Koperniko mokslo centras – Varšuvos senamiestis – „Stalino pirštas“

Varšuva
spalio 26 - spalio 27
95 €

Koperniko mokslo centras – Varšuvos senamiestis – "Stalino pirštas"

95 €
Kaina asmenui
Koperniko mokslo centras – Varšuvos senamiestis – "Stalino pirštas"
Kelionės trukmė 2dienos/1naktis. Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais

2019 m. spalio 26 d. (Išvykimo laikas gali keistis)
Išvykimas iš penktadienio į šeštadienį.
00.10 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.
00.25 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir Kultūros namų).
Aplankysime vieną iš unikaliausių mokslo centrų – Koperniko muziejų. Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją.
M. Kopernikui skirtas muziejus – šiuolaikiškas mokslo centras. Ekspozicijos suskirstytos temomis: „Civilizacijos šaknys“, „Robotai“, „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judesys“ ir kt.. Kiekvienas lankytojas gauna skaitmeninę kortelę, kuri tarnauja ir kaip bilietas, ir kaip raktas, padedantis „atrakinti“ įvairius eksponatus.
Net ir tie, kuriems mokslo teorijos nėra mėgstamiausias dalykas, čia neturėtų nuobodžiauti – judantys objektai, įtraukiantys žaidimai, galimybė statyti, konstruoti, groti instrumentu be stygų ar išpūsti milžinišką muilo burbulą, taip pat minant dviratį „pagaminti“ elektros energijos ir uždegti elektros lemputę ar įjungti kokį nors elektrinį prietaisą – visa tai įtraukia ne tik vaikus, bet ir suaugusius. O kur dar galimybė įvertinti savo emocinį intelektą ar baimės lygį!
Mokslo centro erdvės – didžiulės, tad užtruksime apie 3 valandas.
Trumpas poilsis ir pietūs, po to, vyksime susipažinti su Varšuvos senamiesčiu. Apžvalginės ekskursijos po senamiestį pėsčiomis metu, grožėsimės spalvingais namais, praeisime senojo turgaus aikštę, Barbakano gynybinę sieną, karaliaus Žygimanto III-ojo Vazos koloną, Šv. Jono krikštytojo katedrą…
Po ekskursijos dar pasiūlysime aplankyti aukščiausią pastatą Lenkijoje, turintį 44 aukštus. Tai kultūros ir mokslo rūmai, kuriuos Sovietų Sąjungos diktatorius Josifas Stalinas nurodė pastatyti kaip savo asmeninę dovaną Lenkijos sostinei. Kilsime į trisdešimtąjį pastato aukštą (114 m aukštyje) ir iš apžvalgos aikštelės, pasigrožėsimės panoraminiu Varšuvos vaizdu.
Kupini mokslinių žinių bei malonių įspūdžių bei maloniai pavargę važiuosime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2019 m. spalio 27 d.
Pailsėję, papusryčiavę, aplankysime Karalių rūmus, kuriuose gyveno Lenkijos karaliai iki pat 1795 m. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Puošniojoje Karalių pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai.
Po malonios ekskursijos laisvas laikas. Pilni malonių įspūdžių vyksime į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu;
kuro ir kelių mokesčiai,
kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:
Karalių rūmai – 25-20 PLN asmeniui + audiogidas – 5 PLN asmeniui + Karalių rūmų gidas – 3 € asmeniui.
Koperniko muziejus (mokslo centras) – 27-18 PLN asmeniui.
Pagal situaciją jeigu aplankysite Varšuvos dangoraižį „Stalino pirštą“ – 25-15 PLN asmeniui.
Jeigu norėtumėte gyventi vienviečiame kambaryje, priemoka : 20 – 25 € asmeniui.
Medicininių išlaidų draudimas apie 3 € asmeniui.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).