Kerinti šiaurės Italija su poilsiu prie Adrijos jūros (su vakarienėmis kurorte) IŠPARDUOTA

Apsilankę Šiaurės Italijoje nustebsite – čia nėra nuolat skubančių, signalizuojančių ir garsiai besiginčijančių italų. Tai visiškai kitokia, niekur nelekianti, idiliška Italija, garsėjanti savo ežerais, auksinio smėlio paplūdimiais ir romantiška aplinka...
22 birželio - 28 birželio
649 €
649 €
Kaina asmeniui
Kerinti šiaurės Italija su poilsiu prie Adrijos jūros 2024.06.22-06.28
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)

1 diena . Naktį išvykimas iš Klaipėdos. Kelionė Lietuva –Lenkija –Čekija. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Tęsiame kelionę per Čekiją –Austriją. Atvykstame į pietinę Austrijos dalį -Štrijos žemę, jos sostinę Gracą. Tai antras pagal dydį Austrijos miestas, išsidėstęs prie Muros upės. Graco senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mieste daug gražių ir įdomių dalykų kuriuos pamatysite ekskursijos metu: Graco įžymybė –ant Šliosbergo kalno stūksanti mūrinė pilis (11-12amž). Iš tvirtovės iki šių dienų išlikęs 16amž laikrodžio bokštas dar vadinamas miesto simboliu ir didžioji varpinė.  Pamatysime Šv.Egidijaus katedrą, Rotušę, Šv.Pauliaus vardu pakrikštytus miesto vartus, miesto aikštę.
Išvykstame iš Austrijos į Italiją –Veneto regioną Šiaurės Italijoje. Atvykstame į vieną iš Veneto kurortų prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Lido di Jesolo.

3diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pageidaujantiems išvyka** į Veneciją. Venecija įsikūrusi ant 118 salų, kurias jungia 400 tiltų, turi 150 kanalų. Plaukiame laivu* iki Šv.Morkaus aikštės, itališkai vadinamos Piazza San Marco. Ši aikštė yra pagrindinė visuomeninė aikštė Venecijoje ir plačiai žinoma tiesiog kaip “Piazza”, visos kitos miesto erdvės vadinamos “Campi”(laukai). Pasivaikštome po San Marco aikštę. Pamatysime Dodžų rūmus, Šv.Marko baziliką, kitaip dar vadinamą Aukso basilika. Aplankysime Rialto ir Atodūsių tiltus. Laisvo laiko metu galima pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, paplaukioti gondolomis ar paklaidžioti Venecijos gatvelėmis.
Sugrįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Lido di Jesolo.

4diena.  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba  pageidaujantiems išvyka** autobusu į Verona ir Sirmione. Atvykus į Veroną – nepamirštamų aistrų miestą. Įstabaus grožio Verona pasaulyje garsėja turtinga kultūra, paveldu ir senoviniais pastatais. Apžiūrime pastatus, kuriose vystėsi Romeo ir Džuljetos meilės istorijos veiksmai. Vaikščiosime tomis pačiomis gatvėmis, kur vyko susirėmimai Montekių ir Kapulečių. Apžiūrėsime pirmame amžiuje pastatytą Arenos amfiteatrą, Erbės aikštę, Šv.Morkaus koloną, Sinjorijos aikštę.

Vykstame prie didžiausio visoje Italijoje Gardos ežero. Tai rojus – ežeras įsikūręs visiškoje kalnų apsuptyje. Jį supa nepaprasto grožio gamta, maži ir žavūs miesteliai, kuriuos puošia jaukūs uostai, nedidelės pilys. Sustosime Sirmione miestelyje esančiame Sirmione pusiasalyje. Sirmioni mieste verta aplankyti Sirmioni pilį* (Castello Scaligero) bei senovės romėnų poetų Catullus viols griuvėsių. Laisvas laikas kurio metu galima paplaukioti kateriais po ežerą, romantiškai pasivaikščioti po miestelį. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje  Lido di Jesolo.

5diena.  Laisva diena kurorte. Maudynės jūroje, saulės vonios. Pageidaujantys galės pašėlti Lido di Jesolo vandens nuotykių parke *“Karibų įlanka“ (savarankiškas nuvykimas). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje  Lido di Jesolo.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Italiją į Udinę. Udinė miestas šiaurės rytų Italijoje, Alpių priekalnėse, istorinė Friulio regiono sostinė. Udinė pasižymi stebinančia ir įvairia architektūra Centrinėje miesto aikštėje – gotikos stiliaus Rotušė, Šv.Jono koplyčia, laikrodžio bokštas. Aikštėje galima apžiūrėti dvi 18 amžiaus statulas ir koloną su Šv.Morkaus liūtais, seniausią miesto bažnyčią-Šv.Mergelės Marijos katedrą. Greta aikštės, pakilus į 26m aukščio kalvą atsiveria nuostabi panorama. Kelionė per Italiją -Austriją , į Čekijos Brno miestą. Nakvynė viešbutyje.

7diena. Pusryčiai. Kelionė Čekija -Lenkija -Lietuva. Naktį sugrįžimas į Klaipėdą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
kelionė autobusu; 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;  4 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Lido di Jesolo; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
 Bilietai į mokamus objektus, miesto transporto paslaugos, vietinių gidų paslaugos ir/ar ausinukų nuoma, miesto mokesčiai ~60eur

Siūlomos poilsio metu  įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos ** (Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių):

** išvyka į Veneciją – 30 EUR (įskaičiuotas plaukimas laivu į/iš Venecijos)
** išvyka į Veroną ir Sirmonionę – 30 EUR

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!  Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

 • Pastabos:
  Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos, skaičius ir eiliškumas gali keistis.  Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio). Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Pasikeitus aplinkybėms, kelionės vadovas gali būti kitas nei nurodyta.
 • Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos – https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA

 

 • Reikalingi dokumentai: