Kelionė į Klaipėdą ir pas delfinus (iš Šiaulių, Telšių, Plungės)

Lietuvos uostamiestis ir delfinai visada laukia svečių. Klaipėda yra vienas įdomiausių miestų Lietuvoje. Nuo vokiškų šaknų iki 1923 m. sukilimo… Memelburgas arba Memelis – toks pirmas šio miesto pavadinimas. Dauguma senamiesčio architektūros ir miesto centro yra išlikę nuo Rytų Prūsijos laikų…Čia Lietuvai nebūdingi smailūs stogai, rausvų plytų pastatai bei vokiška architektūra. Miestas buvo Rytų Prūsijos didmiestis.
10 spalio
24 €
24 €
Kaina asmeniui
Kelionė į Klaipėdą ir pas delfinus (iš Šiaulių, Telšių, Plungės) 08.21
vienos dienos ekskursija

Lietuvos uostamiestis ir delfinai visada laukia svečių. Klaipėda yra vienas įdomiausių miestų Lietuvoje. Nuo vokiškų šaknų iki 1923 m. sukilimo… Memelburgas arba Memelis – toks pirmas šio miesto pavadinimas. Dauguma senamiesčio architektūros ir miesto centro yra išlikę nuo Rytų Prūsijos laikų…Čia Lietuvai nebūdingi smailūs stogai, rausvų plytų pastatai bei vokiška architektūra. Miestas buvo Rytų Prūsijos didmiestis.

Ryte 8.00 val. išvykstame iš Šiaulių – Tilžės gatvė, Katedra, 8.15 val. – Gegužių gatvė,Akropolis. Kelionė į Klaipėdą. Keliaudami sužinosime istoriją, kaip Klaipėda tapo Lietuvos dalimi. Istorijos kupinos intrigos… Atvykę uostamiestį Klaipėdą (autobusu) persikeliame į Smiltynę ir lankome Jūrų muziejų*. Muziejus įsikūręs Kopagalyje. Apsilankysime delfinariume, susipažinsime su delfinais, kurie taip panašūs į mus. 12.00 val. dalyvaujame delfinų ir Kaliforninių jūrų liūtų pasirodyme* (kaina 13-9-6.50 Eur).
Po to grįžtame į Klaipėdos senamiestį. Legenda pasakoja, kad Klaipėdą vieno mūšio su švedais metu išgelbėjo sūris /Sūrio pirštelius siūlome ir paragauti kavinėje „Senamiestis*(kaina – 5.70 Eur).
Kelionės vadovo lydimi, pasivaikštome po senamiestį. Ekskursija „Prūsijos karalių takais“.
Vykstame į Melnragę. Senovėje tai buvo nedidelis žvejų kaimelis, 20 a. viduryje prijungtas prie Klaipėdos. Tai – mėgstama Klaipėdos kurortinė miesto zona. Melnragės paplūdimys su Šiauriniu molu yra mėgstamas poilsiautojų. Čia galima bus pasimėgauti jūra, stebėti praplaukiančius laivus, pasivaikščioti molu ir po Melnragės poilsio parką.
Vakare kelionė namų link.

KELIONĖS KAINA –  24 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Transportas kelionei, kelto bilietai;
*Kelionės vadovas, ekskursinė programa;
*Kelionės organizacija.
Papildomos išlaidos (*):
*Delfinariumas – delfinų pasirodymas 13-9-6.50 €;
*Kavinė senamiestis – pietūs „Sūrio piršteliai“ – 5.70 €. (pageidaujantys užsisako rezervuojant kelionę)