Kelionė į Graikiją prie Egėjo jūros 2024.10.26-2024.11.03 (9d/8n)

26 spalio - 3 lapkričio
589 €
589 €
Kaina asmeniui
Kelionė į Graikiją prie Egėjo jūros 2024.10.26-2024.11.03
kelionės trukmė 9 d / 8 n 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose/ triviečiuose (gali būti pristatoma lova) su vakarienėmis kurorte.

Išvykimo vietos

  • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
  • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
  • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
  • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
  • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
  • 04.00 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

1 diena. Kelionė Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais su trumpais sustojimais kas 2-4 valandos. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Belgradas, Serbijos sostinė ir didžiausias miestas, ne visada buvo toks gražus miestas, koks jis yra šiandien. Belgradas, esantis Dunojaus ir Sava upių santakoje, turi pragaištingą praeitį: jis išgyveno per 115 karų ir degė 44 kartus. Šiandien miestas yra  taikus, rengia daugybę renginių, pradedant nuo knygų mugių iki muzikos, filmų ir alaus festivalių. Belgrado tvirtovė yra garsiausia miesto istorinė vieta su muziejais ir bažnyčiomis.

Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis, kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pasivaikščiojimas kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos Respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir seniausia bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Kelionė per Serbiją. Nakvynė viešbutyje.