksponatus.
Net ir tie, kuriems mokslo teorijos nėra mėgstamiausias dalykas, šiame muziejuje neturėtų nuobodžiauti – judantys objektai, įtraukiantys žaidimai, galimybė statyti, konstruoti, groti instrumentu be stygų ar išpūsti milžinišką muilo burbulą, taip pat minant dviratį „pagaminti“ elektros energijos ir uždegti elektros lemputę ar įjungti kokį nors elektrinį prietaisą – visa tai įtraukia ne tik vaikus, bet ir suaugusius. O kur dar galimybė įvertinti savo emocinį intelektą ar baimės lygį!
Muziejaus erdvės – didžiulės, tad užtruksime apie 3 valandas.
Trumpas poilsis ir pietūs, po to, vyksime susipažinti su Varšuvos senamiesčiu. Apžvalginės ekskursijos po senamiestį pėsčiomis metu, grožėsimės spalvingais namais, praeisime senojo turgaus aikštę, Barbakano gynybinę sieną, karaliaus Žygimanto III-ojo Vazos koloną, Šv. Jono krikštytojo katedrą,….
Po ekskursijos dar pasiūlysime aplankyti aukščiausią pastatą Lenkijoje, turintį 44 aukštus. Tai kultūros ir mokslo rūmai, kuriuos Sovietų Sąjungos diktatorius Josifas Stalinas nurodė pastatyti kaip savo asmeninę dovaną Lenkijos sostinei. Rūmuose yra organizuojamos įvairios parodos bei mugės (pvz. Tarptautinė knygų mugė), o Kongresų salėje, talpinančioje 3 000 žmonių, yra rengiamos konferencijos. Rūmuose taip pat veikia Technikos muziejus (Muzeum Techniki), Valstybinės mokslo akademijos evoliucijos muziejus (Muzeum Ewolucji PAN) bei Lelių namelių muziejus (Muzeum Domków dla Lalek). Kilsime į trisdešimtąjį pastato aukštą (114 m aukštyje) ir iš apžvalgos aikštelės, pasigrožėsimės panoraminiu Varšuvos vaizdu.
Kupini mokslinių žinių bei malonių įspūdžių bei maloniai pavargę važiuosime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

gegužės 09 d.
Pailsėję, papusryčiavę, aplankysime Karalių rūmus, kuriuose gyveno Lenkijos karaliai iki pat 1795 m. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Puošniojoje Karalių pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai.
Po malonios ekskursijos laisvas laikas. Pilni malonių įspūdžių vyksime į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • kelionės vadovo-gido paslaugos,
 • kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

 • Karalių rūmai – 25-20 PLN asmeniui + audiogidas – 5 PLN asmeniui + Karalių rūmų gidas – 3 € asmeniui.
 • Koperniko muziejus (mokslo centras) – 27-18 PLN asmeniui.
 • Pagal situaciją jeigu aplankysite Varšuvos dangoraižį „Stalino pirštą“ – 25-15 PLN asmeniui.
 • Jeigu norėtumėte gyventi vienviečiame kambaryje, priemoka : 20 – 25 € asmeniui.
  Medicininių išlaidų draudimas apie 3 € asmeniui.
  Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

  Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.
  • Kelionių organizatorius UAB „Kelionių centras“. Įmonė atitinka kelionių organizatoriams keliamus reikalavimus, yra įregistruota Lietuvos respublikos turizmo paslaugų ir išteklių registre- licencija NR012630.

  Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt