Kelionė lėktuvu į svetingąją Gruziją iš Rygos (su kelionės vadovu iš Lietuvos)

 Tūkstančius metų prekybininkai ir nuotykių ieškotojai Gruzijoje keliavo istoriniu Šilko keliu, o jų palikimas šiandien išlikęs valstybės kultūroje, paminkluose, įskaitant ir daugelį UNESCO paveldo objektų. Kelionės metu susipažinsite su miesto sostine, žymiausiais istoriniais objektais, gruziniška virtuve, bei pasigrožėsite nuostabia kalnuotąją gamta ir miestų panorama.
Tbilisis – kalnuotasis Kazbegis – Kachetijos vyno regionas
26 gegužės - 30 gegužės
515 €
515 €
Kaina asmeniui
Kelionė lėktuvu į svetingąją Gruziją iš Rygos (su kelionės vadovu iš Lietuvos)
Kelionės kaina 515eur/asm+skrydis 310eur/asm

 Kelionės data: 2023.05.26 – 2023.05.30 d

Kelionės kaina – 515 € asmeniui +skrydžio bilietas.

Lėktuvo bilieto kaina  iš Rygos – 310 € asmeniui. Ši lėktuvo bilieto kaina ir sąlygos galioja iki 2023-03-15, sumokėjus pilną sumą už bilietus, o vėliau ir visą sumą už kelionę.  Vėliau taikomos tokios sąlygos, kaip nurodo avialinijos Airbaltic.

Į lėktuvo bilieto kainą, įsigyto per mūsų agentūra iki 2023-03-15 įskaičiuota:

  • 8 kg rankinis bagažas.
  • 23 kg registruotas bagažas.
  • Nemokama registracija oro uoste.
  • Keleivio vardo bei pavardės pakeitimas, likus 10 dienų iki skrydžio.

2023 m. gegužės 26 d(penktadienis).

23.20 val. skrydis iš Rygos.

2023 m. gegužės 27 d. (šeštadienis)

Tbilisyje būsite 4.40 val ryto.   Po skrydžio vyksite į viešbutį trumpam poilsiui.

Po pusryčių viešbutyje, pažintinę kelionę pradėsite nuo ekskursijos po šalies sostinę – Tbilisį. Pirmasis sustojimas prie šlovingosios Samebos – pagrindinės katedros ir aukščiausio religinio pastato šalyje. Toliau apžiūrėsite Metekhi bažnyčią, įsikūrusią ant uolos virš Mtkvari upės. Gidas nuves Jus į naująjį Rike parką, kur galėsite pasigrožėti vaizdu bei nusifotografuoti priešais Taikos tiltą – modernią italų architektų suprojektuotą konstrukciją ir vieną iš naujųjų miesto simbolių.

Vienas iš svarbiausių dienos akcentų – apsilankymas Narikaloje – senovinėje sostinės tvirtovėje, kur lyniniu keltuvu nusikelsite į viršų ir prieš Jus atsivers nuostabūs miesto vaizdai. Po apsilankymo, pasivaikščiosite siauromis istorinėmis senamiesčio gatvelėmis, tarp jų ir atnaujinta Šardeni gatve – kurioje verda naktinis gyvenimas.

Pietūs.

Pažintinės kelionės pirmąją dieną taip pat aplankysite Sarajišvilio gamykloje, kurioje pirmą kartą buvo pradėtas gaminti gruziniškas brendis. Ekskursijos metu patys patirsite ir suprasite tikrąją sielą, slypinčią už kiekvieno gamykloje gaminamo brendžio butelio. Taip pat dalyvausite degustacijoje, kuri padės pažinti nepakartojamą tikro gruziniško brendžio aromatą ir charakterį.

Vakarienė gruzinų restorane.

Nakvynė viešbutyje.

2023 m. gegužės 28 d. (sekmadienis)

Po pusryčių viešbutyje išvyksite į Kazbegį. Kelionės metu keliausite Gruzijos kariniu keliu iki Ananuri tvirtovės ir vienuolyno, esančio ant Jinvali rezervuaro kranto. Ananuri buvo Argavi dinastijos kunigaikščių buveinė, Argavi dinastija viduramžiais valdė šią vietovę ir gyvavimo metu patyrė daug laimėtų ir pralaimėtų mūšių. Vėliau aplankysite daugelio gruzinų pasididžiavimą – slidinėjimo kurortą Gudauri, esantį 2195 m. aukštyje, čia sustosite pasimėgauti nuostabiais kalnų vaizdais.

Pietūs.

Galiausiai džipais pakilsite į kalną ir pasigerėsite kvapą gniaužiančiais vaizdais iš Gergeti Trejybės bažnyčios – tai viduramžiais statyta bažnyčia, stovinti ant Kazbeko kalno šlaito, kurio fone iškyla nuostabus Kauko kalnų vaizdas. Gergety Trejybės bažnyčia yra vienintelė bažnyčia Khevi mieste su kryžiumi ant kupolo, o bažnyčia ir atskirta varpinė yra patapę vienais garsiausių Gruzijos simbolių, įkvepiančiais keliautojus iš viso pasaulio aplankyti Gruziją.

Po ekskursijos grįšite į Tbilisį vakarienei.

Nakvynė viešbutyje.

2023 m. gegužės 29 d. (pirmadienis)

Pusryčiai viešbutyje.

Trečioji pažintinės kelionės po Gruziją diena skiriama Kachetijai, Gruzijos vyno regionui. Pirma sustojimo stotelė – Bodbės vienuolynas. Toliau pereisite prie svarbiausio šios dienos turo – apsilankymo Signagi mieste, dar dažnai vadinamo „meilės miestu“. Pilnas XIX amžiaus architektūros elementų Signagis primena Italiją, su Viduržemio jūros regiono stiliaus spalvingais, mažais namais ir siauromis gatvelėmis. Su vaizdu į Alazani slėnį bei Kaukazo horizontą, miestas yra labai graži vieta pasivaikščioti.

Toliau, pažintinės kelionės į Gruziją metu vyksite į Velistsikhe kaimą, kur lankysite vyno rūsį-muziejų Numisi. Rūsys pastatytas su baltais upės akmenimis ir plytomis, vyrauja senovinė tradicinė architektūra. Čia Jūsų lauks skani vakarienė su tradiciniais Kachetijos patiekalais ir vyno degustacija bei gruzinų virtuvės (khinkali, churchkhela) gaminimo meistriškumo kursai. Taip pat Jums bus pristatomi tradiciniai gruzinų šokėjų pasirodymai ir dainos.

Atvykimas atgal į Tbilisį. Skiriamas laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje.

2023 m. gegužės 30 d. (antradienis)

Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio (pusryčių dėžutės). Pervežimas į Tbilisio tarptautinį oro uostą.

5.25 val. Skrydis iš Tbilisio į Rygą. Rygoje būsite 8.55 val.

 

Pažintinės kelionės į Gruziją  kaina (gyvenant dviese/ dviviečiame kambaryje), kaina 515 € + skrydžio bilietas
Į kainą įskaičiuota: Į kainą NEįskaičiuota:
Nakvynės  3 ** viešbučiuose su pusryčiais. Lėktuvos bilietas * (patraukli kaina ir salygos iki 2023-03-15), nurodyta žemiau
Pervežimas iš/į oro uosto autobusą Gruzijoje. Asmeninės išlaidos.
Pervežimai autobusu Gruzijoje. Kelionės draudimas
Rusakalbio gido paslaugos Gruzijoje (galimas ir angliakalbis gidas – jeigu visa grupė sutinka). Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už vienvietį kambarį  apie 100 €.
Pasikėlimas lynu link Narikalos tvirtovės į vieną pusę Tbilisyje.
Ekskursija su degustacija Sarajišvilio gamykloje.
Maitinimas pagal programą (pusryčiai, 2 dienų pietūs + kalnuose būnat priešpiečių dėžutė, 3 vakarienės).
Gruziniškų šokių ir dainų programa.
Gruzinų virtuvės gaminimo (khinkali, churchkhela) meistriškumo pamokos.
Džipai į Gergeti bažnyčią Kazbegyje.

 

Lėktuvo bilieto kaina  iš Rygos – 310 € asmeniui. Ši lėktuvo bilieto kaina ir sąlygos galioja iki 2023-03-15, sumokėjus už bilietus ir kelionės į Gruziją avansą, o vėliau ir visą sumą už kelionę.  Vėliau taikomos tokios sąlygos, kaip nurodo avialinijos Airbaltic.

Už papildomą mokestį galima suorganizuoti nuvykimą į Rygą (Klaipėda – Gargždai – Plungė – Telšiai – Šiauliai) ir grįžimą atgal.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastaba: pažintinės kelionės į Gruziją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės kelionės į Gruziją maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]